bugün

Zall: Geçen ay yakaladığımız entry ve başlık sayısı rekor düzeyde. Üç yeni büyük projenin arefesindeyiz. Tasarımımızı yeniledik. Bu gelişmelerden rahatsız olanlar var üç beş hacker okan'ın sözünü dinleyecek değiliz. Gereğini yapacağız.
zaytung: Kendisini ekşi sözlüğe rakip sanan uludağ sözlük iflasın eşiğine mi geldi?
sözlük hackleyen erkeklere bayılırım! -bülent ersoy
devlet bahçeli: sözlüğe kaç arı dadandı, yirmiii... At yirminin içindeki sıfırı. Kaldı mı iki? Çarp o ikiyi yirmi ile, eder kırk... Arıları kırk defa... Ehummm... Şey yani, arılar da olsa, sarılar da olsa, kandile o bayrak dikilecek...
Recep Tayyip Erdoğan: Sitede tiner çeken kişiler tespit ettik.
devlet bahçeli : uludağ sözlük ayın kaçında kapandı 27 sinde koy kenera. yıl kaç 2012. 20 ve 12.topla onları. yok toplama çıkar onları. yok o da olmadı.2 yi al 27 ye koy. yok koyma kenara yok orayada koyma. oktaayy oktaayy olmadı bu 40 çıkmadı oktaayy...
+ uludağ sözlük neden hacklendi efendim?
- muş.
fikret orman: uludağ sözlük hacklendiği için drenthe ile anlaşmaktan vazgeçtik.
yıldırım demirören: uludağ sözlük hacklendiği için fernandese 3 maç ceza verdik.
(bkz: çok iyi de oldu çok güzel iyi oldu tamam mı)
http://www.youtube.com/watch?v=kuAURNwt7jc
vatandaşa sorduk:

vatandaş: benim o taraklarda bezim yok.

diğer vatandaş: yazarlar gizli kapaklı işler çeviriyorlarmış, vatan haini dolu hep.

bir diğeri: sözlük iyi ama çevresi kötü abi benim uludan arkadaşlarım var.

dedi.
hackliyorsun madem takla at.
idris naim şahin
anan zaa xd.
liseli panpalar birliği.
'kelebek gibi uçar, arı gibi sokarım.'
muhammed ali.
cumhurbaşkanı abdullah gül:
bıçak kemiğe dayandı.artık sözlükçe sabrımızın kalmadığını tüm dış mihraklar anlasalar iyi ederler.
recep tayyip erdoğan:
ak parti 10 yılda neler yaptı neler.bu ülkeye darbe vurmak isteyen ittihat ve terakki yanlılarını bertaraf etti.onlar ne yapıyorlar ?sözlük hackliyorlar.ergenekon destekçilerinin zihniyeti budur bu bu.
kemal kılıçdaroğlu:
akil adamlar komisyonu kurarak sorunu sözlük bünyesinde çözebiliriz.chp varsa herkes için her sözlük için var.
devlet bahçeli:
kandile bayrağı dikmedikçe türk milletinin ve uludağ sözlüğün dik duruşunu hainlere gösteremeyiz kanıtlayamayız.
selahattin demirtaş:
yaşanan olayı bdp olarak şiddetle kınıyoruz.pkk ve devlet acilen silah bırakmalı ve barış ortamı oluşturulmalıdır.
hüseyin çelik:
birkaç dakika sözlük hacklendi diye meclisi toplayacak değiliz.
şamil tayyar:
bu zall ile hainler arasındaki danışıklı dövüş olabilir.dikkat etmek gerekir.
sivil toplum kuruluşları:
yaşanan olayı endişeyle izliyoruz.
incici piç:
ulu sözlüğü hacklemişler.anan zaaaa xd
ekşiçi:
o moderasyona böyle y.rrak
aziz yıldırım:
fenevbahçeye ve tüm tüvk futboluna oynanan bu kivli oyunu bozacağız.ölene dek fenevbahçeliyiz.
osman pamukoğlu:
uludağ sözlük bugünden itibaren kaybedilmiştir.
ve son olarak zall:
ben karılarla para yiyeyim göbeği büyüteyim siz hala sözlük hacklendi sanın.millat mekan kapatır bende sözlük kapattım bir günlüğüne.sonra çalsın sazlar oynasın kızlar.
edit:imla
kanzuk: ticari itibarımız zedelendi.
tayyip erdoğan: "iki bayram arasında olduğumuz için şimdilik sabrediyoruz. ama sabrımızı sınamasınlar..."
mehmet demirkol: + zall neden düşüyor?
eagle is free: ekşi'den koptum geldim, her şey yolunda.
fikret orman: bu saldırı sonrası küçülmeye gidiyoruz.

aziz yıldırım: bu saldırı bir kez daha göstermiştir ki, herkes bize karşı...

ünal aysal: saldırı olmasaydı, tamda çileği bulmak üzereydik.

sadri şener: saldırılarla bizi yıldıramazlar, ben kupamı isterim ulan...

tayyip: bunlar hep inönü döneminin aksaklıkları, bundan sonra böyle bir şey asla olmayacak...
bana uludağ sözlük hacklendi dedirtemezsiniz.
"bu peteğe çomak sokturmayız." -zall
ahmet mete ışıkara: uludağ sözlük'te 7'nin üstünde bir hack bekliyorduk zaten. hack öldürmez, güvenliksiz sözlük oldürür.
kınacılar bayram edemedi..
ömer üründül : sanırım hackerlar tarafından hacklendi.