bugün

türkçe meali olan özgür kartal lafının karşılığı, her halinden beşiktaşlı olduğunu belli eden üçüncü nesil yazar.
entrylerini beğenerek takip ettiğim, üçüncü nesil, edebiyatçı yazar.
sözlüğün yan etkilerine maruz kalmış, 3.nesil edebiyatçı kişilik. az ama öz entry girmesi ile bilinir.
beşiktaşlı futbolcularının teknik bilgilerini vererek, gerçekten bilgilendiren, beşiktaşlı olduğu her halinden belli olan ulvi alim kişilik...

siyah ulan!
beyaz ulan!
alayına!
gider ulan!
çocukluğumuzu toprağına taşına sürdüğümüz şehirlerin şehri çorlu'dan olduğunu sevinerek öğrendiğim,şimdilik kayserili olan bir kartal olsa gerek ... *
çaylaklığım boyunca, beni hiç yanlız bırakmayan 3.nesil beşiktaşlı yazar.
real madridi bitirdikten sonra araya başka bir takımı almadan, direk valencia cf ye geçmesini dilediğim yazar.***
ispanya ligi takımları futbolcularının bilgilerini ve özelliklerini tematik olmak şartıyla sözlüğe kazandıran yazar. bu arada atletico madrid'i atlayabilir. onu ben yaptım zamanında *
aslan o aslan, şaka şaka, kartal o kartal dediğim yazar. beni kırmamış ve valencialı futbolcuları tematik bir şekilde teker teker yazmış ve bu yalnız yazarı bir nebze olsun mutlu etmiştir, sağolsun varolsun.
sozlukteki valencia sempatisini arttirmasi ile kendime yakin buldugum uuser.
sırada ki barcelona diyen yazar.**
sırada ki liverpool fc diyen yazar.**
ayrıntılı futbolcu bilgileri ile sözlükteki futbolseverleri aydınlatan yazar. ayrıca daha önce gözden geçirdiğim atletico madrid'in üzerine bir cila da kendisi çekerse fena olmayacak yazardır. *
uludağ sözlük'ün 22/09/2006 günü yazarı olmuş üçüncü nesil uuserı. toplam 361 entry girip 29 başlık açmıştır. daha önce başka bir sözlükte yazıp yazmadığı bilinmiyor.

http://uludagsozluk.com/k/eagle-is-free/
kanımca manchester united taraftarı olan yazar.
şu ana kadar beşiktaş, real madrid, valencia, barcelona, liverpool ve manchester united futbolcuları hakkında tematik bilgiler vererek sözlüğe yararlı birşeyler kazandırmaya çalışan 3.nesil karakartal yazar.
ayrıca bazı futbolcu bilgilerini isteyen yazarlar eagle is free'ye özel mesajla isteklerini bildirebilirler. ayrıca manchester united'den sonra arsenal'e geçecek olan yazardır.
sırada ki arsenal diyemediğim yazar.*
hafta sonu oynadığı maçta sağ ayağını kıran 3.nesil karakartal yazar. kendisine çok büyük geçmiş olsun.*
Efendim öncelikle (#1016107)

Böyle kendine iyi kaleci, lehmann gibi, runje gibi dersen olacağı budur. olayı fm diliyle açıklarsak kırılan sağ ayak(broken leg) bunun sonucunda ise 2 ay sahalardan uzak kalmak.
geçmiş olsun yazarı.

(bkz: uctu uctu)
ayağının iyileştiğini duyuraraktan;

finallerin girmesi sebebiyle kendisi şiddetli karın ve baş ağrısı, mide bulantısı ve uykusuzluk çekmektedir. 1 ay boyunca allah yardımcısı olsun yazarı pozisyonuna gelmiştir.
alttan aldığı dersin sınavında başarılar dilediğim öğrenci uuser.
(bkz: chained eagle)
osmanlıca özürlü yazar.*
vega şarkılarını tanıtmakta olan yazar. teşekkür ediyoruz.