bugün

sözlük yazarlarının itiraflarıdır..*

bu yaşıma geldim ukte vermeyi öğrenemedim.* *

edit: sonradan öğrendim tabi lan

edit2: yine unuttum şimdi de ama olsun zaten kullanmıyorum artık- 4 sene geçmiş hala mesaj atıyorlar ahaha...

edit3: sağolsunlar yine hatırlattılar

edit4: yine unutt...yok lan şaka şaka
itiraf ediyorum hayatımda anlıyamadığım bir şey varsa o da pekmez ile tahin arasında ne fark olduğudur.yani diyorum ki pekmez yiyorum tahin yiyorum bi fark yok aslında fark olmadığı ikisinini karştırıp yediğinizde ortaya çıkıyor. burdan da şunu anlıyoruz lan bunlar tek tek bişeye benzemiyolar karıştıralım belki bir şeye benzerler ama yine benzemiyorlar peki peki anladık ta bunlar bizi niye enayi yerine koyuyolar. *
bazen geceligin yorganim ile beraber yataktan kalkip sacmaliyormusum. ev arkadaslarim olm ne sayikliosun diyince geri gidip yatiyormusum. yemin ediyorum hic farkinda degilim. allahim su deliyi bi iyilestir gozunu seveyim.
hala kimse ukte vermeyi öğretmedi bana..evet..artık insan içine çıkamaz oldum..
ben, gerçek arjen robben değilim. *
yazdığım yazıları editlerken adeta bir editörmüşüm gibi haz duyuyorum.
itiraf ediyorum:
-özel mesajlara ve gelişmelere bakmayı unutuyorum.
-eksi oy vermekten nefret ediyorum (zaten 100 oydan 2si filan eksi oy oluyor genellikle)
-uludağ sözlüğün başka sözlüklerle yarışmasını sevmiyorum.
-ekşi sözlüğün fazla ekşi olduğunu düşünüyorum (ekşi şeyleri sevmem).
-bazen geveze oluyorum.
-uludağ sözlük zirvelerine katılamadığım için kendimi kınıyorum.
-abimin sigara paketinden sigara aşırıyorum.
-çok sessiz uyuduğum için annem her sabah öldüm mü acaba diye beni kontrole geliyor.
-sebzeleri çiğ yiyorum.
-sanırım bazen kendi hayatıma dalıp, dostlarımı unutuyorum.
-ırk, din, dil ayrımı yapan insanlardan haz etmiyorum.
-bazen yemek yemeyi unutuyorum ve yaklaşık 2 haftada 1 su içiyorum.
-bazen dünyanın en saçma rüyalarını görüyorum.
-keşke demeyi sevmiyorum.
-küçükken kur'an kurslarından hep kaçardım.
-evdeki tüm şurupları bitiren benim.
-aşı ve iğne olmayı çok seviyorum.
-tarantuladan ödüm kopuyor.
-bilgisayarı kendi kendime öğrendim.
-arabayı çok hızlı sürüyorum, geri geri giderken kabus yaşıyorum.
-şimdiye kadar hiç trafik cezası almadım.
-bir keresinde otobüste midem bulandığı için çantamın içine kusmuştum.
-çocukların tam bir baş belası olduğunu düşünüyorum.
-en büyük intikamım susmaktır.
-başım sıkışınca sadece ve sadece anneme yaratıcı yalanlar atarım.
-diş macununu ortadan sıkarım.
-bir de sanırım bu başlığın açılmasını beklemişim aylardır.
atan alir spor un en beğenilen entrylerini o evde yokken onun bilgisayarına girip siliyorum. ****
aslinda kaan kurali seviyorum,bayiliyorum ona.
(#219298)
artık dayanamayacak duruma gelindiği için sırlarını açıklamalarıdır. buradan iftira ediyorum aslında forinternaluseonly benim...
ben de dayanamayacak duruma geldiğim için yapacağım itirafdır.

karga aslında benim. yok lan kara murat mıydı yoksa? yok yok doğru söyledim.
aslında ben ekşi sözlük tarafından gönderilen scout'ım. görevim buradaki genç ve gelecek vadeden yazarları tespit edip bildirmek ssg'ye.
evet itiraf ediyorum; ismail yk denen kişinin yeni şarkısı "http://www.bombabomba.com"; u bi yerlerden dinleyince utanmadan nette girip bu sitede ne olduğuna baktım. bişey bulamadım. ancak pişman değilim. yine olsa yine yaparım. *
itiraf ediyorum

- aşığım çok ama çok seviyorum ve en iyisi de seviliyorum büyük ihtimalle bunu okuyacak ve ne gerek vardı şimdi aşkım diyecek ama söylüyorum seni çok seviyorum...

