entry'ler (33)

odtü inşaat mühendisliği

ömür törpüsüdür.

halil sezai paracıkoğlu

buram buram arabesk bu adam. üstelik insanlar eski sevgililerini özledikleri için dinlemiyorlar halil sezaiyi. dinledikçe özlüyorlar aksine. bir ortalıktan kaybolsa hiç fena olmayacak aslında. zira isyaaaaaaaaağğğn diye bağıran insanlar türüyor günden güne.

kediye söz dinletememek

kediyi kedi yapan özelliğidir söz dinlememesi.
misler gibidir. hastasıyım.

jane jones

nerelerdesin diye soracağımdır.

başkaları ne der korkusuyla intihar edememek

"intihar etmek" sadece dilinde olan, buna cesaret edemeyecek insanların bahanesi olur bu ancak. ölmüşsün oğlum sen, bırak millet ne der olayını artık.

22 ocak ankara finallerden sonra dağıtalım zirvesi

neden olmasın, dedirten zirvedir.

kanka olunmak istenen karakterler

(bkz: joker)

uyuyamamak

yorgunluktan geberecek gibi olduğu halde; boş beleş bir günden sonra beynin ait olduğu bedeni cezalandırmasıdır. ah be sözlük,yeni bir günü haketmiyorum ben.

senden daha güzel

17 ekimde saklıkentte klibi çekilen ve çekimleri de ultra güzel olan sağlam şarkı.

zamane sözlük

özlenen sözlüktür.nokta.

ugg giymeyen kız

parayı çıkıştıramama olasılığını bir kenara koyarak, az biraz göz zevki olan kadın diyorum ben buna.

üniversiteye girişte yaşanan hayal kırıklıkları

girilen üniversitenin olanaklarıyla ters orantılıdır.

su getirmeyi reddeden kardeş

yarın öbür gün sizden su isteyecek,sizin de getireceğiniz kardeştir.
yufka yürekliyim lan bakmayın öyle.

ilk aşk

pişmanlıklar ve keşkelerle dolu aşktır. *

yeni başlayanlar için sigara

alkolle birlikte güzel gidiyor diye başlanılır ilk başlarda.sonra yemek sonraları içesi gelir insanın.daha sonraki aşama sabah yataktan fırlayınca tüttürmektir bir tane. tabi ben hala tiryakisi olmadım.sosyal içiciyim ben canım.

uludağ sözlük

bi garip bi yer. *

lens kullanmak

televizyon karşısında, elde kumanda, uykuya dalıp gitmeye izin vermeyen eylemdir.

anne kız diyalogları

+anne ya başım ağrıyo bi ağrı kesici getirsene
-hep o internet yüzünden işte bak bak bak o ekrana öyle başın ağırır tabi..git al ilacını
+öff annee

+anne ya gözüm yaşarıyo bi baksana bişi mi var
-yok canım ne olacak hep o internet yüzünden işte
+tamam anne unut gitsinn...

+anne ya karnım acıktı bişiler versene
-sofra zamanında oturmazsın tabi bilgisayarın başından kalkamıyosun ki..saat olmuş 11 bu saatte yemek yenmez sabah yersin hadi bakim

+annee baksana ateşim çıkmış sanki hasta oluyorum öhö öhö öhöö
-hep inter..
+*

öğrenci öğretmen diyalogları

ders din kültürüdür.
öğrencinin teki: -hocam uyuduğumuzda abdestimiz bozulur mu ???-
öğretmen: -yavrucum yok öle şeyler uyuyunca abdest bozulmaz yalnız uyku sırasında arkadan önden bişeler çıkarmamalısınız

en iyi erkek parfümü

paco rabanne-one million
(bkz: oha)