bugün

Tercih meselesidir ancak hic yakisanini gormedim. Cunku hic hos durmuyor cok itici. Bir de yagli yagli gezen iplik iplik olmus olanlari var ki aman yarabbim.
sevgili cobainin kemikleri sızladı.
görsel
herkes kendine göre yakışanı yapmalı diyorlar. ama bende hiç uzun saç yakışan bir erkek görmedim. kardeşim islamda da geçiyor zaten. erkeklerin kadınlardan ayıran en büyük özelliklerden biridir saç. sen bir bayan gibi uzatırsan o en büyük fark kapanmış oluyor. *
tarama özürlü birine öyle geliyor olabilir tabi.

(bkz: kel)
Çirkinini iticisini bilmem aga. Zayıflayan saçları geri kazanmak yıllar alıyo, onu bilirim.
saç uzatamayıp, içerisinde ukte kalan sözlük yazarlarının kuruntusudur(erkek yazarlar).
Büyük bir genellemedir her erkek için geçerli değildir.
kaynağı göt olan bir tespittir.
saç tipi yağlı ve düz olan erkekler için doğru bi' tespit. iticilik konusunda değil tabi. erkek dediğin çirkin olur zaten.
görsel
görsel
Kesinlikle ford yapan ve namazla dalga geçen tipin aynı kişi olduğuna inandığım önermedir! Zira uzun saç candır bakım ister o ayrı.
doğanın gel git kanunundandır. evet iticiyiz. iter çekeriz iter çekeriz iter çekeriz.
itü de çok var bunlardan . 30 metre öteden birinin itü lü olduğunu anlayabilirim okumasam da .
Uzun saçlı erkek, kızlar tarafından çok rağbet gördüğünden olsa gerek; kedi - ulaşamayacağı ciğer meselesi.
devlet memuru isteyen basit sıkıcı kız söylemi. biz de sizi istemiyoruz.
senelerdir kısa saçlıyım kimse çekici bulmadı. yazılanlara aldırmayın, siz uzatmaya devam edin.
maskulenliği gıdım gıdım azalttığını düşünüyorum erkekte uzun saçın.
(bkz: sen benimkini görseydin)
hemem "hoooaaaaaa" diyerek itiraz ettiğim bir önermedir bu.
17 ila 20 yaş arası o saçlar kürek kemiğime kadar uzamıştı ki, yolda yürürken beyaz, siyah, hispanik, kızılderili ve daha nice etnik kökenler benim kim olduğuma aldırmadan önümde selam dururdu.
sağlıklı ve iyi bakılan bir saçın yerini hiç bir şey tutamaz a dostlar. uzun saçlıyken neden kadınların ha bire saç uzattığını daha iyi idrak etmiştim.
uzun saçlı erkek ve kısa şaçlı kızın aşkını düşünsenize çok itici...
johnny depp ile her türlü çürütülebilecek iddadır.

görsel
kime göre neye göre?
kesinlikle katıldığım önermedir. erkek adamın saçı kısa olur.
edit: madem uzun saçınızla itici ve çirkin değilsiniz , o zaman neden eksiliyorsunuz?
yalandır dolandır yemeyiniz bu numaraları. uzun saçlı erkek candır. canandır.
kesinlikle diyemeceğim ama genel olarak katılmadığım bir önermedir. uzun saç iyidir beyler.