bugün

bir de bilgi girilmiyor iddiası yapılan sözlük. doğruluk payı var. ekşi sözlük' te üzerinde tartışmaların döndüğü mindhunter üzerine bazı karakterler hakkında bilgilere baktım ama bulamadım. çünkü o sırada sevilip sevilmediğini soruyor, ilgi çekmeye, sinirlendirmeye, şamata yapıp inceden laf sokmaya çalışıyordu yazarlarımız.
şahsen hala aklıma geldikçe bilgi entrysi giriyorum ama kimseye bir şey ispatlamak zorunda olduğumu düşünmüyorum.
sadece '' x girdiyse başlık açayım da kızdırayım '' kafasında giren değişik tipler var burada. bu kadar ciddiye almamak gerekiyor. üstelik iyi adamlar saldırıya uğrarken kötü adamlar tepeye çıkıyor. üzülüyorum.

edit: kaldı ki bursa' da bile bir süre sonra zirvelere gitmemeye başladım çünkü zirveden tek anladığı şamata ve geyik muhabbeti yapmak olan yazar sayısı çoğalmıştı. çoğu güzel şey gibi eski bursa sözlük tayfası da kayboldu gitti işte.
(bkz: aleyna tilki sözlük)
sadece '' sinirlendireyim de keyif alayım '' kafasında şımarıklık yapan trollerin bile eski sıcak günlerini arattığı sözlük.
her gün bıkmadan, usanmadan, şımarıkça insanların sinirleriyle oynayan ve yaptırıma maruz kalmayan trollerin cirit attığı sözlük.
şu sözlük bana ne kadar kötü ve güvenilmez insanlar olduğunu göstermiş yerlerden biridir hayatta. binlerce ricaya rağmen aynı şımarıklığı yapıp sinir bozmaya devam eden, severken güvenini kıran, ölmüş bir insana küfreden, egosunu şişirmek dışında amacı olmayan o kadar çok kişi gördüm ki inanamıyorum.
o kadar hakaret, iftira, alaycılıkla karşılaştım ve karşılaşmaya devam ediyorum. biliyorum bitmeyecek hatta bu çirkin kalpli şahıslar sevilecek, sayılacak ama en azından bir huzur verseydiniz be, onu bile vermeyecek kadar kötü niyetlisiniz.
eski nesilleri mumla arıyorum. bu kadar kötü kalpli yazar yoktu aralarında.
bitmediyse de benim için bitmiştir.

bir daha da gelmem.
Yazarları hakkında kırıcı genellemeler yapılmaması gereken sözlük. Hem nietzsche de dememiş mi “ bütün genellemeler yanlıştır “ diye. Evet nickim bir futbolcuya ait ve nietzsche’ yi tanıyorum. Bu kadar da cahilim mesela. *
Bu başlıkta 23851. Entry girdisini yaptığım sözlük temelli form sitesidir.
yine birilerine küfredilen, yine moderatörün bulunmadığı sözlük. maalesef...
kahpelere inat yaşasın uludağ sözlük ulann.
yerin dibine göçmüştür. kaldığı yerden pardon yeraltından devam etmektedir.
Sahibinin bile pek ilgilenmeyip sahipsiz bıraktığı, birkaç kişi arasında zar zor ite kaka döndürülen, bitmiş tükenmiş mahvolmuş tatlı ve ekşi zaman makinesidir kesinlikle şüphesiz sjsj..
bu sözlüğe nereden giriyorsunuz anlamış değilim. PC kullanmaya üşenen bendeniz apksının stabil olmaması sebebiyle yazamıyorum.

bilgi için dm please
Bitmiştir ,ölmüştür, Allah rahmet eylesindir.
Hep siz mi yazacaksınız azcik da ben yazayım eheheh *
gerçek ve sanal hayatta kimseye kolay kolay güvenmeyip mutlaka sorgulamam gerektiğini bana öğreten etkenlerden biri olduğu için teşekkür ettiğim sözlük. aynı gerçek hayatta olduğu gibi, burada da karşılıklı bağımız olduğunu düşündüğüm kişilerden öyle darbeler yedim ki artık o sertlik ruhuma kazındı. kolay aldanmıyorum artık.
her yazarın istediği yazarı sevip okuyabileceği, istediği yazarı sevmeyip okumamayı seçebileceği oluşum.
ama, daha önce bana yapıldığı gibi, başkasının annesine, değerlerine hakaret etmek, saygısızlık yapmak diye bir şey asla söz konusu olamaz.
sevmek hak, saygı zorunluluktur. bu gerçekten şaşarsak sular asla durulayacağı gibi fırtına bitmez. unutmayalım.
kan tutan abazayı pardon kasabı özleyeceğim hiç aklıma gelmezdi özledim ibneyi.
küfrü her yazısında artikel (der-die-das ) gibi kullanan değişik tipler yüzünden saygınlığına gölge düşen kıymetli sözlük.
eski uludağ sözlük ne güzeldi. o güzel yazarlar güzel atlarına binip gittiler.
görsel
instela yı özlüyorum.
aşağıdaki videonun şu andaki durumunu açıkladığı oluşum.

https://www.youtube.com/watch?v=SLMig9fTx6Y
Olm şu adamı silin artık.
yani, her girişte daha da üzülmeye, sinirlenmeye sebep olan sözlük.
o kadar ince düşünce yoksunu, şımarık, kötü kalpli kişi var ki, senin çoktan unuttuğun olayı unutmadığı gibi, o kadar rica etmene rağmen yine de şımarıkça, çıldıra çıldıra saldırmaya devam ediyor.
insan olana bir kere rica etmek yeterli olur. ama defalarca rica ediyorsun, adam sırf kızsın da keyifleneyim diye sana şımarık şımarık saldırıyor. ne kadar laftan anlamaz, gamsız adamlar ve kadınlar var ya.
Azalmıştır o can çekişse duramaz.
Sanırım can çekişiyor..