-h ayvanları çok seviyorum sadece kedi köpek değil timsah, böcek vs.. dünyada canlı olan ne varsa hepsini seviyorum...

- galatasaraylıyım kendimi bildim bileli.

- ofsayt nedir biliyorum...!!!
- hayattaki herşeyi seviyorum yani belli bir hobim yok hobim herşeyi öğrenmek ve bilmek..

- karadenizliyim dolayısıyla balık tutmaya bayılıyorum

- kırmızı et yemem, eve et sokmam ,kurban bayramı ve sonraki üç gün dışarı çıkmam ,havada et ve kan kokusu duyuyorum artık aşmış durumdayım.

- tatillerde bir otele tıkılıp havuz yemek bar üçlüsü bana göre değil doğaya aşığım ben, kamp çadırı kurup dağlarda kurtlarla kuşlarla olmayı bunların hepsine tercih ederim.

- türkiye 'nin her yerini karış karış dolaşmak istiyorum ,türk olmakla gurur duyuyorum

- tarih kitapları okumaya bayılırım birçok kitabım arkadaşlarımda kalıp kaybolmasına rağmen birtek onlara rağbet olmadığından onlar hala benimle...
bu itirafı yapmak icin cok düsündüm ve sonunda o cesareti buldum kendimde:
ismail yk'nin ''nerdesin''ve cankan'ın ''yar yar ''isimli sarkılarını bir dönem cok dinlemis hatta bagıra cagıra söylemistim * *.
-okey oynarken taş çalıyorum. kimse fark etmiyor
-okula gelmeyen arkadaşlarım için imza atıyordum. rengarenk kalemler alıyordum yanıma sırf bu yüzden. ama onlarda benim yerime atıyorlardı.
-ikinci öğretim okurken boş bir sınıfta gerçekleştirilen ruh çağırma seanslarına katılıyordum
-sınavlarda sağımdaki,solumdaki, ön sırada oturan, arka sırada oturan herkese yardım ediyordum. dersi alttan alanlar bu sebeple geçebiliyorlardı.
rahatladım ya...
itiraf ediyorum ben de şu başlıkları alt alta okumak başlığına bir türlü anlam veremedim. "nedir yahu bu?" diye kendi kendime soruyorum, "ne bileyim yahu!" diye kendi kendimi yanıtlıyorum*. dünya kadar da entry girilmiş. var bir hikmeti ya dur bakalım.
nerde bir kayıt karşıma çıksa duramam anında kayıt olurum.
utanç içinde itiraf ediyorum: belli etmiyorum ama arnold'u görünce korkuyorum, bir titremedir beni alıyor.
itiraf ediyorum;
kara murat msnden devam edelimdeğildir.

Edit : pardon geç kalmışım *
burnumdan ürettiğim tatakları masa altına yapıştırmayı çok seviyorum.
itiraf ediyorum
-orta okulda fotokopi odasında kimse yokken
elimizin fotokopisini çekiyorduk..
itiraf ediyorum gece gündüz sözlükteyim burdan çıkmak istemiyorummmmm.
yardımcı hakem olarak cıktıgım bir macta orta hakeme kafa atan futbolcunun agzına damalı bayrağı sokmustum evet.
itiraf ediyorum. ilk entryleri'mden nefret ediyorum.bilgi içerikli entry girmek ,sözlüğe bilgi girişi yapalım kampanyasıa destek veren biri olarak ilk entrylerimde pasifagresif hariç hepsi birilerini yerme niteliğinde olmuş. bariz bir şekilde saçmalamışım. **