bugün

"türk insanın yapısında, böyle parmak arası terlik falan yoktur" diyerek sabah sabah güldüren yazar. bir defa türk insanının ya da herhangi bir insanın yapısında "terlik" ya da herhangi bir somut varlık zaten yoktur, olcağını da sanmıyorum. ikincisi türk insanının örf adetlerinde parmak arası terlik yoksa; bilgisayar, internet ve sözlük de yok. hadi bakalım ne diye yazıyosun o zaman burda diye sorarlar adama ki ben sordum bile!
söz konusu entry için;
sözlükte hala onlarca sazan olduğunun bilincinde, kendi halinde eğlenen yazar.
dikkat cekmesini iyi becermiş yazar.
(bkz: nart nesren jake)
tespitci.
varoşlara takan yazar. *
sevdiğim yazar. birileri olmaya çalışıyor. du bakem...
tespit yeteneği sıfır olan yazar.
peder zickler'cilik oynayan yazardır.
#1884430 entry si ile güldüren yazar.
gözlemleriyle varoşlarda bi hayli vakit geçirdiğini düşündüğüm yazar ama boşa vakit harcamışsın be cano dediğimdir ayrıca.
(bkz: bir aşağılama unsuru olarak varoş kelimesi)
"yine bir ilgi odagiyla karsi karsiyayiz sayin seyirciler"
bu sekilde davranip prim yapmak isteyenler ara sira çikiyor, ya dalga geçen komik(!) bir insandir -ki durduramayiz ancak ayiptir-, ya da ilgi odagi olmak isteyen bir zavalli.
(bkz: sozlukte dikkat cekme cabası)
sözlükteki sazan potansiyelini çözmüş, kendi çapında eğlenen yazar. açtığı gubidik başlıkları ciddiye alıp, entry girip ayar vermeye kalkanlar olduğu sürece daha da çok eğlenip daha çok gubidik başlık açmaya devam edecektir.
her sözlükte zaman zaman ortaya çıkan, sivri olayım, "ortalığı birbirine katayım, popüler olayım, sonra da kovarlar giderim zaten" felsefesini destekleyen gereksiz yazarlardan biri. ne ilki, ne sonuncusu. he he deyip geçmek en mantıklısı.
sazan avında olduğunu düşünmediğim yazar. yazdıklarına inandığını düşündüğüm genç insan...
bazı aklı evvel sözlük yazarları tarafından +efenim adam sazanları çözmüş işte şeklinde yorumlara konu olan sözlük kullanıcısı.

yani ne diyim ben bu sözlük yazarlarına bilemiyorum yani. kardeşim oraya entry giriliyo ve herkesde bu konuda fikrini neyin belirtiyo. ama yok bizim aklı evvel sözlük yazarlarımız hemen kraldan çok kralcı olmaya atlıyolar. ya böle herşeye atlıyan bi balık vardı adı neydi?
beratulanberat gibi orjinal tespitleri olan yazar.
allah akil fikir versin ne diyim?
bu nasıl herif lan diyerek araştırmaya girdiğim ve 3 dakkamı çaldığı için sevgi sözlerini borç bildiğim dikkat çekmeye çalışan sevgi kelebeği.
(#1891802) numaralı entryde de görüleceği üzere çıkıntı olayım dikkat çekeyim amanında amanin kim gelmiş yeni taklidim gelmiş uuseri. al koçum al canım sana ilgi üstüne ilgi. hatta ilgi küp.
(bkz: salvatore di stefano)
al cicisi sana en kaymalısından bir ilgi daha insanı.
biz de ilgi tükenmiyor, gönlümden kopartıp veriyorum bu ilgi buketini klavye kullanıcısı.*
erkut abi olmasından şüphelendiğim yazar.
(bkz: metroda kitap okuyan artist)
(bkz: otobüste kitap okuyan tip)
başlığına kurban olduğumun,
un kurabiyesi,
yazar kasası,
uzun lafın kısası,
hisseli hariklar diyarı.