bugün

1994 doğumlu kanada'lı pop şarkıcısı. youtube sayesinde meşhur olmuş.
Çıktığı program'da kız izleyicilerin orgazm olmasına neden olmuş daha çocuk olmasına rağmen tribünde 20'lik kızların çığlık eşliğinde kendilerinden geçmesine neden olmuştur.
henüz 94 doğumlu olmasına rağmen izlediğim bir canlı performansında kendisinden 8-10 yaş büyük genç kızları orgazm edecek kadar bağırtmayı başaran bebe.

çok sonra gelen edit: soytarı çıktı herif.
sürekli etrafta ismini duyunca merak edip araştırdığım ve tipini ve o cırtlak sesini duyunca tüylerimin diken diken olmasına sebep olan bebe.

bide beybii, beybiii ehuuuuu diye bağırmıyor mu? çarpıcan bitane yüzüne beybiymiş.
Harika, mükemmel, tatlı, yakışıklı, yetenekli herşeyiyle inanılmz, müthiş bir çocuktur kendisi.

Kızların kalbini çalmakta hiç zorluk çekmeyen Justin, gülüşüyle, ela gözleriyle öldürüyor adamı..
"bir hayranımla çıkabilirim" diyen çocuk. bu açıklamayla eş zamanlı olarak "pek çok kez evlenme teklifi aldım" da diyen çocuk.
(bkz: i like bananas)
(bkz: justin bebe)
bu kadar buyutulmeye degecek tipi olmayan daha bebe olan ufaklik.
Küçük bey hala şekerleme yapmaya ihtiyaç duyuyormuş.
sevenleri varmış. küçük ibo'nun bahta sahip versiyonu 'mikroorganizmik' şarkıcı.
baby videosunun 1:11 saniyesinden görüldüğü üzere kalbi göğsünün sağında olan çocuk. ben demiştim bir yamuk var bunda diye.

http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4
bir çocuğun narin sesinden istifade edip bir kıt'a ve nakaratı 40 defa okutma esasına bağlı metodla meşhurlaştırılmış, dayaklık bir velet. amerikanyalılar albümlerini ala ala rekora götürmüşler bacaksızı. dövülesi.
gay olduğundan adım gibi emin olduğum acayip tipleme. ayrıca yıl itibariyle 16 yaşında olmasına rağmen o nasıl ses lan 10 yaşında gibi ?
küçük ibo'nun sarısıdır.
"bu kimmiş la..?" diye merak etseniz bile youtube'dan bakıp hayatınızın iki dakikasını harcamayın.

(bkz: ben yandım eller yanmasın)
5 yaşında çocuk sesine sahip, ergen kızların çıldırmasına neden olan, ne çok yetenekli ne de çok yeteneksiz ve müzik piyasasının gidişatının sağlam olmadığının kanıtı olan 16 yaşındaki insan. yakışıklı mı? çirkin denilemez ama abartıldığı kadar da yakışıklı değil. evet sevimli ama çok da değil. *
12-15 yaş arası kızların hayran olduğu, daha ötesine gidemeyecek bücürük.
radyoda baby şarkısını dinledikten sonra djin ismini söylemesiyle şok olduğum yeni yetme şarkıcı. hayır tanımaz etmezdim, merak da etmezdim o şarkıdaki ses birebir kadın sesine benzemeseydi. biz de serdar ortaç'a sorardık nasıl bu kadar kadınsı ses tonuna sahip olabiliyor diye.
hergün ayrı bir gazetede fotograflarını görüyoruz konserleri kapalı gişe gitmekteymiş,ayrıca bir hayranıyla çıkabilirmiş ne veletler var dünyada ya.
(bkz: overrated)
10-14 yaş arası kızların ağzının suyunu akıtan tip.
okuyup adam olacağına piyasada harcanan çok da yetenekli olmayan ergen. üzülüyorum valla.
saç reklamlarında oynaması muhtemel çocuk.

görsel
şaka maka baby baby diyerek malı götürüyor resmen, şuan için videosu 98milyonu bulmuştur.
(bkz: vay anasını sayın seyirciler)
gereksiz yere şöhret olanlar akımının yeni nesil temsilcilerinden. ses zaten rezalet. cırtlak kız sesinden hiçbir farkı yok. görüntü desen o da yok. itici bi oğlan çocuğu işte. justin diye zırlayan embesil kızların ağzını burnunu dağıtma sebebi. zaten iki söz yaz, bir de müzik uydur. bir de ünlü biriyle çık şarkı söyle. tamam şöhretsin. bu tür salaklar yüzünden gerçekten de yetenekli olanlara şans verilmiyor ya... neyse gece gece ağzımı bozmayacağım.