entry'ler (119)

genç werther in acıları

kitabı bitirebilmek için kendimle savaştım. o kadar sıkıcı ki anlatamam.uzun uzun yapılan benzetmeler aşk acısı falan hiç bana göre değil. bunu okumaktansa oturup evlilik programı izlesem kendime eminim ki daha fazla katkıda bulunmus olurdum en azından sosyolojik cıkarımda bulunarak.

trakyalıların avrupalı olduğu gerçeği

Avrupa mı. daha neler
trakyalılar şoparın tekidir.
gördüm yaşadım ordan biliyorum. genişlikte sınır tanımayan kesimdir.
midesiz olarak adlandırmak daha dogru olur.

uzun saçlı erkeklerin çirkin ve itici olmaları

kesinlikle dogru ve yernde bir beyandır. babamın karşısına cıkarsam bole birini eve sokmaz hem beni hem onu.

girişi mükemmel olan şarkılar

circus-she kills.

her şeyi zorlaştıran en kısa söz

her neyse ya.

sevgilisine atkı ören kız

aynı haltı ben yedim. ayrılalı 3 yıl oldu adam hala yeni sevgilisi elinde boynunda benim ördüğüm atkı. bu ne tezatlıktır. duydum ki yeni sevgilisi o atkıdan nefret ediyomus ama hıyar sevgilisi inatla sadece o atkıyo takıyo. gariban kız. ah keşke kızda beni tanısaydıda cocugun bana olan askını anlasaydı. haspam küçük kevaşe.

zengin koca bulmak

kız sayet fakirse ve bu sefaletten kurtulmak için istiyorsa onun adı mantık evliliği yapan hanım kızımız değil resmi fahişedir.
kız zenginse yada orta direk ama yinede zengin istiyorsa standartlarını düşürmek istemeyendir. onun adı ise mantıklı ve standartçı hatundur.
tüm bu tanımlamalar duygularıyla hareket etmeyip sadece mantıgıyla hareket eden hatunlar için geçerlidir.

hayatında kore dizisi izlememiş insan

izleyen zaten kendini aşamamış kezbandır. sırf ben farklıyım diyebilmek için izler. herkes anormal olmaya ne meraklı
ayrıca aklı başında koreliler bile kore dizisi izlemez( cok fazla koreli arkadaşım var ordan biliyorum)

neden evlenmiyorsun

kimseye güvenemediğim için. erkeklerin tek derdi karı kız peşinde koşmak. hep kaçak et.
üstüne birde onun yemek yapmayı bilmesi lazım
son seyde ben yalnız kalmak istediğimde bunu anlayışla karşılaması lazım.

en yakındaki kitabın yazarı

christina daniels: amir khanın biyografisi ama bir hayat ancak bu kadar sıkıcı anlatılır. kitaptan sogutur adamı. en kısa zamanda hediye etmem lazım birine. varlığı bile negatif enerji veriyo

annenin bulduğu kızla evlenmek

bence olabilir ha annen tanıstırmıs ha bi arkadasın ne farkeder ki.

sevgilisine çıplak fotoğraf gönderen kadın

salak kız . gozu acılmamıs daha onun. kaşar olsa her numarayı dumenı bilir bole bi hata yapmazdı zaten. iyi niyetli oldugu için 2 yıldır bir birlikyeliği oldugu için yapmıstır diye umuyorum...
hatalı mı evet hemde cok salak kızım bu devirde babana bile güvenmiceksin bırak elin adamını...

kadınları çekici yapan detaylar

sahiplenmesi ne geliyosa aklına telefonuna kalemini tokasını bile sahiplenmesi kimseyle paylaşamaması. kadın halimle boyle kadınları gorunce içten içte bi saygı duyuyorum kadına

yaşlandıkça sevilen seyler

çocuktur.

yazarların güne verdiği puan

kocaman 0 verdim
çok boş bir gündü dünden ne farkı vardı sadece tarih ilerleri başka ben aynı mıyım evet aynıyım ne öğrendim bugun hiçbir şey. biri için bir iyilik yaptım mı hayır. o halde boş beleş bir gün.

yazarların cevap vermekten hoşlandığı sorular

bugün yine yürek mi yedin sen?
tabii kaçar mı.

aptal bir kadınla birlikte olmanın zorlukları

aptal kadın erkeğin her dediğini yapar . erkeklerde bunu kullanır ama hiçbi zaman aptal bi kıza aşık olmazlar. aptal kadın kolaydır gel dersen gelir git dersen gider . tek problem ayrılırken zaten gurursuz varlıklar oldugu için arıza cıkartırlar. akıllı kadın cıkartmaz gururu agır basar paşalar gibi çeker gider.

sevgililiğin legalleştirilmesi

günümüzde instagrama ve facebook'a sevgilinin fotosunu koyunca legalleşmiş oluyomuş. öle diyolar. aslında bi nevi dogru ben mesela benden. önce sevgilisiyle foto koyan bir erkekle beraber olmam.

sözlük yazarlarının itirafları

hala beni kandıramaya calıştıgını bilmeme rağmen ona karsı bi şeyler hissediyorum. bile isteye insan kendine bunu yapar mı ... hepsi boşluktan.

birine hatalı olduğunu nasıl anlatırsınız

anlatırsın ama anlamaz. en basit ve saçma bir örnek veriyim. arkadasımla yolda cok hızlı araba kullandıgını soyledim. tek başınayken istediğini yapabilileceğini ama ben onun yanındayken bir can tasıdıno unutmaması gerektiğini soyledim. bana ne dedi biliyo musun . senin canın cok mu kıymetli sen öldüğünde sizin milyondolarlık şirketnize geçicem gibi sacma sapan olmayan hikayeler uydurdu üstelik bunu 4 yıldır tanıdım bi insandan duydum. anladım ki aşağılık kompleksi varmış elemanda...