bugün

gizli zenginlerimizden. gizli dediysem hani adını listelerde görmeye alışık değiliz. galatasaray'ın da gizli başkanıdır. umarız perde arkasından çıkar artık.

(bkz: özhan canaydın sonrası galatasaray kulüp başkanı)
serveti 5 milyar dolar olan galatasaray başkanlığı için adı geçen işadamı.
şimdiden diyorum, galatasarayın yeni başkanıdır. aziz yıldırımdan dahada beter.hakem odasını basmakla kalmaz. gizli zenginlerden. kürek takımınada sponsordur. galatasaraya haciz geldi mi hisseleri alır hacizden kurtarır. her neyse hayırlı olsun yeni başkanımız.
(bkz: kurtar bizi ünal amca)
erken seçim yapılırsa "göreve" dediğim aday.
en ilgili g.saray taraftarının bile 3 sene öncesine dek adını bilmediği "kurtarıcı".
çok zengin ve bir o kadarda galatasaraylı olan iş adamıdır. ünal aysal aslında biraz gs yi takip edenler için bilinen bir isimdir. son 7-8 yıldır ismi hep dönüp dolaşır ancak sonuc olmazdı. zamanı geldi...
orta ilgili her galatasaray taraftarının adını bildiği iş adamı. zira kendisi aig olayında yıllar önce tanınmıştır, ondan önce galatasaray adası olayı vardır, daha önce uefa döneminde aday olup yönetim kadrosuna girme çabası vs... önce her bilmediği boka yorum yapan kubur ağızlı ergenciklerin geyiklerini bir kenara koyalım.

diğer yandan inan kıraç adlı galatasaraylı derin devlet kişisi bir spor programında kendisine açıkça destek vermiştir. bu zamana kadar inan kıraç'ın desteklemediği bir tek kişinin yönetime giremeyeceğini, desteklediği tüm isimlerin yönetime geldiğini bildiğimiz için; eğer kendisi adaylıktan uzak durmazsa galatasaray'ın yeni başkanı olacaktır diyebiliriz.
Bizi bu Adnanlardan kurtaracak,
transferlerden rant elde etmeyecek olan,
parasının hesabını kendi bile bilmeyecek kadar
zengin olan GS başkan adayı.
galatasaray'ın yeni başkanı hayırlı olsun.
galatsaray'ın yeni başkan adayıdır. hayırlısı olsundur.
galatasarayın yeni başkan adayıdır. hayırlı uğurlu olsun.
kendisi hakkında bilgim yok. adnan polattan daha kötü olamaz diye düşüyordum ki rahmetli özhan canaydın gidip adnan polat geldiğinde de aynı şeyi düşündüğümü hatırladım. her zaman beterin beteri var galiba. inşallah kendisi galatasarayı hakkıyla yönetir. hiç değilse takımın iyi oyuncularını (keita, elano, misimovic vs.) satmaz, göndermez.
zamanında galatasaray'a 25 milyon dolar verip, tahsilatını 35 milyon dolar olarak yapan hayırseverdir.
bol param var aslanlar gibi kulübü yönetirim diyecek adamdır. bol keseden saçacak ve sallayacaktır, ki zaten bu takımdan kaç kişi kalacak, yani mecburen bol para harcanacak seneye.
sonra mı? beşiktaş'a bakın kopyanızı göreceksiniz. gönderilemeyen bir başkan.
(bkz: hayırlı olsun)
not:ahanda ben de buradayım!
yıldırım demirören'in galatasaray şubesidir. galatasaray'ı ticari görmektedir.

belki çok banal olacak fakat, gönlüm a.albayrak'tan yana, eski ruh ancak bu adam ile gelir.
galatasaray'ımızın yeni başkan adayıdır. bol parası varmış bildiğim bu kadar kendisiyle ilgili. bir de aigle ilgili bir olayı olmuş, gelir elde ettiği iddialarına sert cevap vermiş. umarım galatasaray için hayırlısı olur.
adnan polattan daha kötü yönetemeyecek yeni başkan adayıdır.bu zamana kadar az para harcayıp başarı bekledik.varsın olsun bol bol harcasın beşiktaş gibi olalım ama bi kere şu transferlerde bol keseden harcayalım amnakoim!.

ki bana göre galatasaray klüp olarak beşiktaş ile aynı yapıda değildir.ki ünal aysal profesyonel bi ekiple başarı geleceğini söylüyor.bekleyip görelim bundan daha kötüsü olamaz zaten.
faruk süren'in de desteğini almış başkan adayıdır.

