bugün

entry'ler (1007)

otomatik portakal alex

süt sever bir kardeşimizdir.

dördüncü nesil yazar

sözlüğe geri döndüğünde yaşlandığını hisseden yazardır. ulan 4. nesil diye taşak oğlanı oluyorduk buralarda. bahsettiğim zamanlar 2007 falan, tabancı gibi genç olduğumuz dönemler.

orta direk şaban da erkan cikinca cikan muzik

akıllara tarihin gördüğü en komple sporcu Erkan'ı getiren müziktir. Bilen bilir basketboldan, atletizme kadar geniş bir yelpazede olimpiyatlar ayarında bir sporcudur sarı sakal Erkan.

sarı bıyık

salıncak adlı efsane gerçek kesit bölümündeki efsane performansı ile davıd lynch'e: "başganım beni al demiştir".

bir turlu erimeyen gobek

halen daha erimemiş olan göbektir. Ulan be, şu başlığı açalı 8 sene olmuş. Hayatımda bu sürede neler neler değişmiş, neler neler eriyip gitmiş bir şu göbeciğim kala kalmış yerinde. Hem de biraz daha büyüyerek, palazlanarak.

gitme lan zaten daha bir yere, seviyorum seni.

mastürbasyon sonrası gelen beş dakikalık özgüven

(bkz: kafası iyi de düşüşü çok fena başganım)

5 haziran 2014 fb ülker gs liv hospital maçı

teknik faul tanımlaması nedir, hangi şartlarda çalınır sorularıyla bizleri baş başa bırakan bir garip maç. aynı götlek hakem triosunu ve çirkef obradovic'i pazar günü abdi ipekçi'ye bekliyoruz. Gelin emek hırsızı pezevenkler kulağınıza bir şeyler fısıldayacağız.

hem klibi hem kendisi güzel olan şarkılar

levent yüksel- zalim.

sözlüğün reklam kazancını bölüşelim kampanyası

destekleyeceğim kampanyadır. brezilya'daki futbolcuların saha içinde oturma eylemleri gibi biz de klavye bırakma eylemini yürürlüğe sokalım dostlarım. Birleşirsek zafer elbet bizimdir.

evet, bu aralar ziyadesiyle çulsuzum.

yeni sevgiliye 16 bin liralık ayakkabı almak

http://www.protezortez.co...-MODULER-PROTEZ,PR-1.html

kızlı erkekli kalma durumu için yasal düzenleme

başbakanın içinde bulunduğu ruh halinin ne kadar tehlikeli boyutlara geldiğini gösteren düzenlemedir. Reşit olan insanların kendi özel yaşam alanları olan evlerinin içine kadar karışabilme cesareti nereden gelmektedir? Daha dün siz değil miydiniz türban meclise girdiğinde özgürlüklerden dem vuran? Aylardır ağzınızdan demokratik anayasa tamlamasını düşürmeyen de sizdiniz diye anımsıyorum. Sonra diyorum ki benim kafam falan çok güzel. Bi ülkenin başbakanı göz göre göre halkıyla bu kadar taşak geçemez diyorum. Adam anayasaya aykırı hareket ediyor bir de üzerine yasal düzenlemeden bahsediyor. Bu kafa bambaşkaymış çocuklar.

Emine Hanım lütfen göreve, kocanızı pistten alın.

erdoğan la muhabirin öğrenci evleri tartışması

şaka sanılıp tekrar tekrar dinlenen tartışmadır. bunu diyen adam, "bu ülkede özgürlüklerin teminatı akp'dir, iktidarımız zamanında kimin yaşam tarzına müdahale edilmiş?" de demiştir. Trol olmak isteyen genç arkadaşlara sesleniyorum başbakanı örnek alın, çok faydasını göreceksiniz. Bir de unutmadan ;

1984

entelektüel olmak için yapılan saçmalıklar

(bkz: entelektüel tipoloji çalışmaları)

bir kızdan duyulan en iyi iltifat

"seni sevmekten kolay ne var ki" diye bir şey duymuşluğum var beyler.

en sadık futbolcular

(bkz: socrates sampaio de souza vieira de oliveira)

halkına sadıktı doktor.

eski sevgiliye not

yeni sevgilin basurlu bir göte benziyor. ya da ben sana hala çok aşığım.

otobüste yer verince havalara giren ergen

otobüsün camını açınca he-man havalarına giren ergendir de aynı zamanda.

david lynch

sinemanın wıllıam s. burroughs'udur kanımca.

ali ismail korkmaz ın tecavüz içerikli tweetleri

melih başganın araştırmacı kişiliğinin sözlüğe de sirayet ettiğini gösteren tweetlerdir. olum siz insan mısınız diyeceğim ama 30 mayıs'dan beri öyle şeylere tanık olduk ki bu sorunun anlamsızlığı aşikardır artık. beynimi sikeyim ki hala düşünüyorum işte. nasıl bu kadar vicdansız olunur, siz nasıl nerede yetiştiniz diye.

madem eyleme dökülmemiş bir ileti seni bu kadar rahatsız etti, madem bu kadar yüksek ahlak sahibisin biraz araştır bakalım savunduğun devlet bu işi eyleme döken insanlara ne yapıyor ne ediyor diye. tecavüz konusunda zerre hassasiyetinin, hassasiyetinizin olmadığını hepimiz biliyoruz. şimdi o küçük aklını ölmüşlerimizin üzerinden çek, beyaz tv falan izle. melih başgan'ın yeni belgeleri varmış diyorlar.

aki kaurismaki

sinemanın kafası tuhaf çalışan abilerinden. Yaşadığı coğrafyanın soğukluğuna yedirdiği orjinal mizah duygusu bence onu çağdaşlarından farklı kılan şey. Aki'nin filmlerinde hiçbir şey olmadan gülebiliyorsunuz. belki oyuncu yönetimi, belki doğru mizansen yaratımı, belki de başka bir şey bilemiyorum. Sanat filmleri çoook sıkıcı diyenlerin gözüne gözüne sokun bu adamın filmlerini. Özellikle de 1989 yapımı Leningrad cowboys go america filmi çok bi tatlıdır.