bugün

nesli tükenen Sumatra Kaplanı kadar zor bulunan kızlardır.
Atkının bir ucuna kendi adını diğerine sevgilisinin adını yazmayı akıl etmesi beklenen kızdır.
bir eldiven ören kız değildir.

görsel
Dusunuyorum da beni biraz da bu surtukler bu hale getirdi.
benim sözlümdür. çok seviyorum abi ya. becerememiş ama olsun uğraşmış ya o bile yeter. valideye sordum selanik örmemiş ondan kıvırı kıvır kıvrılıyo * ama takıyorum devamlı.
Allah bize de nasip etsin.
bir kız klasiği. elimden yemek yesin, elimden atkı taksın. sana ne lan. defolsun anası örsün. yeni öğrenmeye başlamışsın, bitirinceye kadar siktir olup gidecek. ben atkı ördüm, anneme verdim valla.
Hınzırlık peşindedir.
– aşkımm evdemisiiin?
– evet aşkım
– ee bari boşmu?
– ??
– atkı atkı
– ??
eski kız arkadaşımdır, makine örgüsü gibi ördüydü maşallah çokta güzel koruyor soğuklardan. allah razı olsun, elleri dert görmesin. dinimiz amin.
hırka ören versiyonu yok mu bunun?
5 yıl önce bir kız benim için örmüştü. Başta duygulandım ama atkıda ki etiketi sökmeyi unutmuş.
Maldır. Gitsin hazır alsın. Ne bu klişelik lan, kesin bir de evinde kağıtlara notlar falan da yazıyordur ahhahaahhaha.
Mal mısınız be cidden. Vıcık vıcık iğrenç ilişkiler bazen karşıdakini düşünmek bir tek sözdür, hatta söylenmemiş bir tek söz . Bunu göremiyo musunuz, ne gerek var uğraşmaya bu kadar. Bir bakarsın, bir ses tonun bir hareketin. Belli edersin yani özel olduğunu niye atkı örüyon? 2 ay sonra ayrılınca da ya atar ya da verirsiniz di mi. Of ya harika cidden.
Elleri öpülesi kızdır.
üşüsün mü bu havada diye düşünmüş kızdır.
harbiden candır.
Samimidir, sevgi emektir derken boşa konuşmayan kızdır.
aşkını ilmiklerine döken kızdır. ilmik ne kadar sıksa o kadar seviyordur.
Sicacak isitir icini insanin, dusunmesi yeter nornalde ama emek harcamasi daha bir sicaktir.
Atkiyi s.ktir et, bere falan örüyorsa o parmaklar opulur.
2 kişi ördü, 2'si de zor durumlarımda terk edip gitti, demek ki mesele atkı değilmiş.

not: atkı ören qıslar eqlesin.
Candır ama karşılığını bulamayacaktır aldatıldığında o atkı ile elemanı boğması olasıdır.
Klişe kızdır. Örüp öreceği tek şey de odur. Muhtemel ki üniversitelidir. Örmeyeni dövüyolar çünkü. Ben mi. Heee ben de örmüştüm. Haki yeşili ve pirinç örgünden. O atkıdan asılacasıya... Yani değmiyor annem. Bırakın donsun pezevenk.
düşünmesi bile gözlerimi yaşartmaya yetti.
örmeyi geç bari hazırını al insafsız bi sevindir şu garip kulu.
Sevilecek kızdır. Eğer bu kadar emek veriyorsa o seviyordur zaten, sizde sevin öyle kızları. Bizim atkı örenimiz yok, siz kıymetini bilin.
Bana atkı örüldü sonuç aldatildik.