bugün

eğer canı sıkılırsa, prezervatifi şişirip balon yapacak olan kızdır.
doğum kontrol haplarının yan etkilerinden haz etmeyen ve seks yapmaktan hoşlanan hatun modelidir.
tehlikeli bir kızdır, çünkü cüzdanındaki prezervatifin varlığı kaza eseri anlaşılırsa ne söylemlerle karşılaşıcağını bilir. * o nedenle oraya buraya bırakmaz; yanında taşır.* *
bakın, bu benim prezervatifim, der çıkarırken, buyrun; bunlar da tabularınız, tamamen sizin ve sizin, ahahah yıkılmışlar mı yoksa, yazıık... üzülemedim bile, diyebilir.
büyük ihtimalle sevgilisi ve sex hayatı olan kızdır.
yanında prezervatif taşıyan erkek ile kadın arasında, kocasını aldatan kadın ile erkek sorunsalına benzer bir ilişki vardır... öyleki yanında prezervatif taşıyan erkek gayet normal karşılanır ve kabul görürken, kadın için aynı şeyler söylenemez ve farklı şeyler düşünülür...
düşünceli kızdır. Erkeğin yanında prezervatif bulundurmamam ihtimalina karşı tedbiri elden bırakmamıştır.
yanında prezervatif taşıyan erkek nasıl terbiyesiz, ahlaksız,vb. olmuyorsa bu kişiler de öyle değildir. sadece akıllılardır. cinsellik hakkında bilgileri vardır, sağlıklı sex isterler. fakat cahil kesim bunu bir suç olarak (nasıl oluyorsa) algılamaktadır. sözlükteki seksizmin en net görüldüğü başlıktır. (bkz: seksizm) bu da bu başlığı sözlükteki en kötü başlıklardan biri yapmıştır.

(bkz: bursa ahalisinin eşcinsel yürüyüşüne tepkisi)
(bkz: evlenmeden aynı evde yaşayan çiftler)
(bkz: eşcinsel)
(bkz: travesti)
(bkz: transseksuel)
(bkz: gay)
(bkz: lezbiyen)
yanında ertesi gün hapı taşıyan erkekle muhteşem bir çift olabileceğinin sinyalini veren kızdır.
prezervatifin yanında traş bıcağı traş köpüğü vb erkeklere özel eşyalar tasıyarak erkelerin sadece ihtiyac duydukları anlarında yayında olsalar diye bi keşke dedirtir.
sevişgen ve eşeğini sağlam kazığa bağlayan kızdır.
(bkz: ben bu filmi izlemiştim)
(bkz: ellerinden opulesi kiz modeli)
kevgirliğe özenen kadındır.
Sevgilisini aldatıp kendisini "nasıl olsa ten, tene temas etmedi" gibi aptal bir sebeple avutmaya çalışan kız modelidir. Bunların a,b,c sınıfları mevcuttur a1 en iyi modeldir hem güzeldir, hem akıllıdır, hem aldatır, hem de sizi sevgilinizin yanında rezil etmezler, canı sizi istediğinde arar buluşursunuz ve (bkz: çoklu tek gecelik ilişki) yaşarsınız bu modelin en çok yaşadığı şehir izmir'dir. . arayıp da bulunaması cinsler de deriz bunlara. c3 sınıfı çok kötü tipleridir (bkz: nereden bulaştım ben buna) denilesi modeldir. Sevgilisini aldatıp; sevilisine sizi ispiyon edip, seviglisinden ayrıldıktan sonra da sizi potansiyel sevgili adayı olarak görüp sevgilinizden ayrılmanız için elinden geleni ardına koymayan * tiplerdir. Bu modelin en çok yaşadığı şehir ankara'dır.
yeni bir sözlük yazarı. ilk hoş geldin diyen ben olayım istedim. umarım nicki karakterini (?) yansıtıyordur.*
prezervatif markalıysa * * helal olsun dedirtir, takdir etmek lazımdır, ev hanımlığını iyi yapabilir,masrafsız bir sevgili olacağı kesindir. * *
erkegin kesesini biraz rahatlatma sebebi
kendine dikkat eden, kuma olmayı kabul etmeyecek ve toplum için hayırlı vatan evladı.
kimileriyse mitoz gibi bölünüyor hem de tek* dölleyici - iki çift* dölleyen kullanarak.
her an biri ile yatmaya hazır kadınlardır.
korunmanın sadece bayanlara özgü olmadığını hatırlatan durumdur.
güzel bir gün güzel bir gece ilişki başlar fakat beyninde bir eksik vardır ve eksik bulunur. prezervatif eksiktir ne yapılcağı bilinmez fakat sonrasında gelen ses adamı dumur halinden daha beter eder sıkma canını aşkım ben yanımda hep prezervatif taşırım.
motor olması muhtemel kızdır.
cebinde prezervatif taşıyan erkekten fazlaca ayrı tutulmaması gereken kızdır.
sevgili olunma olasılıgının cok dusuk olması gereken kız - daha dogrusu kadın - modelidir.Kacınılmalıdır
hazırlıklı ve bilinçli kızdır. ayrıca güvensiz olduğu da söylenebilir.