bugün

galatasaray başkan adayı ve muhtemelen seçilecek olan duygun yarsuvat ın yönetim kurulu üye listesinden bir galatasaray'lı.
hiç gs başkanı olacak karizma görmediğim bir abimiz. inşallah yanılmam!
Otelcilik isiyle mesguldur.
gs başkanı olmaya aday kişilerden biri. ayrıca duygun yarsuvat dedemizde bunu destekleyecekmiş.
yeni sezon transfer listesinden açıklanan bazı isimler:
-Glen johnson
-Phillippe Mexes
-Nigel de jong
-Fernandao
Açıklanan listelerden en güçlüsüne sahip isim. Yeni başkanımız olacağına kesin gözle bakıyorum.
büyük ihtimal galatasaray'ın kulüp başkanı olacak olan isim.
galatasaray'ın yeni başkanı artık, 23 mayıs seçimleri en fazla malumun ilamı olur.
1949 giresun doğumludur. galatasaray lisesi ve istanbul teknik üniversitesi makina mühendisliği bölümü mezunu olup 1974 yılından beri otomotiv sektöründe faaliyet gösteriyor, 1988 yılından beri ise turizm sektöründe Nippon ve Point Hotel zincirleriyle istanbul'da, Kimeros ve Mabiche otelleriyle de Antalya'da hem yatırımcı hem de işletmeci olarak faaliyet göstermekte. Evli ve iki çocuk babası. 2011 yılında Ünal Aysal'ın yönetiminde yer aldı ancak daha sonra listeden kendi isteğiyle çıkmıştır. 2014 yılında Duygun Yarsuvatl'ın başkanlığında Galatasaray SK Yönetim Kurulu'na seçilmiş ve Başkan yardımcısı olmuştur.

gelecekte galatasaray'a başkan olacaktır. 2015-2016 sezonu itibarı ile olabilir. hatta olabilir değil olacaktır. güzel reklam yapıyor.
Galatasarayimizin yeni başkanıdır.
gayrıresmi sonuçlara göre artık galatasaray başkanı diyebiliriz. 1. sandıktan fark atarak çıktı.

1. sandık, en tecrübeli üyelerin oy kullandığı sandıktır. oradan icazet alan artık başkan olur genelde.
abiler ekolünden yeni başkanımız. yalnız karıştırmayalım, beyaz çoraplı abilerden değil.
Gs camiasına hayırlı olmasını dileğidim başkandır.

Her zamanki gibi diğer başkanlardan farksız olup kulüp parasını kendi çıkarları için harcayacağından hiç şüphemiz yok.
2. sandık sonrası;

Dursun Özbek: 322
Turgay Kıran: 71
Ahmet Özdoğan: 54

galatasaray'ın yeni başkanıdır. tek temennimiz galatasarayımıza yakışacak işlere imza atmasıdır.
duygun yarsuvat'ın desteklediği galatasaray başkan adayı. açılan iki sandıktan oyların yaklaşık yüzde 70 ' ini alan başkan adayı.
büyük bir sürpriz olmazsa eğer, galatasaray'ın yeni başkanı.
kulaklarıyla dikkat çeken başkanımızdır. inşallah ticari zekası kulübe faydalı olur.
göreve gelmesiyle beraber gs tv'nin türksatta şifresiz yayın yapacağı yönünde söylentiler olan başkan.
galatasaray'ın yeni başkanı. turizmde çok başarılı bir isim. amerikan rüyası gibi bir 'türk rüyasının' kahramanı bir isim. 0'dan gelip galatasaray başkanı oldu. listesi neredeyse tamamı yeni isimlerden ve sağlam kişilerden kurulu.

başarılar dursun başkan.
mucize olmazsa yeni başkan.
başkanlığının beşiktaş galibiyeti ve şampiyonlukla tebrik edilmesi dilenen galatasaray" ın büyük ihtimalle yeni başkanı. tebrikler...
Aysal da böyle geldi sonra mali krize battık. Basketbol şubesi battı. Ergin Hoca sağolsun yine de. Göreceğiz bakalım hemşerimizi.
Hangi maçtı tam hatırlayamıyorum. Sahada şiddetli bir rüzgar vardı. Kaleye çekilen şutlar taca çıkıyordu. Zat-ı muhterem kameralara boy verdi işte o an şaşılacak birşey oldu.

Rüzgar kesildi.
Galatasaray'ın 36. Başkanı.
gese nin yeni dolandırıcısıdır. bunlarda canaydın hariç hepsi paragöz.
güncel Önemli Başlıklar