bugün

gazoz_kapagi arkadasım, dostum, kardeşimin yazısına imza atmama neden olan kalitesi düşmüş nerde o eski bayramlar yerine nerde o eski sözlükler, yazarlar, entryler diye ah geçirten uluların ulusu.
herkesin günlük başlık açma limiti olsa hem sol frame kirlenmez hem kalite artar, hem de "ahmet osurdu" "recep acıkdı" gibi başlıklar açılmaz.
en seviyeli sözlük. yazarlar temiz çoğu objekif. çok sözlük gördüm ama uludağ sözlük gibisini görmedim. yağ çekmiyorum geçekten baba sözlük uludağ sözlük.
bi garip bi yer. *
her gün onlarca kalitesiz içerikli, belli ideolojilerden başlıklar açılan sözlük. bir şeyler yapmalı, bir şeyler yapmalı.
tam olarak şöyle birşeye benzemektedir:
http://www.youtube.com/watch?v=lnqk0gptlew
raketi ile top sektiren, troll
gövde gösterisi yapmayan çalışanlar, abazan görünümlüler
dalgadan kaçanlar, entrylerini silen dönekler
dalgaya kapılanlar, ayar yiyenler
dalgadan koşarak çıkanlar, tartışmanın galibi (yada galipleri)
voleybolcu erkekler, bayan yazara nickaltı girenler

şeklinde tanımlanabilir.
herkesin bağırarak konuştuğu kahvehane.

bye, kib.
mekan olarak alt kemancı.
Önceleri özellikle geceleri yatmadan önce başlıklarını alt alta zevkle okuduğum sözlük idi. Fakat son zamanlarda görüyorum ki sözlükte başlık kirliliği had safhada. Her gece içerisinde türk, kürt, komünist, emperyalist, gs, fb, türban, am, göt, çük detayı olan başlıklar sadece sonlarındaki ekler değiştirilerek farklı farklı yeniden açılıyor. Bu da beni rahatsız ediyor. Tamam küfür etmek, deşarj olmak, geyik yapmak çok güzel de burada yapmayın nolur. Valla çok bunaldım. Ne bileyim belki de çok yalnız hissediyorum kendimi sözlüğe sarıyorum.
çok seviyorum bu sözlüğü. doğum günümü ilk kutlayan kişi diyemem tabi ama ne desem ki? bayramdan sonraki ilk gün ve ben maalesef üniversite okuduğum şehire dönmek zorundaydım ve ilk yaş günüm ailem olmadan. ama benim sevgimi, üzüntümü, özlemimi her şeyi paylaştığım sözlük beni yaş günümde unutmayarak hayatta kaldığım saniyeye kadar hesaplamış ve bunu e-postama göndererek beni mutlu etmiştir. çok seviyorum seni sözlük. kendimi en yalnız hissettiğim anlarımda evet dokunsalar ağlayacak olan anlarımda ya bir yazarın yazdıklarını okuyup mutlu olabiliyorum ya da derdimi hiç çkinmeden paylaşıyorum. çok seviyorum seni sözlük hem de çok ...
% 60'ı dallamadır.

edit: tespit acayip komuş çemişlere. aferin doyurun karnını iyice hipotezimin.
neden bu kadar popüler olduğunu anlamlandıramadığım sözlük. her boku pek bi bildiğimden değil lakin kendisiyle vakit geçirdiğim sürenin yüzde 95inde hiçbir şey öğrenmiyorum.Bana kattıkları vaktimden daha değerli değil.lakin bağımlılık yapıyor. yazmaya ve okumaya duyulan aşkla alakalı belki de. insanların ne düşündüklerini merak etmekle, dedikoduyu sevmekle, egoyla... evet bir sözlük formatı bu yüzden sevilir ama uludağ değil. her zaman birinci belli ikincimiyiz sorusunu soracak sözlüktür.
aklıma gelince orada bir üyeliğim olduğunu hatırladığım sözlük klonu. cok nefis insanlar vardir icinde elbet. ben daha göremedim.
eko sözlük başlığına entry girildiğinde başlığı sol framede göremediğim oluşum. ya benim ayarlarımda bir sorun var ya da ulu sözlük eko sözlüğe sansür uyguluyor.
birçok sözlük arasından seçilen sözlüktür. diğer sözlükler arasında en sıcağı, en kalitelisi hissiyatı içinde üye olunan sözlüktür.
ace reklamı kadar kültleşmiş olan başlık. an itibariyle zirvede bırakmak için sebebi olmayanların buluşma mekanı.
beklentilerin üstüne çıkmış, varlığını sürdürecek sözlük.
google arama çubuğuna yazınca 5.830.000 sonuç veren caaanım sözlüğüm.

gözlerim yaşardı lan!
okan bayülge'nin* dediği gibi dünyanın en iyi sözlüğüdür...valla...
cemaatçi yuvası. *
ülkü ocağından internete bağlanan birçok ergen gencin aile sıcaklığındaki yuvası, athırsızlarından sonraki ikinci ikametgahı. demek çok çabuk benimsediler ki, faşizm kusmaya devam ediyorlar şu ortama, hiç bir engelle karşılaşmadan hem de.

(bkz: şu güzel ortamı bozuyorsunuz)
1 saatte 178 başlığı görmüş,gördürmüş sözlük,6. nesil adayı olarak geldim ama bu kargaşada kim vurduya gitmeyelim hacı? sol frame sürekli akıyor yetişemiyorum allam yardım et.
o değil de anket şirketine çalışıyormuş.

çocukların da eğlenmeye hakkı var diye sponsörlük süreci boyunca ordan bikaç kişi burda yazar yapılmış. bu en güzel pop vokalleri felan varya hep onlar.

ucunu tutan da yok süfer aq.
az önce twitter hesabımı yayınladım, ve büyük umutlarla bekledim ama bi boka yaramadı çok afedersiniz, affınıza sğınarak söylüyorum bunu ama dikkat edin. neyse bundan sonra uludağ sözlük benim içine bitmiştir diyim bari.

not: bakalım bu istenen etkiyi yaratacak mı.

edit: yine işe yaramadı hatta karmammı zikti afedersiniz, çok afedersiniz ama, az afederseniz olmaz yoksa,
gece yarısından sonra bi sik okunamayan sözlük.

orhan abi de gündüzleyin okuyamıyorum diyor.

şengül' ün kardeşi mazhar da; " akşamları bir dal sigara bitmeden sayfayı kapatıyorum" diyor.

- hey sözlük, neler oluyor? anlatır mısın?