bugün

bilgi edinmek, eğlenmek ve yeni arkadaşlarla tanışmak için oluşturulmuş sözlük klonu. Vakit geçirme aparatı.
fikir adına, düşünce adına, edebiyat ve mizah adına en kutsal ve en zor olan şeyin, üretimin yapıldığı yer.
[kat: zall]
[kat: ismail alpen]
gelişmesi için bayağı bir emek harcamanın gerekeceği sözlük.*
an itibariyle ekşi sözlük yazarlarının doldurduğu, dolayısıyla ekşi sözlük kadar eğlenceli olmuş site.
ekşi'den daha kaliteli ve eğlenceli. ama yinede sözlük alemlerinin en kral sözlüğü olma yolunda; ağır; emin, saygılı, dürüst, demokratik, sosyatik, demogajik, endoplazmik retikulumik ve daha nice ik lerle gelişen büyüyen sevişen yeni biricik miniminicik sözlüğümüz.
an itibariyle kesfettigim ve hemen üye oldugum guzel sozluk.
popülerlik kaygısına girmiş, "bruker bile böyle ünlü oldu ben niye böyle ünlü olamayım" deyip brukeri kullanarak amaçsız eğlemler yürüten, fakat tarzı ve yapısı itibari ile takılması eğlenceli olan, forum tadında, bilgi değil eğlence içerikli bir sözlük.

Seneler sonra edit: bazen düşüncelerimin değişmediğini düşünüyorum, bazen "yok lan, cillop gibi oldu sözlük" diyorum. ne dediğimi bilmiyorum bazen de. ama hala burdayım. demek ki iyi bir şey.
Anarşist sözlük, diğer sözlüklerin korkulu rüyası, internetin yıkım çayırları.
dünyanın en başarılı sözlük yapıtı..
böyle giderse ilk iş gününde kapanacak oluşum. zira gazoz kıvamında yazarlar mevcut...
eksi sozlukten ipini koparanlarin format mormat bakmadan yazabildikleri mekan.
eee, klavyesi olan yaziyor, fisi yok ki cekesin, di mi?
inanılmaz dobra ve özgür bir sözlük...
üye sayısı arttıkça yavaşlayan sözlük. çıkın gidin lan önce biz geldik
Sayesinde bilmediğim bir çok şeyi öğrendiğim,hoş,güzel,eğlenceli,gelişime açık sözlük.
(bkz: uludağ pastasi)
(bkz: yaz yaz nereye kadar)
ekşi sözlük klonu olduğunu peşinen söylemekle ekşi sözlük yazarlarının hakkında yapılacak yorumlar için çaresiz bırakmış sözlük diyebiliriz bir bakıma. çünkü, yeni açılan bir sözlük abı zemzem suyu ile yıkansa bile klon suçlamasına maruz kalmaktan kurtulamaz ve enteresan bir şekilde diğer bir sözlükle ilgili girilen her entry, klon temasını işlemektedir. şimdi ne olacak merak konusu.
bugün itibariyle ekşi sözlükte uludağ sözlük başlığının açılmasıyla tüm sözlük yazarların eğlence amacıyla gelip birkaç gün takıldıktan sonra çıkacağı ekşi sözlük klonu.
1 nisan şakası gibi birşey. giderek bir skandala dönüşen oluşum. ayrıca toplumsal yapımıza dair güçlü veriler sunan oluşum: demek ki çobansız kalan sürü, böyle yapıyormuş.
sözlük kelimesinin anlamı hakkında derin düşüncelere daldıran, düşündüren adı sözlük olan site.
cidden güzel bi oluşum. severek yazışıyoruz.
zincirlerini kırmış ekşi sözlük okurlarının vücuda geldiği oluşum.
sancılı bir doğumdan sonra müşahade altında tutulan bebek.
popülerliğini kullanabilirse yedek soyunduğu takımda ilk beşe girebilecek genç(reklamın iyisi kötüsü olmaz zira).
hertürlü hastalığa iyi gelen ilaç gibi sözlük.