bugün

(bkz: tolgahan sayışman)

sokakta yürüyen normal bir insan bence. tipsiz demiyorum öyle yakışıklı falan değil diyorum sadece.
(bkz: tolgahan sayışman).*
(bkz: kivanc tatlitug)

Aslan gibi kocaman suratiyla her sari sac mavi goz kombinasyonuna tav olanlar tayfasi eriyip biter bu adama ama hayatimda anlam veremedim daha. Brad pittde mesela, adami bu kadar ozel yapan sey nedir bi anlamadim gitti. Gerci kocaman burun delikleri ozel yapiyor bi nebze. Cagatay ulusoya hele hic anlam veremiyorum, millet çilgin atiyor herif icin. Sokakta gezen her 10 kisiden kesin birine benziyor zaten adam. Cikin sokaklara asosyal misiniz nesiniz yapistiniz ekranlara.

Edit: sozlukte emirin yolu hayranlari detected.
(bkz: kutsi) ne sikime her dizide oynatırlar bu adamı anlamış değilim, yakışıklı desen de değil ama tv kanalları öyle diyor.
al pacino. tamam herif karizma tanrısı ama öyle bi yakışıklılık da yok.
asıl liste diye yutturulan şu saçmalığa bakın amk. johnny depp i, brad pitt i hangi gerekçe ile sarp apak gibi birine denk tutarsınız? tabiki sarp apak ve diğerleri bir halta benzemiyor, bi gözlük tak doktora git sonra tekrar bak. yakışıklılık nedir, kime denir.
bana kalırsa kenan (imirzalıoğlu) ve kıvanç (tatlıtuğ)'ın da aralarında olması gereken topluluktur.

tipleri kötü demiyorum ha asla, ama bence çok da özellikleri yok. kıvanç tatlıtuğ gibi niceleri var bizim macır pazarında, aynı şekilde kenan da öyle çok farklı bir tipi yok bence. boyunu 5-6 cm kısalt rahat bir pazarcı diyebilirsin. belki de zaten yakışıklı değil estetik ve çekici oldukları için kazanıyorlardır ama yakışıklılık ve çekicilik ikisi aynı şey değildir. aynı şekilde yabancılardan johnny depp te mesela böyle. adama yakışıklı asla diyemezsin, sıradan bir tipi var ama belki çekici olduğu için beğeniyordur insanlar.
kutsi
engin altan düzyatan
davut güloğlu
sonuncusunu salladım

brad pite yakışıklı değil diyen insanın gözüne biber gazı girsin. o normalse biz neyiz amk ? o yakışıklı, biz ise normal insanız halbuki.
kutsi bu adamı beğenenler var. hasta mısınız siz?
Biber. justin biber.
birinin de gelip gerard butler diyemeyeceği ünlülerdir.
insanın eli titrer yazarken,vicdani el vermez.
kuku su var diye prim verilen kızlar gibidir. çirkin de olsa kuku su var gibi.
(bkz: justin bieber).
(bkz: kenan imirzalıoğlu).
kesinlikle jhonny depp brad pitt kenan imirzalioğlu ve kıvanç tatlıtuğun olmadığı bir listedir.
-kenan imirzalıoğlu
-kıvanç tatlıtuğ
-burak özçivit
-gökhan özen
-Mehmet Ali Alabora
-Gökhan Keser
-Selim Gülgören
-tarkan
murat boz.

çok ciddi söylüyorum böyle adamlar gırla var ülkemizde. ha $ yakışıklılığı desen var şimdi..
sinan akçıl devesi .
ibrahim tatlıses in oğlu martı ido .
ismail yk .
çağatay ulusoy danası .
"güzel diye tutturulan ünlüler" vardır bir de, julia roberts gibi. "değil kardeşim" dedikçe ısrar, ısrar, ısrar...
sokakta biz erkeklerle aynı tipe sahiplerdir aslında, ama işte sadece ünlü oldukları için "yakışıklı" olur bunlar. oysa gelsinler ve aynı apartmandan aynı şekilde çıkıp arabalarımıza binip işe gidelim ve "ünlü" kimliğini bir kenara bırakalım. bu ünlülere "ayy çok yakışıklıııı" diyen kızların gözünde her ikimizin de hiç bir farkı kalmayacak.
burak özçivit ve brad pitt dışında katıldığım isimler.
kıvanç tatlıtuğ.
burak özçivit
kutsi
engin akyürek
vöeeğh.
Edit: Burak özçivit hakkındaki söylediklerimi geri alıyorum. Sana ne olmuş la öyle diyesim var.
mustafa keser. yapmayın hacı.
(bkz: kenan imirzalıoğlu)
Adamda bi ekstralık yok, sadece ortalama bir yakışıklılığı var.
engin altan düzyatan.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar