bugün

entry'ler (3487)

saç boyamak

Bebeğim açıcı turuncusunu tekrar boyama, kısa bir zaman önce açtıysan mor şampuan kullan.

sözlük yazarlarının yaşları

Aralık ayında doğmuş olmamdan mütevellit yaşıtlarım 24, ben 23 yaşındayım *

kızılcık şerbeti görkem

Bir kuzenimi acayip şekilde hatırlatıyor. Bunun teni esmer, gözleri siyah olsa benim kuzenim işte, irrite etti.

uludağ sözlük topluca sevişiyoruz zirvesi

20 erkek yerde kaşık.

Tam sözlüğe yakışır bir hareket.

tyt ve ayt matematiği 10 ayda bitirmek

Himm Aynen.

humus sevmeyen insan

Humus da sevmem rakı da. Son derece normalim.

nickini google da aratınca çıkan ilk görsel

görsel

Ahahajah. Çok mantıklı görsel.

Bu arada ekşi tatlardan nefret ettiğimi söylemiş miydim?

azerileri çok seviyorum ne yapmalıyım

Hiç azerbaycan Türkü tanımamış insan söylemi. Milletlerin çıkarları ve akrabalıkları açısından sevilebilirler daha fazlası lüzumsuz.

çeyiz

Yapmıyorum.

Çeyizsiz evlenmeyi normalleştirelim.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Şimdi annemi arayıp gördüğüm rüyayı anlatsam, beni dinleyecek, geçiştirici ve sakin cevaplar verip, iyiye yoralım da iyi olsun diyecek.

Telefonu kapadıktan sonra da arkamdan " kız bir rüya görmüş, sapla saman" diyecek.

Şu an annemle konuşmuş kadar oldum.

sözlük yazarlarının rüyaları

Bazı arkadaşlar pavyon nasıl bir yer merak ediyorlarmış, gidelim diyorlardı. Kafama peruk takıp, saçma sapan giyinip bu arkadaşlarla gidip gelmiş bulunuyordum. Sonra benim o saçma kılığımı görenler benim nereye gittiğimi anlamış oluyorlardı. Hakkımda olumsuz alaycı yorumlar yapıyorlardı.

Sonra tuhaf olanı henüz çok büyümemiş iki akasya ağacı gördüm, güya kesilmiş ikisi de, buradan geçme üzerine devrilir deniliyordu.

Çok saçma bir rüyaydı. ikincisinin geleneksel tabirini yapmaya çalışıyorum ama olmuyor. Çünkü ben akasyanın gölgesinde durmadım, dal koparmadım, çok büyük de değillerdi. O yüzden ne murat, ne başvuru, ne de güçlü biriyle arkadaş olmaya yoramıyorum.

köylülük

Memleketten bağımsız şekilde; yediğini içtiğini anlatan, paradan söz edip duran, elindekinin niteliği değil markasından bahseden insanlara özgüdür.

" 7 kuşak kent soylu" bir ailenin çocuğu da olsa bu dediklerimi yapan köylüdür. Üzgünüm.

arkadaşlar biri var

Adama bak. Hayatını yazıp netflix e verse, 3 bölüm suç belgeseli çıkar.

kadınların kimyasal temizlik ürünlerini abartması

Temizlik malzemelerinin çoğunun dezenfeksiyon özelliği var. Kontrolsüzce ve aşırı kullanılan her türlü kimyasal bakterileri agresifleştiriyor, direnç kazanmalarına neden oluyor.

Korkarım yakın gelecekte içme sularına da dirençli bakteriler yüzünden antibiyotik katmak zorunda kalacaklar.

icardi1905

Güzel dilekleri için teşekkür ettiğim ve 18. Senesinde iyi yazmalar dilediğim sevgili yazardır.

insanı en güvendiği yazarlar vuruyor

Gerçekten 17 senelik sözlük kariyeri oluyor mu? Buna cidden şaşırdım çünkü benim yaşım bunun sadece 6 fazlası.

ev işi yapan erkekler

Görevlerini yapan erkeklerdir.

Kimse kusura bakmasın, ben sekizden beşe kadar çalışıyorsam ev işi yapmak benim olduğu kadar erkeğin de görevidir.

sözlük erkeklerinin donları

Pantolonlarının altında durmaya devam etmesi gereken donlardır. Herkesin donu kendine.

aynı dizileri tekrar tekrar izlemek

Yalnızlık ve depresyondan ziyade bence kendini güvende hissetmekle alakalı. Aynı dizileri tekrar tekrar izliyoruz çünkü sonunu bilmek bize kendimizi güvende hissettiriyor.

kadınların boşanmış erkeğe bakışı

Sırf boşanmış biri diye kimse için olumsuz düşünemem. Hiç evlenmemiş biri olarak, şahsen olumsuz olan yanı eski karısına nafaka ödemeye devam etmesi ve çocuk sahibi olmasıdır.