bugün

En sonunda yapacağım şeydir. Zira bir kara kaşa bir kara göze aldanıp kalıyoruz ve sonrası acı son. Ama annenin bulacağı kız öyle midir? Güzel, naif, saf ve iyi niyetli olacağından hiç şüphem yoktur.
geçmiş zamanların birinde ex bir erkek arkadaş kişisine verdiğim tavsiye." sen aşkla sevgiyle uğraşma git annen kız bulsun evlen" hiçbir zaman sözümü önemsemeyen adam bunu dinledi ve yaptı. gerçi evlendiği güne kadar arayıp bana dön bu düğünü yapmayayım yavşaklığını gösterdi ama oda onun karaktersizliği. siz siz olun annenizin bulduğu kızla da evlenecek olsanız eski defterleri rafa kaldırıp bu kıza sıkıca tutunun.
Kiminle sevisecegime annem karar versin diyen birey davranışı.
kız bulacak kadına anne derim. Benimkisi epten boşladı bu işleri. Helal süt emmiş birini getirene anne de derim maaşda bağlarım. swh
bazen konuyu uzmanına bırakmak gerekir.

görsel
Arkadaşlar, analarınız dönüp dolaşıp düğünde dernekte gelip bizi buluyor, bence birdaha düşünün.
bence olabilir ha annen tanıstırmıs ha bi arkadasın ne farkeder ki.
anne içgüdüsel olarak iyisini bulur mantığı ile olan bir durumdur.

ne kadar doğru bir yöntem tartışılır tabi.
bu yaşıma kadar kıyafet alışverişimi tamamen anneme bıraktım bu konuyu da ona bırakmayı düşünüyorum bana bir şeyler bulma konusunda başarılı bir insan olduğunu düşünüyorum açık ve net.
+30 yaş üstü için faydalı olacak aktivitedir .
Anne zevk sahibi birisi ise şahane olaydır.
Bırakıcan bulacak şöyle eli yüzü düzgün, temiz bir kız. Bizimki Zaten dominant, bir kızı beğendiyse onda mutlaka bi keramet vardır.
poku yemek.

o sana karı değil

kendine arkadaş arıyordur.