entry'ler (35)

tayyip erdoğana küfür ettiği için eşini boşayan

http://www.haberler.com/o...-eden-esi-8183632-haberi/
adam gibi adamdır. evet.
kişisel duygularını bir yana bırakmış ve sayın cumhurbaşkanımız RECEP TAYYiP ERDOĞAN'a hakaretlere boyun eğmemiştir.
Allah razı olsun.
beyler bu arada başlığı biri benden önce açmış affola.

seni seviyorum denmez bizde

kıble bulunur ardından gönüller namazda kavuşur.

yüce devlet israil

SANILANIN AKSiNE ÇOK ŞÜKÜR EN YÜCE EN GÜÇLÜ DEVLET.
AYRICA dünyayı yönetecek kadar zengin ve zeki insanlar yetiştirmiştir.

inadina namaz kilma

Ingiltere de bir sure yasamis bir muslumanim. Herkes gavur malum herkes ickici dislanmaya baslamistim. Iyice delirtene kadar adama baski yapiyor bu gavurlar. Neyse, yine bir gun bu dil okulunda bana saracaklardi. Ben de bunu bildigim icin seccademi takkemi onceden cantama koydum ve salavatlar esligine dil kursuna dogru yurumeye basladim underground(metro) dan ciktigim da bizim gavurlari hemen holborn station un karsisinda sainsbury's vardir buyuk bisey oranin onunde duruyorlardi bayagi kalabalik bir yerdir orasi herkes ise guce falan. Cocuklar yine orada icki iciyor tabi. Gozlerimi kan ve iman burumustu cantamdan cikarttigim extra desenli seccademle tekinin ensesine vurup bira sisesiyle oburune donen yumruk attim. Cocuklar yerde. Hemen seccademi serip takkemi takip namazima durdum. Cumhur baskanimiz sayin recep tayyip erdogani dusunerek namazimin sonuna ulastim. Tesekkurler tayyip.

şeyh said i ne kadar seviyorsun

Kendisi olmasaydi su an cografyan dinsiz pezevenk dolu olurdu.

mustafa kemal atatürk ü sevmemek

RECEP TAYYIP ERDOGANI SEVMEMEKLE AYNI DERECEDE ESEKLIK DEMEKTIR.

yanliz yasama

Bekarlik,ogrencilik kombosuyla olusan avantajlari olan fakat bazen de pek içaçici olmayan durum. Tek kelime etmeden saati gece 4 yapmak,televizyonu kapatmamak icin kumandayi parcalamak, eve gelip oturdugun yerden kalkmamak, stres, saclara sakala hafiften ak dusmesi (bu kismi bende oldu sadece hani baskalarinda olmayabilir) çaydanliga bagirmak karsilik vermeyince daha da sinirlenmek ve ev esyalarina gitgide agresif davranmak (buda sanirim sadece bana oluyor)saatlerce dusunup yusuf hayaloglu gibi sigara icmek gibi reaksiyonlar gosterebilir. Ha bir de bazen daha derine gidip yetisin komsular tribine sokar o zaman o zaman sictiniz cunku zaman size cok yavas gececektir. Ayrica cok tuhaftir yillardir yanlizliktan,tek yasamaktan yakinmama ragmen hicbir arkadasimin ortak ev fikrine yanasamamisimdir.

hala recep tayyip erdoğanın

yaptıklarını görmeyenler var şöyle bir baktığım da bize hırsız diyorlar hiçbirşey yapmıyorsunuz diyorlar. fakat bunu söyleyen arkadaşlarım,kardeşlerim lütfen kendini bilmez ahlaksız insanların doldurmalarına gelmeyin gelin bakalım Akparti olarak kendi milli aşımızı yapmak için çalışmalara başladık hamdolsun. Yakın tarihte milletimize kendi milli aşılarımızla hizmet etmek planlarımız arasında inşallah.
Diğer bir konu çalışırken inanç hürriyeti bu konu üzerinde yaptığımız araştırmalar sonucunda arkadaşlarımızın değerli kardeşlerimizin çalışırken rahatça ibadetlerini yerine getiremediklerini gördük bunun için siz değerli kardeşlerimiz için bir diğer çalışma başlattık. sayın cumhurbaşkanımızın da geçenlerde yapmış olduğu bir konuşmada belirttiği gibi artık cuma günleri halkımızın rahat,huzurlu bir şekilde ibadetlerini yerine getirebilmeleri için bir saat izin ayarladık. bunu bile eleştirdiler. yahu kardeşim sana zorla git diyen yok istemezsen gitmezsin.
bir diğer önemli mesele

