bugün

beyoğlu nevizade' de, terası da olan bir mekanda yapılacak zirve.

edit: pek saygıdeğer seri eksi oy veren ibneciğim; zirve' nin düzenleneceği yeri git bir araştır, ondan sonra gel elimi öp. doğru açıklama yapıyorum aydınlatıcı olsun diye, sen gelip beni delirtiyorsun!

(bkz: sözlük şu ibneyi yakala lan allahsız)

edit2: sonunda yer değişmiştir. zamanında günahımı alan ibneye selam ederim ..
an itibari ile saati belli ama tarihi belli olmayan zirvedir. *

edit: gelmiş bile. *
finallerin ardından ilaç gibi gelecek zirvedir.
katılımın yüksek olacagı tahmin edilen zirvedir ayrıca.

(bkz: satanı vururum)
tişörtlerin yenceği zirvedir.
şimdi reklamlar;

puandorg un taverna müziği icra edip jingle seslendireceği,
lost control ün sigara verene bira ısmarlayıp masa üstünde göbek atacağı,
twilightismyrobe un saç düzleştireceği (elektrikler gitmezse),
benimse lost control e para yapıştıracağım zirvedir.

o değil de lost enfes oglum böyle cillop gibi hatun.aasdfghjkgh
()zirve var!
-nerde olm

()taksim/beyoğlu/nevizade/peyote
-tikladim acilmadi.

()sen..eee
(bkz: bir zirvebox vardı ne oldu ona)
(bkz: meleklerin dünyada zirve düzenlemesi)
balyancho ve mülayim ' le tanışıp bir kenarda nerde o eski sözlükler muhabbeti yapmayı umduğum zirve.
gelmeyi düşündüğüm zirvedir.ancak şu soruları şimdiden sormayı unutun:

-hani sen lolitaydın.. lempicka falan haaa nickinle aynı değilsin!
-sivilceler neden oluştu?
-ne zaman kilo vercen şişko hıh! gibi. vallahi deprasyondayım dağıtırım nevizadeyi. balans a kaçarım.

edit:laf sokmayın tamam sustuk..
beklediğim zirve ." iki gözüm sözlük ,dert ortağı, sevgi pıtırcığı, bir garip danışman , miiletin serbest boşalma alanı , özlenilen , kapısını bir açıp bir kapattığımz bel kıran love storycilerin yuvalanmya çalıştığı " abi aşka uzun vadeli bono kestim alan var mı?" diye höykürenlerin olduğu herşeye inat neşeli eğlenceli hayata pandik atmaya hazır cevallere sahip ( valla bizzat şahidim yalan değil) sözlük ey sözlük neyse bu kadar laf salatası yeter.
*memleket hasretiyle yanan bünyelerin finaller sonrası her nevi depresyon belirtisine karşı ilaç niyetine katılacağı zirve.
geleceğim zirve. iki senedir sözlükteyim daha bir istanbul zirvesine katılmak kısmet olmadı. hadi bu sefer olsun. *
alinan duyumlara göre intihar bombacısının da katılacağı zirvedir.
ahanda paronaya.
uludağ sözlük nevizadeden kamisyon mu alıyor, yoksa ortak mı ne sorusunu akla getirmiştir ayrıca.
puandorg un kibar teklifi nazik davetiyle, zaten keyifli de bulduğum bana göre gürültülü ve böğürtülü puandorg a göre şiddetli müzik mekanı peyote'de 10'dan geriye saymaya başladığımız müthiş sözlük buluşması..
adı sır gibi saklanan iki ünlünün katılmasının kuvvetle muhtemel olduğu zirve.
ben gibi çaylakların ağızlarındaki su seviyesinin artmasına neden olan zirvedir.
gelen her yazarın bir bira ısmarlamasına mütevellit alkol komasına gireceğim zirvedir. olmazsa organizasyon komitesi bir ödenek neyin ayırır artık bana.. * * *
gördüğüm en komik zirve ismi. *

''kısa kesin adamın asabını bozmayın, zirve lan işte ibişler daha ne istiyosunuz?''
bunun birde izmir ayağı olması lazım diyerek sızlanacağım hatta üzüleceğim hatta hatta sinirleneceğim zirvedir.

(bkz: yeniyiz zirve isteriz)
(bkz: 5 nesiliz nede olsa) *
lost : haci bi zirve yapıyom kurban olayım sende gel.
zehir: ne zirvesi olm
lost: ya bi zirve yapalım dedik sensiz olmuyor .
zehir: eeh bakarız artık .
lost: lan elini ayağını öpim sen gelmessen kimse gelmiyormus.
zehir: tamam lan söz gelcem .
lost: sagol abi ya bak özel davetlimsin.

ek : yoğun istek üzerine geliyorum.*
yatsi namazının sıra selviler camiinde cemaatle kılınmasının ardından katılınacak zirvedir... sabah namazı vaktine kadar devam etmesinde sakınca yoktur. ayık kalanlarla sabah namazı da aynı yerde eda edildikten sonra* evlere gidilecektir.
peşin edit: seri eksi oy veren dinsiz, öptüm!!!
zall bana zekat verirse gelebilitemin kesinleşip üstüne üstlük herkesin parasını ödemeye talip olacağım zirvedir. ertesi gün fenerbahçe'nin maçı var zira.
(bkz: her şeye para yetiştiremeyen aç yazar)

(bkz: zall yazarlara zekat versin kampanyasi)
objektif tanim : herkesin memnun olacagi, cok guzel gececegine suphe olmayan zirvedir.

subjektif tanim 1 : organizatorlerine kurban oldugum zirvedir.

subjektif tanim 2 : hesaplari fatal, yol parami karga odeyecegi icin ve kalacak yer sorunumu da deep cozecegi icin katilacagim zirvedir.

subjektif tanim 3 : subjektif tanim 2deki durum gerceklesirse, fatal'in hediyesini ellerimle; gerceklesmezse bir araciyla * verecegim zirvedir. *