bugün

dünün yazar namzeti, bugünün sözlük neferi.

(bkz: hoş geldiniz)
tiesta gera ve franky facer benzeri yeni bir yazar.

(bkz: kendi muzik zevki olmayan ozenti ezik)
(bkz: ezik yazarlari topluma kazandirma zirvesi/#3664049)
hoşgelmiş beşinci nesil yazar, nesildaş. ezikliğe takmış durumda, gözümüzden kaçmıyor.
(bkz: sakin ol ve klavyeni yavaşça yere bırak)
(bkz: hele otur bi soluklan yiğidim)
küstahça girdiği bir kaç entry den anşıldığı üzere kendisini mükemmel sanan 5.nesil yazar.
eski tarz "sazan avı" mizahını tekrar sözlüğe taşıma çabasına girmiştir. tutmaz.
(bkz: erkekmiş)
(bkz: selam olsun size kızlar)
(bkz: sözlükteki bayanlar heyecanlı)

edit: (bkz: umbertobaggio/#3670700) (bkz: o hikayedeki mal benim)
oyuna gelmeyelim.
(bkz: şakaysa çok komik ciddiyse şaka gibi)
açtığı başlıkları daha okumadan ona ait olduğunu anladığım yazar. zira hepsi "ezik mallar cahiller" gibi ifadelerle sonlanıyor. * *
tespitlerini genel geçer başlıklarla değil çok keskin ifadeler kullanarak başlık açarak paylaşmaktadır bizlerle. doğru mudur, tartışılır.
eheh. gayet kaliteli bi alaycılığı kendine şiar edindiğini sandığımız yazardır efendim. eğlenerek izliyoruz kendisini.
sözlüğün yeni troll'ü.
"beni ne mühendisler, doktorlar istedi de ben gitmedim" diyenler için bir çıkış kapısı, yasak elma çekiciliğinde bir insan. etrafındaki yalan hayatlardan, türkbükü'nden sıkılmış, zenginlik bunalımına girmiş lordların en fiyakalısı. zengin olduğu halde "filmlerdeki esas oğlan"ı oynayabilecek kadar düzgün ama asla bir oğlan değil. ayrıca sözlük popülerliğine yaşadığı çevrede ihtiyacı olmayan bir insan (beni bunla mı itham ediyorsunuz? lan çok komiksiniz ha!). bizim burada sözlük nedir bilen de yok zaten...
sözlüğün yeni polemikçisi ve çok bilmişi.

şimdi sormak lazım; sana ne kim kime iltifat ediyorsa, sana ne. ayrıca sözlüktekileri asosyal ve gözlüklü olarak itham etmiştir ki, bu tespit gülünçtür. allah akıl ve de fikir versin dediğim, çok bilmiş bir tiptir.

zenginmiş, esas oğlan olmazmışmış, sözlükte popülerliğe ihtiyacı yokmuşmuş, sözlüğü oralarda bilen yokmuşmuş, muş muş. yazma sayın yazar o halde buralarda. asosyal tiplerin aasında senin gibi kaliteli (!) birinin ne işi var.
(bkz: #3707780) nolu entry 'si ile beni yarmış, zevke getirmiş yazar. *
hastası olduğumuz yazar. o olmasa sözlüğün hali nolurdu düşünmek bile istemiyoruz.

(#3707780)
10 numara gözlüklerimle yazılarını okuyamadığım ve evden dışarı çıkmadığım için de kendisiyle tanışamadığım yazar.
zenginlik, eziklik, asosyallikle, karizmayla vb kafayı bozmuş yazardır. bu kadar sık dile getirme bari yanlış anlamaya başlayacağız.
drnirvana tarzı entryler yazan yazar. "acaba o mu?" sorusunu akıllara getirmiyor değil.*
zengin, fakir diye insanları kategorize eden yazar.
*
muhtemelen, bir elinde purosu, hemen yanında 1/4'ü dolu viski bardağı ve ropdöşambırı ile entry giren yazar. ayrıca monitörü de lcd'didir heralde.

o değil de hava çok sıcak lan ropdöşambırı çıkar istersen. *
herkesin günün birinde tanışacağı insan. herkes bir gün adını öğrenecek. halka inme gününe daha var. siz olmama daha var. hem bazılarınız belki de tanıyordur beni... siz kendinizi tanıyor musunuz ki?
(bkz: mister çokbilmiş)
yok yok kesin şaka. *
yeni nesil yaraka olması muhtemel yazar kişisi.

P.S.: bu arada yaraka eski bir yazardır,
biraz insancıl biraz mütevazı olsa daha güzel okunacak yazardır.

açtığı başlıkların ona ait olduğunu uzaktan da anlayabiliyorum. kendisi richie rich in türkiye şubesidir kanımca. yarasındır, daha çok olsundur.

ama entrylerini yazarken insanları aşağılamaması gereken yazardır. malum herkes eşit şartlarda dünyaya gelmiyor arkadaşım sen biraz daha şanslısındır başkası biraz daha az falan filan...
çok fazla şey bilmekten , çok fazla şeyde iyi olmaktan, istediği çoğu şeyi yapabilmekten sıkılan yazar. geleceğe dair umutla bakmamızı sağlayan müthis yetenek.
tamam engel olamıyorun sizlere, atlıyorsunuz boynuma . atlamayın demiyorum , biliyorum engel olamıyorsunuz kendinize ama lütfen şu gömleklerim kirlenmesin. dünyanın parası malum...