Veri paylaşımına dayalı çapraz denetim

Kayıt dışılıkla mücadele sadece Sosyal Güvenlik Kurumunca yapılacak çalışmalarla değil, Devletin tüm birimleri arasında işbirliği ve koordinasyonu ile gerçekleştirilecek bir konu olduğu anlayışından hareketle, 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu’nda gerekli düzenlemeler yapılmıştır. Bu çerçevede;14 Bakanlık, 3 farklı kurum ve kuruluştan 100 işleme yönelik bilgiler alınarak sigortalılık kontrolü yapılmaktadır alınmaktadır. bu sayede sigortasız çalışan işçi olmayacak inşallah.
başka bir mesele
MUHTAÇ AYLIĞI BAĞLANMASI HiZMETiNDEN YARARLANAN KiŞi SAYISI 3,4 KATINA ÇIKTI
Yetmedi mi Vatandaşlarımız artık SGK prim ödemeleri ve benzeri borçlarını kredi kartıyla yapabiliyor.
samsunda konutlar ve ayrıca bu konutlar için halkımıza konut destekleri...
ve daha niceleri peki cumhuriyet halk partisi neler yapıyor ?
hiç.
Biz isteriz ki karşımız da güçlü bir iktidar olsun. Çünkü bu bizim birçok farklı alanda farklı şekilde kendimize özeleştiri yapmamıza,halkımıza zamankinden daha da iyi hizmet verebilelim.
malesef karşımızda oturduğu yerden bir sürü yalan fitne fesat konuşan şahıslar mevcut durumda. bu konuda lafı fazla uzatmayıp lafı, kararı herzaman olduğu gibi değerli kardeşlerime bırakıyorum. sizleri seviyorum.
Yüce ALLAH'a emanet olun.ALLAH yolunuzu açık etsin.

aslında en iyisi kürtlerle hiç uğraşmamak

Tipik bir cani, cahil ve barbar bir t*rk lafı.

yarın seçim olsa yazarların oy vereceği parti

bu gün ki refahımızı ve huzurumuzu borçlu olduğumuz AKPARTi'ye tabikide.

bir kitap ayracına 350 lira vermek

gereksizdir, alakasızdır, eksilerim
eksiledim.

yazarların nickinden isim tahmini yapmak

zor kanka ama dene.

savaşa giderken dinlenilecek şarkılar

mamhut tuncerin herhangi bir parçası olabilir.
karı gördüm kaydım tavsiyedir. rus-ukrayna savaşında denendi onaylandı.

ordulu kızların genel özellikleri

göğüslerinde bir tutam kıl bulunur.
hatta utanmadan sulak alanda yetiştik deyip delikanlıca bir espri de patlatırlar bununla ilgili.

dertleşecek adam bulamamak

kusmayı deneyin.

rusya ile savaşacağımız gerçeği

rusya gibi güçlü bir devlete türkiye olarak fazla atar yapmamamız gerektiğini düşündüğüm olasılık.
ama bence bu savaş olasılığı çok düşük.
yani kaçıncı yüzyıldayız amk.

kürt olmanın avantajları

moruk ben kürdüm çok bir olayı yok aslında. kavgada bazen gayet istanbul türkçesi konuşulmasına rağmen karşı tarafa iyice inandırıcı olsun diye la oğlım ben kürdım ho şeklinde bir cümle kullanılır. bu sayede avantaj bir nebze daha kürt tarafında olur.

turkiyenin sesini dinleyen

Kardeslerim
Hepimizin bildigi gibi secim sonuclarinda teskilatlarimizin ve partimizin ayrica bizzat sayin basbakanimiz DAVUTOGLU' nun calismalariyla ve emekleriyle akparti tek basina iktidara gelmistir. Bize guvenen gonul baglayan yurtdaslarimiza sonsuz gonulden sevgiler. Sizlerin de duydugunuzu dusundugum bazilari secimler de hirsizlik yapildigini soylemektedir. Acikcasi biz bu konuda rahatsiziz onceki secimler de de plakasiz araclar elektrik kesilmeleri diyip akpartiye gercek kazanana camur atilmisti. Bu secimde de gormus oldugunuz gibi hic bir problem yasanmadan 7/24 izlenen kameralar ile Turkiye'nin hicbir yerinde bir olay olmadi (bazi bolgeler de muhalefet partilerince bu yapilmaya calisildi fakat girisim guvenlik gucleri tarafinca onlendi) ve ayrica akparti olarak elektrik sorununu heryerde denetledik. Sukur tekrardan demokratik bir sekilde ulkemizin basinda, milletimizin yaninda olduk Sayin basbakanimiz Davutoglu nu ve tum akparti teskilatini, akpartiye gonul vermis insanlarimizi tebrik eder iyi geceler dilerim. Hosca kalin.

baba

En güzel şeydir. Her zaman onunla sohbet edilebilir ve akıl danışılabilir. Ve her zaman baş sıkışıklığında arkanızda olduğunu bilirsiniz. Meşe ağacı gibidir. Baba candır.

akıllı olmamak

Akpartili olmamakla es durumdur.