bugün

entry'ler (20544)

istanbul teknik üniversitesi

Ortadoğulu bir köylü olduğu için sürekli LinkedIn kullanan üniversite.

hayvanları zehirleyen orospu çocukları

Hayvanları zehirlediği tespit edilenler için özel bir uygulama çıkarılması lazım. Benim fikrim şu: Tek kişilik hücreye kapatılan bu kişi veya kişilere her gün su ve her gün bir kereliğine fırından yeni çıkmış lahmacun verilecek. Fakat bu lahmacun zehirli olacak ve bu bilgi hapse konduğunda kendisine verilecek. Ya lahmacunu yiyecek ya da aç kalacak. Dolayısıyla ya açlıktan ölecek ya da zehirlenerek itlaf edilecek. Bu orospu çocuklarının medyada yayınlanan akıbetini gören diğer orospu çocukları da korktukları için ayağını denk alacak. Bu orospu çocuklarının yeryüzünden silinmesi sayesinde daha fazla hayvan yaşayacak.

Edit: Bir orospu çocuğu da eksi vermiş. işte bu yasayı geçirdiğimizde sen veya baban olmayacaksınınız orospu çocukları.

sürtük

Genelde çok takipçisi olur. Bunların içinden iki rakamlı zekası ve sığ karakteriyle en iyi gördüklerini seçerek ilişki yaşar.

sosyal medya

kendini erkeklere beğendirmeye çalışan kızları orospuluğa, teşhirciliğe itiyor. beyinsiz sürüsü sizi beğenecek diye ucuzlaşıyorsunuz veya zaten ucuzdunuz, bilemedim.

barış özcan

iyice soytarı oldu. James Webb teleskobu fırlatılacak bir bakıyorum kellesini sol üst köşede canlı yayınlıyor. Ya sen kimsin AQ? Kim olduğunu söyleyeyim, Okuduğu ingilizce şeyleri Türkçe videoya çekip cahil insanlardan parayı götüren bir kurnaz. Neyse en azından Acun ve benzeri soytarılardan faydalı.

eti nero

oreo'nun çakması şeklinde üretilen fakat tadı oreo kadar belirgin olmayan bisküvi. oreo'da daha baskın bir yağlı tat, krema ve kakao tadı var. tabi bu aroma mı bilmiyorum. çok büyük ihtimalle aromadır sonuçta ultra işlenmiş gıdalar. örneğin dominos'un tereyağ sosu yüzde 95 civarı bitkisel yağ + tereyağı aromasıdır. içinde süt molekülü bile bulunmaz. barbekü sosu keza duman aroması içerir ve mangalda pişmiş gibi bir tadı andıran aroma verir. işlenmiş gıdalar çiçek görünümlü plastiğe benzer.

ayrıca birkaç yıldır ne zaman ismini değiştirecekler diye düşünüyordum ki geçen ay değiştirdiler.

kışı sevme nedenleri

Olmayan nedenler. Kışı seviyorsan kalorifer yakma. Dışarı montsuz çık. Karda gideceğin yere yürüyerek git. Hastalanınca iyileşmeye çalışma çünkü bunlar hep kışı sevmen yüzünden oldu. Bir de yağmuru sevenler var. Onlar da yağmurda şemsiye kullanmasın, yağmurdan kaçmasın. ıslanın anasını satayım madem seviyorsunuz tam sevin. Oysa biz yaz sevenler öyle miyiz? Gerçekten severiz, klimayı açıp yazın kış yaşamayız kışın yaz yaşayan sözde kış sever yavşaklar gibi.

kışı sevme nedenleri

Olmayan nedenler. Kışı seviyorsan kalorifer yakma. Dışarı montsuz çık. Karda gideceğin yere yürüyerek git. Hastalanınca iyileşmeye çalışma çünkü bunlar hep kışı sevmen yüzünden oldu. Bir de yağmuru sevenler var. Onlar da yağmurda şemsiye kullanmasın, yağmurdan kaçmasın. Islanın anasını satayım madem seviyorsunuz tam sevin. Oysa biz yaz sevenler öyle miyiz? Gerçekten severiz, klimayı açıp yazın kış yaşamayız kışın yaz yaşayan sözde kış sever yavşaklar gibi.

