bugün

entry'ler (418)

iyiliğin kazanmayacak oluşu

iyilik de sıkıcı. Rüyaların bile en güzel yerinde uyanırız çünkü bilinç bu kadarını reddeder. Çünkü iyilik kazanacak kadar iyi değildir, olamamıştır. Kötülük de içinde eser miktarda iyilik barındırmadan yaşamayaz. Heh işte siyah beyaz noktalı o dalgadan, evet evet o. Bu arada matrix filmi konuyu özetler; bu 7. Matrix diyerek...

kapitalizm ya da sex

Kapitalizm ve sex desek daha doğru olur sanki. Sex hep vardı, kapitalizm ise çok genç. Ama kapatalizm olmasaydı sex bugün bildiğin sex gibi olmazdı. Bir çok alan gibi sex de kapitalizmin etkisiyle kategorilendi. insanların libidolarını uyarıcı bir çok argüman yaratıldı. Bunları okuduk izledik gördük belki aldık vs. Sana (yazar kardeşimize) bu başlığı açtıran algı da bile kapatalizm bir etkisi vardır. Yüzeysel çapta eleştirilmeyecek kadar büyük bir evren kapitalizm. Amk kapitalizm

içinde oyun salonu bulunan kampüsler

Kampüs sınırları içinde okey, kağıt, bilardo, langırt, playstation, tavla, satranç ve kutu oyunlarının oynanabildiği bu gibi mekanlara sahip kampüslerdir. Şanslı kampüslerdir bunlar.

Not: Arkadaşlar bu bilgi bana acil lazım. Mesela Dokuz Eylül Ünv. Tınaztepe Kampüsü'nde buna uygun bir örnek var. Başka hangi kampüsün içerisinde bu tarz mekan var, gören duyan bilen acil yazsın. Moderatör one minite müsade et.

mini etek giyen kızın vermek istediği mesaj

"gösterdiğim kadar bakar,verdiğim kadar alırsın. Vermezsem babayı alırsın" olabilir mesajıdır.

atatürk ten sonra en büyük lider erdoğan dır

yakında referandumda oylanırsa şaşırmayın, olur olur aq.

5 eylül 2010 fransa nın büyük galibiyeti

horoz: Fransa milli takımlarının aldığı yenilgiler sonrası manşetlerinde başımı kesen gazetecilerden bıktım.

adnan sezgin

carrusca, bouzid, linderoth, barusso, lincoln, inamoto, kuzmanowski gibi dünya yıldızlarını galatasaraya kazandırmış, haldun üstünelin gitmesine neden olmakla kariyerinde zirve yapmıştır. galatsarayı ligde ilk 5'e sokmak için verdiği çaba kutsaldır. biri bu çılgınlığı durdursun!

lorik cana

tipik bir adnan sezgin transferi olarak gözükse de, uyum sorunu yaşadığı açık bir oyuncu. kendine gelmesi lazım bir an önce. ileriye dönerek oynamayacaksa, değil bank asya yurdumun tüm halı sahalarında görebileceğimiz bir yetenek...

333 üncü dönem yedek subay sınav sonuçları

(bkz: torun geceler uzun ötmez borun)

yaran geniş aile replikleri

cevo, kendisinin hayat'ta kaldığını şukufeye ispiyonlayan koyu'ya

"seni vitesteyken çalıştırırım haa"

329 uncu dönem yedek subay sınıflandırma sonuçları

ağustos'un dokuzunu onuna bağlayan su dakikalarda acıklanması muhtemel stres heyecan olayı. öğrenmek için http://www.kkk.tsk.mil.tr adresine girilip, sol frame in en alt kısmandaki yedek subay sınıflandırma sonucları linkine tıklandığında an itibariyle söyle selamlar;

Kara Kuvvetleri Komutanlığı

329'uncu Dönem Yedek Subay Sınıflandırma Sonuçları

10 AĞUSTOS 2009 tarihinde yayımlanacaktır.

uludağ sözlük

(bkz: burası uludag sozluk)

beyaz şahin içinde müzik dinleyen 5 kıro

(bkz: kara şahin içinde müzik dinleyen micheal)

tüm zamanların en kötü buluşları

"en"leri belirlemek için bir sürü buluş varken sözlükün buna aracı olabileceğini düşünen yazar kötü bir buluş yapmış demektir.

komik küfürler

tribünlerde duyduğum bir gazel, bir deyiş, bir yakarış...

hocaaaaa senin düdüğünün içindeki nohutu eken çifçiyi .ikeyim... *

tanrı nın kadın olması

tanrının kadın olup olmamasından çok tanrının yarattığı kadınlarla ilgilenirken nerden çıktı bu başlık...

radyo uludağ

(bkz: burası uludağ sözlük)

asırlara meydan okuyan sözler

ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca
(bkz: karacaoğlan)
benim olmayan kilisenin papazını sikeyim
(bkz: anonim)

uludağ sözlük teki galatasaray çetesi

(bkz: bunu mu demek istediniz)
(bkz: tayfa)

17 nisan 2009 cuma

an itibariyle on dakikanın bişi yapmadan yitip gittiği gün.