bugün

2005'te güney korede yapılan 70 ülkenin katıldığı ''Manhunt of the World'' yarışmasında birinci olan,dudak uçuklatan manken kişi.
2002 Best Model yarışmasının tescilli yakışıklılarından,2.5 yıl önce arkadaşlarının teşvikiyle mankenlik mesleğine adım attı. işe başladıktan kısa süre sonra da 2002 Best Model ikincisi oldu. Ardından Uğurkan Erez Ajansla çalışmaya başlayan 1981 doğumlu,Doğuş Üniversitesi işletme bölümü mezunu.

ayrıca 'esir kalpler' isimli tutmayan bir dizide de oynamıştır.

http://www.ugurkanerez.co...mp;resim=02.jpg&cat=1
konuşamayan bazı kızlar tarafından yakışıklı olduğu savunulan şu sıralar deniz akkaya ile top model türkiye'de görülen şahıs.
deniz akkayanın 'yarışmanın sonlarına doğru sende magazine düşmek istiyorsun galiba' diyerek,kendi yerini kaptırmak istemediği kişilik.
Aşk tutulması adlı türk filminde Fahriye evcan'la başrol oynayan şahıs. filmde fanatik bir fenerbahçe taraftarıdır. 25 ekim 2008'de vizyona giren bu filmle beraber elveda rumeli dizisindeki ilk oyunculuk deneyiminden sonra ilk sinema filmine de imza atmıştır. Hayırlı olsun.
''neysem oyum ''diyen yapmacıklıktan kaçınan sözünün eri kişi.
tescilli erkek güzeli oyunculardan.
elveda rumeli'nin tıbbıyeli mustafa'sı, aşk tutulması isimli filmin fahriye evcen'le birlikte başrol oyuncusu.
sezen ablanın pamuklara sarmalayıp sardığı, seyretmelere doyamadığı erkek güzeli böyle bir şey olsa gerek.
aşk geliyorum demez'in ali'si.
şarkımız kader'den geliyor tolgahan sayışman için:
"seni veren allaha kurban olayım, uğrunda öleyim."
an itibariyle medya kralı'na çıkmış aşırı yakışıklı p.ç. şaka lan, allah vergisi.
türkiyenin en yakışıklı ünlüsüdür.
Erkek Güzelidir kendileri, espri de yapabiliyor aynı zamanda, komik çocuk vesselam.
Ayrıca koyu bir fenerbahçeli olduğunu da biliyoruz şimdi puanları almak üzere Atina'ya bağlanıyoruz.
türkiyenin en yakışıklı adamlarından.

bıyıksız hallerini tenzi ederim.
taştır kendisi.**
yahuşuhlu bir adamdır. üstelik manken havası olmamasından ötürü beğenilendir, daha bir bizdendir.
jön ne diye sorana verilebilecek örnek.
ortalama yetenek, ortalamanın epey üstü ambalaj.
lale devri diye bir dizisi başlıyormuş.eminaya aşk dolu gözlerle bakması gerekirken onu başaramamış bakarken acı çekmektedir.doğrudur bakamaz.hak veriyorum çocuğa.emina yani..*
Serenay sarıkaya ile aşk yaşamaktadır.
yakışıklı ama zevksiz insan.
bu hafta beyaz show'a sevgulüsü serenay sarıkaya ile aşklarını yedi cihana ilan etmek için katılmışlar.

iyi hoş da, biz bunu ne yapalım yani?
brad pitt - angelina jolie moduna girmişsiniz hemen. kimsiniz ki siz?
isterseniz evlenin, isterseniz, ayrılın, isterseniz fuck buddy olun, ne biliyim naparsanız yapın. ama anlamadım yani. siz asla ilişki yaşamaması gereken insanlar mısınız ki bu kadar "olağanüstü" bir şeymişcesine anlatıyorsunuz birlikteliğinizi?

ahan da bak şimdi serenay sarıkaya'yı kucağına bastı. lan böle görmemiş insan görmedim.
vıcık vıcık aşkito hallerinden tiksindim bu akşam yemin ederim.
neden bilmiyorum ama ben bir türlü beğenmiyorum bu adamı iticilik mi, yapmacıklık mı nedir bilmiyorum ama boyunu posunu gölgede bırakacak bi negatifliği var. yeni yetme bir kızla da sevgililermiş. kız güzel ama onda da sevgilisinin aynı türden birşey var. mutluluklar dileriz.
anne tarafından akrabamız olduğunu öğrendiğim lakin soyadı farkı sebebiyle havada kalan ortak noktamızın bir bokuma yaramadığı jöleli aktör.
beden ölçüleriyle derece almış gayet itici eski model,yeni aktör.oynadığı dizideki gıcık haline çok uygun bi de partner bulmuşlar...elveda rumelideki halini görmeyi tercih ederim.
cerrahpaşa tıp fakültesi endokrin servisinde dayısı ile tanıştım, haberler kötü.

"ünlü olduktan sonra unuttu bizi pezevenk" şekilde bir serzenişi vardı.
fısıldayarak konuşuyor dizisinde. oldukça gıcık.
kendisi 1981 doğumludur. Nitekim kız arkadaşı Serenay Sarıkaya 91 doğumludur. Tabi allah mesut etsin seviyorlar sanırım birbirlerini ama işe bir de bu yönüyle bakmak gerekir.