bugün

entry'ler (297)

okan bayülgen

(bkz: tv trollü)

kemal kılıçdaroğlu

kongrede başkan seçilmesinin ardından yaptığı açıklamalarda recep bey derkenki surat ifadesini gördünüz di mi.. çok heyecanlı, çok cin gibi, gözleri böyle çakmak çakmak bi adam maşallah.

kemal kılıçdaroğlu

türkiye' nin aslında ne büyük fırsatlar ülkesi olduğunun yaşayan kanıtıdır. ilkokulda sınıf başkanı olamayacak adam ana muhalefet lideri oldu lan. amerika filan hikaye, gandi kemal şahane.

sözlük bana sevgili bul diyen allahsız

sözlükperesttir.

mavi donun siyasi bir simge kabul edilmesi

yaşanan son olaylar düşünüldüğünde, neden olmasın?

tez zamandan üniversite girişlerinde kontrol noktaları oluşturulmalı üniversiteler bu tip siyasi oyunlara alet edilmemelidir. mavi donun bilim yuvaları üzerinde etkisi başlamadan bertaraf edilmeli, don üzerinden kimse siyaset yapmamalıdır.

deniz baykal ın istifası için ne dediler

mavi donun var mı?

(bkz: erşan kuneri)

chat roulette de deniz baykal ile karşılaşmak

baykal' ın artık bir nevi emekli olduğunu öğrendiğimize göre neden olmasın. hem emekli olduysa bile sadece siyaset için geçerli bu, hobilerine vakit ayıramayacağını düşünmek saflık olur doğrusu.

nesrin baytok un çocuğunun şu anki ruh hali

emrah filmlerindeki manava borcunu soran emrah' ın aldığı cevap karşısında büründüğü ruh haline benziyor olabilir.

facebookta don rengimizi teşhir edelim kampanyası

sayın deniz baykal' ın kurulan komplolar karşısında istifa etmesini hazmedemeyen bir laik türk genci olarak desteklediğim kampanya.

hadi arkadaşlar ne duruyoruz, ben de varım, biz de burdayız demek için daha ne bekliyoruz? tüm bu komplolara daha ne kadar anlayış gösterebiliriz, komplolar var ya, komplo komplolar...ğğaaaaaa.

gelen mesajlarda da belirtildiği gibi yazmayı unutmuşum, benim ki mavi*,

baykal ın emekliliğinde yapacakları

pazarlamacı olabilir. bazı sitelerdeki reklamların yeni yüzü olabilir. bannerların yeni fatihi olur.

herkesin özgürce seviştiği bir dünya

baykal' ı da kralı yaparız lan, çok güzel olur, hoş olur.

ak parti nin yararlı icraatları

hepsini toplasan baykal' ın 1 buçuk saatlik icraati kadar merak uyandırmaz bende. bu kadar da iddialıyım.

bir reklam figürü olarak deniz baykal

çok korkuyorum. yemin içtim bak. yani özellikle bazı siteler var, mesela internette gezinirken insanın karşısına rastgele çıkan cinsten siteler bunlar. çeşit çeşit kategorileri olur bu sitelerin hatta. before and after reklamları olur hatta. işte o tür yerlerde karşılaşmaktan çok korkuyorum.

ühhğğ, çok korkuyorum atam.

milletvekili olmak isteyenlere tavsiyeler

siyaset yapacakları yerlere dikkat etmeleri,

her yerde her zeminde siyaset yapılıyor diyorlar, aman siz yapmayın. özellikle bu zemin çift kişilik ve ahşaptansa...

altı ok

deniz baykal' ın yüzme dışında başka sporlar da yaptığını kanıtlar.

okan bayülgen e tavsiyeler

seks kaseti filan çıkmasın. lütfen. lütfen.

kızların peşinde koştuğu erkek modeli

sözlük yazarıdır. özellikle uludağ sözlük yazarıdır.

her siki modeller. bu yüzden çok sevilir.

sıçarken tuvalet kağıdının bittiğini görmek

"oysa herşey yeni başlamıştı"

(bkz: a shit story)

arkadaşın bilgisayarında ansızın kızmsnleri rar

anlatmak istediği sanırım

"arkadaşın bilgisayarında ansızın kız msnleri. rar dosyasıyla karşılaşmak" filandı. anlatamamış ama. başlık eksik olmuş. görende karakter sınırlaması var sanır amınakoyyim.

bi başlık açıyosan bahsediceksin arkadaşım, bilgi vericeksin başlıkta. kız msnleri. rar nedir, dosya mıdır, işletim sistemi midir, nedir yani.

hem yüklemsizsiz cümle mi olur amınakoyyim.

yüklem koyacaksın ki bilelim ne oldu, şaşırdın mı, üzüldün mü, güldün mü yoksa eğlenirken öğrendin mi dimi ama.

kısaca sikerim böyle işi birader. bide, benden selam olsun bolu beyine.

arkadaşın bilgisayarında ansızın kızmsnleri rar

başlık için:

(bkz: zannedersem tek eksiği yaraktı)