bugün

entry'ler (3266)

trabzonspor

üç buçuk milyon avro bonservis bedeli ile sefa yılmaz ı transfer eden karadeniz takımı. bu paranın suyu nereden geliyorsa artık.

ersun yanal

istifası beni üzen fenerbahçemin eski teknik direktörü. tam düzenine alışmıştık, takım da gözle görülür kıpırdanmalar vardı fakat bazı istenmeyen olaylar yüzünden istifa etmiş. yazık olmuş.

göt dağı

kütahya hava er eğitim tugay komutanlığından enfes şekilde gözüken, doğa harikası, her an sıçmaya hazırmış gibi bir hava barındıran yüce dağ.

kütahya

doğa harikası göt dağı, şehrin tam ortasında duran allı güllü vazosu, adım başı siyah inci pastaneleri ile klasik bir anadolu şehri.

askerler için bu yukarıda saydıklarım bulunmaz nimettir tabi, orası ayrı.

mühendis olmak için mühendislik okumaya gerek yok

muhendisligin ne oldugunu bilmeyen cahil cuhelanin osuruktan uydurdugu tespittir.

su salak tespite gore dunya uzerindeko butun egitim kurumlari kapatilmalidir.

fen edebiyat fakultesine ne gerek var ki? bakin gecmise, kac tane yazar/sair boyle bolumlerden mezun olmus?

mimarlik fakultesine ne gerek var ki? adamlar tac mahal i yapmis. sanki mimarlik okumus.

gida muhendisligine ne gerek var ki? yogurt, peynir hepsini annem bile yapabiliyor.

makine muhendisligine ne gerek var ki? ver ustaya, oraya 2 parmak, buraya üç çeyrek dösesin devam etsin.

insaat muhendisligine ne gerek var ki? bak adamlar ayasofyayi yapmis. insaat muhendisliginden mi mezunmus?

boyle salak salak dusunceler ile biz memleket kurtarmaya calisiyoruz ya hala vallahi gulemiyorum bile artik size.

ekmeleddin mehmet ihsanoğlu

basbakanin kendisine çarkçi demesi üzerine, benim gemim ya da gemiciklerim yok. gemicilik terimlerinden pek anlamam diye cevap veren 12. cumhurbaskani adayi.

türkiye nin en önemli sorunu

beyinsizlik ve gunu kurtarma cabasi. bunu da egitimle falan cozemezsin.

bana kitap gönderin

arzularin ve isteklerin entry bulmus halidir.

izlenmiş en zevkli maç

en zevklisi midir bilmem ama benim icin en heycanlisi;

türkiye-senegal. 2002 dünya kupasi.

heh bir de türkiye-çek cumhuriyeti maci vardir ki efsanedir.

kulüp anlaminda ise;

fenerbahce-sevilla sampiyonlar ligi ceyrek final maci.

zeytinburnu

iyiden iyiye apo ve pkk sempatizanlarin.cogalmaya basladigi istanbul ilcesi.

ellerde apo pankartlari pankartlar, posterleri, dillerle igrenc sloganlari ile yeni yapilan adliye meydaninda yuruyus yapabiliyor bu insanlar.

peki polis nerede? izinsiz yapilan bir yuruyusten ote acik secik, ulu orta yapilan bu teror orgutunu destekleme propogandasinda polis nerede? ah nerede vah nerede. onlar ancak hukumete karsi yapilan en ufak bir eylemde bas rol oynuyorlar. bu ülke icin sehit olanlarin hatiralariymis, bilmem kac bin kisinin katili olan adamin kahraman ilan edilmesiymis umurlarinda degil. padisahlari cok yasasin, paralar sag cepten cikip sol cebe girsin yeter.

uludağ sözlük

uzun zamandir entry girmezseniz, miknatisin demiri cekmesi gibi sizi cekmektedir.

baba akü yok

yüksek hizli trenin bozulmasindan sonra bulunabilecek olan ariza sebebi.

ne ekmeleddin den ne tayyip ten mesaj gelmemesi

sms haklarinin bittigini gosterir.

para gondermeyin artik sunlara, kontor atin.

susmak

karsinizda angut bir insan varsa bir boka yaramayacak olan eylem.

saç dökülmesi

erkeklerin kacinilmaz kaderidir. tibbi destek almak sarttir.

tibbi derken su ankara muzikleri calan radyolardaki;

+ arayin bizi gardasim. sac dogulmesine son veriyok.

diye konusan adamlardan alinacak destekten bahsetmiyoruz.

rte nefreti yüzünden yht yi kabullenemeyen tip

adamlar yht yi cumhurbaskanligi secim kampanyasina karistiriyor, adam hala diyor o treni erdogan mi yapti.

az beyin hucrelerinize jimnastik, spor falan yaptirin. ne bilim gezmeye falan cikartin.

recep tayyip erdoğan

ciddi anlamda din-iman, karakter ile kafayi bozmus olan simdiki basbakan, 12. cumhurbaskani adayi.

agzindan cikan her kelime nefret dolu. kendisi ile esit sartlar altinda, durustce bir secime girmek imkansiz. devlet kanali trt dahil butun medya elinde. hala basbakanlik gorevine devam ederken ortulu odenekten ne kadar faydalandigi ise mechul!

kendini anlatmak yerine yaptigi en iyi sey karsi tarafa hakaretler yagdirmak. alistik gerci. bitaraf olanlarin bertaraf olmasina. muhalefet yaptigin anda terorist, dis mihrak muamelesi yemeye.

alevi dedi ayirdi, sunno dedi ayirdi, yuzde elli dedi daha da ayirdi. hala birlestirici bie etken olabilecegini iddia edebiliyor ve isin komik yani buna inananlar da var.

ben ciddi anlamda kendisinden sikilan bir vatandas olarak minik, ufak bir isyan patlatiyorum. partinizin icinde bulunan adalet isminin bari a harfini uygulamaya koyun. o bile yeter bize.

yüksek hızlı tren

siddetli yagis(!) yüzünden yolda kalmistir. hala zamanla oturmasini bekliyoruz.

dünya nüfusunu 500 milyona indirmek

ilk basta cin halk cumhuriyeti ni imha etmektir.

1 litre fantanın 1 5 litreden pahalı olması

hayata dair ic burkan detaylara örnektir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.