bugün

entry'ler (20530)

sürtük

Erkek karşılığı piç olan; kolay, sık ve çabuk duygusal & cinsel ilişki kurduğu için ilişki travması çok olan kadın türü. Ikisinden de uzak durun fakat ülkemizde ve dünyada bu tiplerin sayısı efendi insanlardan fazla.

türk medyası

nazi medyası gibi gerçekleri gizleyip halkı kandıran medya. fakat böyle deyince korkak olduğunu söylemeden geçmememiz gerekiyor. en büyük özelliği korkak olması.

yatırım tavsiyesi

başkan konuşmaya başlamadan önce dolar alın konuştuktan sonra satın.

monitör

son aldığım 3 monitörde de üretim hatası çıktı. bütün dünyada mı böyle yoksa sorun çıktığı bilinen ürün partilerini fiyatta indirim yapıp türkiye gibi gelişmekte (!) olan ülkelere mi gönderiyorlar (veya bizim çakal ithalatçılar ucuz diye mi alıyor) bilmiyorum.

geçen sene şubat ayında trendyol'dan philips 4k mönitör almıştım, ekranda dikey çizgiler çıktı. parasını gönderelim dediler ama monitörün fiyatı iki katına çıktığı için kabul etmedim. tüketici mahkemesi halen devam ediyor. 2 hafta önce n11'den hp marka 4k monitör aldım, onun da ekranın sağ yarısında kırmızı renkli ton bozulması vardı. değişim talep ettim, değişimi para iadesine çevirip monitörün fiyatını da 2 katına çıkarmışlar. neyse dedim, amazon'da indirim vardı. dün oradan aldığım lg marka 4k monitör geldi. dedim bunda sorun yok, iyi. az önce ölü piksel olduğunu fark ettim. yorumlarda biri daha ölü piksel çıktığını ve iki kez değişim yaptığını yazmıştı. değişim talep ettim ve bunu da iade edeceğim. amazon kurnazlık yapıp para iadesi yapmıyor. bu yüzden amazon'u tavsiye ederim. türkiye şartlarında dünya kalitesinde hizmet alabileceğiniz sayılı yerlerden biri. bakalım yeni gelen monitörde bir şey çıkacak mı ve daha ne kadar iade ile uğraşacağım.

yemeksepeti

eski belalı sevgilim yemeksepetindeki sızıntıdan bulduğu adresime gelir mi?
Yemeksepeti: Aklındaysa kapında!

kırk haramiler

Günümüzdeki hali 40 rantçılar.

cumhuriyet halk partisi

AKP'nin elinden aldığı en büyük belediyeleri, 2022'de yapılacak erken seçimde iktidar olarak taclandiracak ve AKP zihniyetini onlarca yıl bizden uzak tutacaktır. Yakında 40 rantçılar değil halk zengin olacak.

kadınlar

Kendilerini Sindrella sanan sinsirellalar.

kadın aklı

seksi görüneyim, çekici görüneyim (kime? bakan kişiye elbet) ama erkekler beni cinsellik objesi görmesin, cinsel istekleri açığa çıkmasın. ne, bu sayede onlardan faydalanabilir miyim? olsun madem ama sadece benim istediklerim olsun diğerleri bakmasın.

kadınlara tavsiyeler

Erkeklere göre yaşamayın. Erkekler beni beğensin diye uğraşırsanız Instagram'da gördüğümüz bacak, göğüs teşhircisi sürtüklere dönersiniz. Size kalmış tabi ben hem yarrağımı yerim hem de parazit gibi erkeklerden geçinirim diyorsanız, size karakter ve beyin yükleyecek halimiz yok ama anca kendi karakter ve zeka seviyenizde birini bulursunuz ki elle tutulmayan olgular sizi ilgilendirmiyorsa zaten sorun olmaz.

kızlar

meme çatalı ve bacak gösteremezse büyük bir bölümü koca bir hiç olan insan grubu.

türkiye gençlik vakfı

torpili yardımıyla bir yere girenler işlerindeki son zamanlarını geçiriyor olabilir. ben yeni hükümetin yerinde olsam ortaya çıkan listedekilerin işine son verip böyle bir şey yaptıkları için hapis cezası da veririm fakat işbirliği yapıp bildikleri diğer torpillileri ihbar etmeleri halinde cezalarının kaldırılacağını söylerim. bu sayede ortaya çıkmayan torpilliler de bulunup işlerine son verilir. hatta bu kişiler hak ve hukuka dayalı bir meslek icra ediyorsa meslekten men ederek bunu sicillerine işlerim. böyle tiplerden milletin hakkını hukukunu gözetmesi beklenmez.

tanım: vakıf görünümlü bir yapı.

kilo vermek

insanların zayıf olduğu çağlarda bu kadar yiyecek yokmuş, şimdi nereye baksan özellikle kilo aldıran yiyecek içecek. bir de nereye gitsen insanlar sana zorla yemek yedirmeye, bir şey içirmeye çalışıyor. aç kalmadıkça kilo vermek çok zor

playstation

Türk kızının en büyük rakibi. Yatıp kalkıp neden ona tercih edilmiyorum diye düşünüyorlar.

gülse birsel

Komik bulurdum ama gittikçe şımarık gelmeye başladı.

mülakat

Sonucu, bir orospu çocuğunun beynindeki iki nörona bağlı olan süreç. Nöronlarını siktiğimin orospu çocuğu, verdiğin adaletsiz kararlar yedi sülalenden çıkar inşallah.

kilo vermek isteyenlere tavsiyeler

gerçekten mideniz kazınmadıkça yemek yemeyin. yiyeceklerin enerji seviyelerini ve tok tutma/yeniden acıktırma miktarlarını öğrenin ve ona göre yiyin.

czn burak

Başkalarına göstermediği bir iyilik yapıyor mu merak edilen kişi.

okcupid

ne kadar şımarık, kendini beğenmiş yerli ve milli sürtük varsa doluşmuş uygulama.

tercüman

günümüzdeki çoğu yazar ile arasındaki fark, tercümanın kaynak göstermesidir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.