özgür demirtaş

Twitter'ı satın alıp kendisinin hesabını silmek isterdim. (Not: AKP'ye Muhalifim)

a haber

Atv'nin hükümet propagandası yapan haber kanalı. insan olsaydı Şizofren veya Don Kişot olurdu.

evlenmeyi düşünmemek

Yaklaşık 10 yıldır içinde bulunduğum durum. Insanın güvenilmeyi ve sevilmeyi hak etmeyen bir canlı türü olduğunu düşünüyorum.

yol

Şehir içindeki yolların azaltılması gerekiyor. her 10-20 apartman duvar ile çevrilip site yapılsın, hayvan ölümleri, trafik ve gürültü azalsın. Taşıtlara değil canlılara alan kalsın. Her evin önünden yol geçmesine gerek yok. Başkan olsaydım hemen böyle bir şey yapardım

trafik

Şehir içindeki yollar azaltılsın, her 10-20 apartman duvar ile çevrilip site yapılsın, hayvan ölümleri, trafik ve gürültü azalsın. Taşıtlara değil canlılara alan kalsın. Her evin önünden yol geçmesine gerek yok. Başkan olsaydım hemen böyle bir şey yapardım

zafer şahin

Muhalefet partisinden başbakan olsam (evet parlamenter sistem geri geldi), bu adamın üstüne işlemediği bir suç atıp ömür boyu hapse mahkum ederdim. Kendisi her gün TV'de siyaha beyaz, beyaza siyah diyerek halka bile bile yalan söylediği, gerçekleri gizleyip çarpıtıp cahil insanları kandırdığı için, bunun bir bedeli olarak. Her ne kadar anayasada henüz böyle bir suç olmasa da, yaptığım adaletsiz olmazdı. Bu ve bunun gibi tüm vasıfsız borazan tosunlar için aynı şeyi yapardım. Hatta bir 'sözde gazeteci' terör örgütü icat ederdim. Bunun için büyük bir ceza sarayı (bakın evi değil) inşa ederdim. Muhalefet partileri bunu okuyorsa belki bir fikir olur onlar için. Adalet sağlanacaksa ilk önce yalan ve hırsızlığın en büyük suç sayılmasıyla başlanmalı. Bunun altyapısı yoksa da önemli değil, rakiplerimizden bazı şeyler öğrendik sonuçta. Fakirin simidinden çalıp zenginin villasına eklemenin, bunun için de fakirlerin evlerine girerek onları kandırıp ikna etmenin bir bedeli olmalı ve bu bedel çok büyük olmalı.

pelin dilara çolak

Kendine filozofa benzemiyorsun denildiğini söyleyen kız. Instagramina yazacaktım ama yorumları sinirlandirmis kızımız. O zaman buraya yazayım. Öncelikle ilgili gönderi: https://www.instagram.com...jg_/?utm_medium=copy_link

