bugün

ortama siyasi bir konuda entry girerek kimin ne görüşte olduğunu anlama durumu.
(bkz: sözlükte balık ızgara yapmak)
kişilerin siyasi düşüncesini açıklamasını sazanlık ile itham edenlerin yakıştırdıkları eylem.
(bkz: sazanların toplandığı başlık)
*SÖZDE YA DA ÖZDE BAĞYAN YAZAR OLARAK GELiP, iKi "YALARIM YUTARIMLI" ENTRY GiRiP, AĞZININ SUYUNUN AKMASI iÇiN NEFES ALSIN YETER MANTALiTESiYLE, BiR KADIN GÖRMESi YETER OLAN ERKEK YAZARLARI OLTASINA (!) DÜŞÜRÜP, BiLDiĞiN DALGA GEÇME EYLEMiDiR. YAŞANMIŞTIR, YAŞANACAKTIR.
iLK ÖRNEKLERiNDEN BiRiSi iÇiN; (bkz: SELEN17F)
(bkz: mandalkepcekaldıracı böyle biri değildir)
(bkz: o benim aşkım)
(bkz: mandalkepçekaldıracı hariç)
(bkz: o bi tanedir)
av partisinden önce sorulması gereken 2 soru vardır;

1- sazan nedir?
2- neden avlanır?

(bkz: organize sazanlar)
(bkz: ukte ile sazan avlamak)
ava çıkıp yorulmaya gerek yoktur.. (bkz: o sazan benim)
(bkz: sazan avi)
(bkz: tufenk aldim ciktim sazan avina)
süper olaydır. biri gelir, ortalığı karıştırır. diğerleri o'na ayar (!) vererek, saçmalamayı keseceğini düşünür. o tepkileri görüp arkasına yaslanarak, sağ eliyle sigarasını içerken sol eliyle hayatta orgazm olabileceği tek yol olan masturbasyon yapar... gider...
sonu çaylaklık ile bitmesi gereken avdır.
sazanlar açısından bakacak olursanız * * oda günlük stresini, esasen başkasına kusmak istediği kinini, günlük giderilmesi gereken küfür ihtiyacını böyle ortalığı karıştırmaya gelen iktidarsızlara kusarak rahatlar.şu halde kaybeden var mıdır? yoktur.
ayrıca ;
(bkz: galip sayilir bu yolda maglup)*
(bkz: ava giden avlanır)
diğer insanlarla dalga geçme hakkını kendinde bulan yazarın yaptığı eylemdir.yem kimi zaman başlık olur kimi zaman enrty bazen de yapılan bir eşşekliğin bahanesidir sazan avlamak.
atlayan her zaman sazan mıdır, avcı her zaman zeki midir? bilinmez. ancak bilinmesi gereken etik olmadığıdır. marifet hiç değildir. ancak herşeye atlamamak gerektiğini de hatırlatması açısından iyidir. *
(bkz: sadizm)
(bkz: bir göl olarak uludag sozluk)
açılan bir başlık sonucu kişilerin sazanlaması durumudur. bu sazanlama sonucu kişi hangi düşüncede olduğunu açık açık beyan edebileceği gibi hırsla entry girme kendini anlatma ve düşüncelerini temize çıkarma kaygıcı da güdebilir.
(bkz: solucan kalmamış)
kişiliğin teki salakça bir başlık açar.ve bu başlığa entry giren herkes bu başlığın ne kadar saçma olduğunu entrylerinde vurgular.ve bu tabi ki de başlığı açanın hoşuna gitmez..üzülür,içine koyar vs..sonra derki "yok efendim,ben aslında sazan avına çıkmıştım,bende böyle düşünmüyorum aslında"
(bkz: ileri derece kişilik bozukluğu)
yararı o kadar büyüktür ki, memeleket meselelerini çözmekte yazarların görüşleri büyük önem taşımaktadır.

-olum varya xxxx in siyasi görüşünü öğrendim.
+atıyosun.
-valla lan.
+abi korkulur senden.
gerçeği özümseyememişliğin garabete düşürdüğü kurdeşen izahatinin sanıklarca algısallığının vurdum duymaz söylemi.
hergün eve bir torba sazan koyarak eli boş gitmeyen yazarlar doğurur.
güncel Önemli Başlıklar