entry'ler (843)

otobüste yaşlı insanlara yer vermeme özgürlüğü

sıkıntılı olan kısmı yer verme kısmı değil sen ilk duraktan binersin otobüse ineceğin durak cehennemin dibindedir, iki durak sonra yaşlı bir teyze biner, yer verirsin tesekkür edip öbür durakta ineceğim dedikten sonraki 3 sn. dayanılmazdır göt gibi ayakta durursun tekrar oturamassında o an için ne yapacağını bilemez halde dururken lap diye keseli sıçanın biri gelir oturur sende boynunu büküp reddedilmişlik ve götünün bıraktığı sıcaklığa konan keselinin pis sırıtışları arasında arkalara doğru ilerlersin.

yazarların sık tükettiği abur cuburlar

(bkz: rulokat)

dünya yansa umurumda değil insanı

(bkz: mahalle yanarken orospu saçını tararmış)

1 cümleyle ekşi sözlük

markalaşmanın insanlar üzerindeki etkisinden başka birşey değildir. aynı ayakkabıyı iki farklı dükkanda farklı fiyatlara bulabilirsiniz pahalı olanı aldığınızda kaliteyi değil verdiğiniz paranın egosunu satın alırsınız çünkü ayakkabı aynı ayakkabıdır. o yüzden kafanızdaki mevcut abc'leri yazıya dökerken eziklik yaşamayın.

sevilen şarkının vurucu cümlesi

bu kötü talih numarası benim değil bir tek,
ne güzel oynuyorsun kendi kısmını.

(bkz: talihsiz merdiven - cihan mürtezaoğlu)

shameless

gelmiş geçmiş en iyi drama dizisidir.

hoşlanmak vs aşık olmak

hoşlanmak iyidir, güzeldir, candır. aşk işleri çirkinleştirir ilişkilerin ömürlerini kısaltır sahiplenme, kibir, kıskançlık vıcık vıcık her an arama yada birlikte olma durumuna yol açar, oysa hoşlanma saftır, romantiktir, çocuksudur beklentili ve sancılı dönemleri hiç olmaz. sevginizi, sevdiğinizi, kendinizi iç içe geçmiş bağlardan kurtarın ufakta olsa mesafeler oluşturun ki ona karşı katedeceğiniz bir yolunuz olsun.

10 yıl geçmesine rağmen eski sevgiliyi unutamamak

(bkz: uefa kupası)

hoşlanılan kıza 20 bin liralık pırlanta almak

hoşlanılan kıza pahalı hediyeler almayın lakin taksitleri bitmeden ayrılan çok arkadaşım olmuştur.

beşiktaş ın transfer politikası

benim hala litmanenin beşiktaşa geleceğine inanan arkadaşlarım var.

yeni sevgili nedeniyle mevcut sevgiliden ayrılmak

dürüsttür. en azından yeni sevgiliyle mevcut sevgili aynı anda idare etme çabasına girişmemiştir.

rihanna ve shakira ile basılmak

her erkeğin sevgilisinin koltuk altları kabarır adeta oğlu üniversiteyi burslu kazanmış baba edasıyla karşılarlar benim sevgilim rihanna ve shakirayla beni aldatıyor diye kadın milleti bu anlayamayız biz.

en güzel sona sahip filmler

(bkz: Shutter Island)

unutulmaz dizi karakterleri

(bkz: crowley)

zaman makinesi bulunsa gidilecek ilk tarih

1879'a gitmek isterdim edison'a o bulduğun ampül götümüzde patlayacak yapma etme derdim.

yokluk çekilen dönemde eski sevgiliye kaymak

açıkcası çok karmaşık bir konudur. nitekim eski sevgili tekrar bunu kabul ediyorsa daha önce senin ondan ayrılmaş olman gerekir türkiye şartlarında bir hatundan ayrılıyorsan standartın üzerinde olmalısındır buda yokluk çekmemeni gerektirmektedir. ters bir bakış açısıyla yaklaşırsak eski sevgili seni terkettikten sonra seni kabul ederse buda senin yokluğundan değil onun yokluğundan kaynaklanır türkiye şartlarında bir kız yokluk çekiyorsa en fazla beşiktaşlı alieren kadar güzel olmalıdır ki senin zaten bir yokluk içerisinde daha önce böyle bir hatunla birlikte olabildiğini göstermektedir. son olarak tavsiye asla geriye dönüp bakmayın bazen yokluğun tadına da varmak ilerki refah dolu günlerin habercisidir.

ekşi sözlük

hayatta başarı olacaksan ya ilk yapacaksın ya da en iyi ekşi başarısını ilk kısmına borçlu bizler ise en iyi.

telefondan kitap okumak

(bkz: elinde hissetmeden tat alamamak)

şeytanın tanrıdan üstün olması

pokemon izleyip balkondan atlayan çocukların olduğu bir ülkede yaşıyorsak bu tarz başlıkları görmekten yorulmayacağız. kınamıyorum bunları adam 20 yaşına kadar mastürbasyon yapmazsa içerdeki fazla sperm beyne doğru yönelim kafa sikme duygusunu açığa vuruyor bizde sözlükte bunları sıkça görüyoruz, yav ben daha sürrealist biçimde bir eleştiri nasıl getireyim sizlere kesin artık amk gidin tekken oynayın.

her kar başlığında izmirli olduğunu hatırlamak

karla ilgili her atılan başlıkta koşup pencereden dışarı bakıyorum, sonra izmirli olduğum,izmirde olduğum geliyor aklıma hüzünleniyorum ama siz göreceksiniz buralarada kar yağacak bende başlık atacağım diye kendimi yedim bitirdim lan.