--alıntı--
ünal aysal, galatasaray'daki bu menfii ortamı düzeltmek için aday oluyor. adaylığını tek sebebi budur. aysal son derece başarılı bir işadamıdır. uluslararası camiada da sözü geçen bir isimdir. herkes, chelsea'nin sahibi abramovich ile kıyaslıyor ama onun asla böyle bir tarzı yok. zaten galatasaray'ı da kimse satın alamaz. galatasaray'ı yönetebilecek ve kaynak yaratabilecek bir isimdir. cebinden para harcamak gibi ilkel bir yöntem izleyeceğini düşünmüyorum. geniş kredi imkanları vardır ve bunları kullanabilir. galatasaray doğru yönetilirse karlı bir kuruluştur. abramovich gibi sadece para harcayarak, küplerinden altın saçarak galatasaray'ı düzlüğe çıkarmayacaktır."
--alıntı--
5 milyar dolar kişisel serveti varmış. ne olur başkan sen ol, ne olur! adam gibi transfer görelim.

siktirtmeyin dünyanızı liseliler... ne verdiniz şu takıma yıllardır allah aşkına?

para konuşuyor artık...
--- alıntı ---

kendisiyle ilgili bir hikayemi anlatayım.

üniversiteye yeni girmiş bir yeni yetme olarak köyden indim şehre mod: on istanbul'da gözlerimi açmıştım. o sıralar galatasaray adasının hakları ünal aysal'ın elinde bulunuyordu ve klübe adayı bağışlamıştı. hem tüm galatasaraylılar adına teşekkür etmek hem de böylesine güçlü bir iş adamıyla görüşmek istedim ve internette kısa bir araştırma yaptıktan sonra kendisinin mail adresini buldum. güzel bir kariyer mod: on olacak şekilde kendisine ulaştım. evet bu adama ulaşabildim çok enteresan. neyse efendim kendisinin yanındaki asistanı şaşırdı hatta küçük bir ön görüşme bile yaptı ünal aysal'ın beni kabul ediyor olmasından. yeni bir üniversite öğrencisini o kadar işlerinin arasında vakit ayırmış ve randevu vermişti. ak merkezdeki ofisine gittiğimde kendisi benimle birebir görüştü ve çay kahve bisküvili pasta ikramından sonra kendisinin hayata bakışını, fikirlerini anlattı. 20-30 dk'lık sohbetten sonra toplantısı başlayacaktı. hatta benimle konuştuğu sırada toplantıya teker teker diğer çalışanları hazırlanıyordu.

benim gözümde o yüzden hep ayrı bir yeri olmuştur.

--- alıntı ---
seçimlerde kulüp başkanı olacak başkan adayıdır. faruk süren'in desteğini almıştır. bu inan kıraç ve selahattin beyazıt'ın desteğini aldığını göstermektedir. bu da başkanlık için yeterli olacaktır. fakat umarım teknik direktör ve sportif direktör adaylarını değiştirir. gerets ve tulun ile başarı geldi ama galatasaray'ın artık daha yeni isimlere ihtiyacı var. abdullah avcı teknik direktör ve istediklerini hiç bir zaman yapamayan haldun üstünel sportif direktör( teknik destekle ) olarak düşünülmeli abdürrahim albayrak ta yönetimde mutlaka ye almalıdır.
acil bir reçete hazırlıyormuş, başkan olması durumunda eric gerets'i getirecekmiş takımın başına. haber
aday olması durumunda, büyük ihtimalle yeni galatasaray başkanı olacak milyarderdir.
türkiye' nin en zengin 100 insanın dan bir tanesi. galatasaraya başkan olursa tadından yenmeyecek olan mübarek kişi. (bkz: tamamen duygusal)
başkan olması halinde galatasaray'ı ticarethaneye çevirmesinden korktuğum, başkan adayıdır.

ben fenerbahçe gibi paralı bir takım istemiyorum, ben anelkaları, ortegaları, santosları pantosları da istemiyorum. ben galatasaray ruhunun yeniden canlanmasını istiyorum. ben hakan şükürleri, okanları, arifleri, ünsalları, hasanları, tafarrelleri istiyorum ünal aysal. bunu da bilmeni istiyorum.
güncel Önemli Başlıklar