Doğru demişler çünkü sen oldukça sıradan insanlar gibi davranıp yaşıyorsun. Vay be dedirtecek sıradışı bir kişilik özelliği, bir hayat gayesi, görüşü veya davranış örneği göremedim. Felsefe ve hatta kitaplarla hiç alakası olmayan capacahil insanlar da senin bu yaşam görüşünü paylaşıyor. Felsefeye ilgi duyan ve bu bölümü okuyan bir kız çocuğusun sadece. Bu hayat görüşü için eğitilmiş, yontulmuş olmaya gerek yok. Sıradan düşünce kalıbı bu. Ayrıca dine ilişkilendirdiğin çilecilik, pekala dinsiz biri tarafından da uygulanabilir. DSM nedir? Çoğunluğu normal (?) kabul eden uzmanların normal davranış rehberi. Aslanlar için et yemek normal, vejetaryen olmak anormaldir mesela. Nihilist birinin yaşamın boş olduğunu düşünmesi basit, içgüdü tatmin makinesi kıvamındaki biri için anlamsız gelebilir ama o işin 'felsefesini' çözüp, içselleştirmiştir. Saçını bu yüzden taramaya gerek görmüyor, oldukça sıradan içgüdülerinin peşinden bakterinin ışığa gittiği gibi gitmeyi reddediyor olabilir. Yaşama, evrene dair herkesin paylaşıp normal gördüğü basit davranışları anlamsız buluyor olabilir. Bir de kendini savunmuş ya Tayyip'in 'Bana muhtar bile olamazsınız dediler' demesi gibi. Dünyanın nimetleri nedir ya. Hiç varoluş sancısı çekecek zihinsel altyapı var mı sende ya. Hazır doktora yapıyorum bir yandan da YouTube kanalı açıp bildiklerimi aktararak hem ün hem para kazanayım kafası. Instagram hesabı da açık olur. Bir tane bıyıklı tarihçi vardı o da senin tarih versiyonun. O da gayet sıradan kafalı biri. Pozlara bak Allah aşkına bu pozları verebilen birinden normlara karşı, paradigma değiştirici düşünceler barındırması beklenebilir mi? Vay be demiştim doğum sancısı yerine varoluş sancısı çeken kızlar da varmış ama uzun sürmedi bu düşünce. Sıradanlığı, sürüden olmayı savun şimdi hadi meme çatalı açıp erkek etkilemeye çalışan çakma filozof. Allah'ın felsefe görmüş kezbanı ya sinir etti beni gece gece. Bir de cesareti var böyle laflar etmeye.

sürtük

Erkek karşılığı piç olan; kolay, sık ve çabuk duygusal & cinsel ilişki kurduğu için ilişki travması çok olan kadın türü. Ikisinden de uzak durun fakat ülkemizde ve dünyada bu tiplerin sayısı efendi insanlardan fazla.

türk medyası

nazi medyası gibi gerçekleri gizleyip halkı kandıran medya. fakat böyle deyince korkak olduğunu söylemeden geçmememiz gerekiyor. en büyük özelliği korkak olması.

yatırım tavsiyesi

başkan konuşmaya başlamadan önce dolar alın konuştuktan sonra satın.

monitör

son aldığım 3 monitörde de üretim hatası çıktı. bütün dünyada mı böyle yoksa sorun çıktığı bilinen ürün partilerini fiyatta indirim yapıp türkiye gibi gelişmekte (!) olan ülkelere mi gönderiyorlar (veya bizim çakal ithalatçılar ucuz diye mi alıyor) bilmiyorum.

geçen sene şubat ayında trendyol'dan philips 4k mönitör almıştım, ekranda dikey çizgiler çıktı. parasını gönderelim dediler ama monitörün fiyatı iki katına çıktığı için kabul etmedim. tüketici mahkemesi halen devam ediyor. 2 hafta önce n11'den hp marka 4k monitör aldım, onun da ekranın sağ yarısında kırmızı renkli ton bozulması vardı. değişim talep ettim, değişimi para iadesine çevirip monitörün fiyatını da 2 katına çıkarmışlar. neyse dedim, amazon'da indirim vardı. dün oradan aldığım lg marka 4k monitör geldi. dedim bunda sorun yok, iyi. az önce ölü piksel olduğunu fark ettim. yorumlarda biri daha ölü piksel çıktığını ve iki kez değişim yaptığını yazmıştı. değişim talep ettim ve bunu da iade edeceğim. amazon kurnazlık yapıp para iadesi yapmıyor. bu yüzden amazon'u tavsiye ederim. türkiye şartlarında dünya kalitesinde hizmet alabileceğiniz sayılı yerlerden biri. bakalım yeni gelen monitörde bir şey çıkacak mı ve daha ne kadar iade ile uğraşacağım.

yemeksepeti

eski belalı sevgilim yemeksepetindeki sızıntıdan bulduğu adresime gelir mi?
Yemeksepeti: Aklındaysa kapında!
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.