bugün

3 Gündür Belirli Saat Aralıklarında Sözlüğün Kapanması Daha Doğrusu Çökmesindeki Sebep Benim. Sözlüğün Siber Ekibine Selamlarımı iletiyorum Uyumaya Devam Edin.
Gördüğüm ve okuduğum kadarı ile ekşi sözlük gibi popülizme kayıp ünlülerin propagandasını ve reklamını yapma misyonuna soyunmamış güzide bir sözlük ..
birisi şunun fişini taksın pili bitmekte!

"moderatör uyuyor mu?"
icardi denen elemana silik atmazlarsa benim gibi adam akıllı tanım giren yazarlarıda kaçıracak olan sözlüktür, dile kolay 5 binin üzerinde savunma sanayii ve otomotiv sektörü alanında ufuk açıcı tanımlarım ve girdilerim vardır, uludağ sözlük icardi denen donuzcu'nun tüm sözlük gündemini işgal ettiği trolüze bir ortama dönüşmemelidir, silik atın sayın moderatörlerim icardi ye artık , yazarlarımız sözlükten soğudular resmen, herif tek başına sözlüğün fişini çekti adeta.
topu tek bir yazara atmanın mantıksız olduğu sözlüktür. falan silinirse, filan silinirse online listesi bir anda 500 ü bulmayacak, saçmalamayalım.
Şımarık yazarların saçma ve gereksiz kampanyalarıyla zart zurt kesilme durumu biterse keyifle yazma ihtimali olan sözlüktür. Ben de çoğu yazarı sevmeyip donuzluyorum ama her gün tepesine çıkmıyorum.
Yine kapanış saatine yaklaşmakta olan. inşallah bugün de bu saçmalık olmaz. Olursa ve saat 7 den sonra buralarda olmazsak bilin ki sözlük kaybından ölmüşümdür.

See u.
günlerdir sözlüğe girişte problem yaşanıyor ne moderasyondan ne de sahibi olacak zallamadan tek bir açıklama yok. ne kadar lakaytlık. gelişmeler bölümünden ya da twitter hesabından neden bizlere bilgilendirme yapılmıyor? hayır kapatacaklarsa önceden söylesinler haberimiz olsun bari.
bir sözlük ancak böyle bitirilirdi büyük başarı emeği geçenleri tebrik etmek lazım.
haftalardır giriş yapılamayan muhtemelen kapatılacak olan sözlük gibi duruyor.
son zamanlarda çok kere giriş konusunda sıkıntı çıkaran sözlük.
Son bir haftadır Sürekli hata veren site.
Bir sözlük keyfimiz vardı, onun da içine edildi. Düzeltin şunu artık yaaa!
Erotik hikaye yazıcam ben...
Öylesine bir gireyim dedim 00'dan 07:30'a kadar sadece 1 sayfa entry girilmiş. Gerçekten bitmiştir.
Vallaha terkederem buraları ha.
upsboobs üzerine yemin ederim ki sözlük finitto.
bitmiş diyorlar...
titanikteki müzisyenler gibi hissediyorum kendimi burada.
konuşmayın arkadaşlar şov mas go on.
her gün şımarığın tekinin online olup bazı yazarların tepesine çıktığı sözlük. bu adam boş ve gereksiz şeylerle zaman öldürürken, otopsiraporlari ve kuresel ikinma gibi kaliteli yazarların daha az yazması ya da küsmesi insanı cidden üzüyor.
yarın da bu şımarık gelip milleti tahrik etmek amacıyla yazıp duracak ve otopsiraporlari ile kuresel ikinma yine olmayacak. gerçekten çok saçma...
Bitti Öldü diyorlar..
bakın beyler ben 2015 in 1 ocağında yazar olmuş bir kardeşinizim.2-3 kere gidip geldim.ve bugün tekrar geldim.en son 3-4 sene önce takılıyodum buralarda.
iki şey dikkatimi çekti.
am göt meme başlıklarına ne oldu aq.
hayır gerçekten sevmiyodum ama ..neden yok yani?
bi diğer hussus bom boş kalmış buralar.
o konuda üzüldüm.ekşi gibi çöplük bile ne kadar sayı alıyodur.burda sen ben bide öteki 3-5 kişi var..her neyse..neyse be bir hareket getireyim accuk..video foto moto atarımda sefil hayatlarınız şenlenir..inşallah bu sene moskovadan bi malikane falan alabilirsem(bu sene sikseler alamam)foto moto atarım karımın hayvan gibi kasasını korum falan 31 çeker rahatlarsınız.
neyse aq..istanbulda bi ses yallıtımı olmayandaire parasına amerikada ,moskovda neler neler alınıyo bi bilseniz kafayı yersiniz aq.neyse
selam ve azim ile...
bugün kesinti olmadı. güzel bir gelişme. umarım sözlükte kesinti olmaz.
durmak yok yola devam kardeşim.
Bugün de bitmiş. Evet.
Yıllar sonra tekrar yazar olarak adım attığım sözlük. Hoşgeldim...
burda kimseyi tanımıyorum, kimse de beni tanımıyor.
ama uc asagı bes yukarı butun sozluk mentaliteleri aynı. butun sozluklerin aynı olması:)

birkac ay evvel instela kapanırken bir hanım kızımız soyle seyler yazmıs:

-burda cok sey oldum. sozlukten tanısıp evlenen iki arkadasımın nikah sahidi oldum. zirvelere katılıp sarhos oldum. insanlarla tanısıp dost oldum. yeri geldi biriyle yatıp carsaf carsaf sozluge afise olup rezil oldum. mutsuz oldum yazdım. mutlu oldum yazdım. canım oldu bu sozluk. ozleneceksin.

o kadar hosuma gitti ki bu entarisi.

sozlukler guzeldir. burası da guzel:)