bugün

çakıcı'nın veya nuri ergin'in kızı değilse mümkündür tabi.
sevgilisiyle geçmekte olan bir günde genel olarak olmayan bir hadisedir. yaklaşık 85% erkek para öder fakat ilişkide artık parayı aşmış fakat aşktan her yana tozpembe de bakmayan çiftlerde gayet normal olan hadisedir. zira kızın türk veya başka bir uyruktan olup olmaması değil, çiftin arasındaki samimiyet ve bağdır önemli olan.
racona ters
bazı değerlerin yitip gittiğini gösteren tartışma konusudur.
ilişkinin içine giren maddiyat duygusunun tezahürü. hesabı kimin ödediği bu kadar önemliyse umuma açık yerlerde, sahilde, banklarda, çayırda çimende takılın arkadaşım...

bazı şeyler vardır ki teklifi bile hoş değildir.
şayet bir erkek olarak yanınızdaki kıza hesabı ödemesi konusunda teklifte bulunuyorsanız nahoş bir tutum içindesiniz.
şayet bir bayan olarak her ortamda hesabı erkeğe yıkma gayreti içindeyseniz nahoş bir tutum içindesiniz...

birlikte bir yere gidersiniz hesap gelir, kız elini çantasına uzatır, erkek önce davranıp hesabı öder. bu böyledir. paran varsa ödersin, paran yoksa da -ki olmayabilir insanlık halidir- hesaba yardımcı olması konusunda arkadaşından yardım istersin ya da o elini çantasına attığında engel olmazsın...

duygusal ya da değil, ikili ilişkiyi maddiyat olarak gören, 3-5 kuruşun hesabını yapandan ne arkadaş olur, ne dost olur ne de sevgili... boşuna vaktinizi harcamayın kafelerde sinemalarda... msn bedava, msn üzerinden takılın bol bol...
(bkz: msn 1 ağustos ta paralı olacakmış)
artık kesinlikle zamanı gelen ve olması gerekendir. tarafların her ikisinin öğrenci olduğu birlikteliklerde zaten kıt kaynaklarla eğitimini sürdürmeye çalışan erkeklere bir nebze rahat nefes aldıracak olaydır.
gayet normal ve olağan bir durumdur. erkek, kıza kendini sevdirmeyi bilmiş ve sevdiğini de göstermiş ise (sevgili olmaya gerek yok, arkadaş ta olabilir) kızlar hiç çekinmez ödemek ister.

ödemek istemeyen kız ise yanındaki erkeğin amacının sadece kız cinsiyetli biriyle gezmek olduğunu bildiği için ödemez, "götüne girsin lan bana ne" der. haklıdırlar.

bencilliğin, "hesabı ödememek" olmadığını öğrenin sonra türk kızı sizin yerinize hesabı öder merak etmeyin.
ekonomik özgürlüğünü kazanamamış kız için doğaldır, başımızın üstünde yeri vardır.
para kazanıpta harcamayan hatun kişinin asalak olarak hayatını ikame edip ve kendi kukusuna paha biçebilen kızdır.
peşin edit: sözlükte böyle kızlar yoktur, kafamı sikmeyin.
gayette güzel öder.
olan ve olması gerekendir. ilişkiye maddi olarak bakmamak lazım o ayrı ama parayı tek tarafa yüklememek lazım. Zira sırf ödemeyi erkeğin yapacağını bildiği için aç kalmayı tercih eden türk kızlarının da olduğu gerçeğini unutmamak lazım.
küçücük adeta çük kadar cüzdanlarında tırtop edilmiş paralarla ödeyecektir.
iNANIN TÜRK KIZININ HESAP ÖDEMESi KADAR ZOR BiR ŞEY YOK. AMA BUNUN TEK SEBEBi KIZLAR DEĞiL BiRAZ DA ERKEKLER YÜZÜNDEN. MiSAL KENDiM ARKADAŞLARIMLA NE ZAMAN BiR YERLERE GiTSEM BiLDiĞiNiZ NORMAL ARKADAŞLARIMLA HESAP ÖDEMEK iÇiN KASAYA GiTTiĞiMiZDE KENDi HESABIMI ÖDEYECEĞiM DiYE TUTTURMAMA RAĞMEN ÖDETTiRMiYORLAR iŞiN GARiP TARAFI KASiYERDE BENDEN ALMIYOR YOK BÖYLE BiRŞEY. EN SON BiRiNE "VALLAHi BU DÜKKAN PiS DiYE ADINIZI ÇIKARIRIM ALIN ŞU PARAYI" DEDiM. HER KES ŞOK GEÇiRDi. YAA BÖYLELERi DE VAR iŞTE.
söz konusu kişi sevdicekse, ödemez. ödetmez er kişi.
kadın erkek eşitliği diye yırtınan türk kızlarının yapması gereken şeydir. yapan var mıdır? yoktur. eee hani eşittik be datlum.
Olayın sonunda erkeğin rezil olabileceği bir durumdur büyük olasılıkla kız bu olayı tüm mahalleye,beldeye hatta şehre yayacaktır.
zaman zaman olur böyle şeyler. zengin kadın fakir erkek buluşmalarında ya da ne biliyim ilk görüşmelerde " ben yiyici değilim" imajı yaratmaya çalışırken asıl olan hiç ses çıkarmamaktır. ben genel olarak hesabı kadınlara ödetirim.
Gün kadar gerçek; Türk kızının kasiyerle olan problemi.
çok güzel hareketler bunlar bu durumu oldukça güzel bir skeç haline getirmiştir.
(bkz: aşkım ben ödeyeyim bu sefer)
edit: beğenmedim yazdıklarımı, düzelttim sonra
erkeklerin hayat boyu sırtlarındaki en ağır yüktür. ne adam gibi biyere çıkabilirsin ne 3-5 kızı alıp hadi kızlar sizi bugun gezmeye çıkartıcam diyebilirsin.
bilindiği üzere genelde türk erkekleri hesap ödetmez.alman usulü olan en uygunudur fakat tüm hesabı kızlara kakan beleşçi erkekler de baya çoktur.
türk erkeği değilse genelde hesabı kızlar öder.ama kız türk kızıysa o erkekle son görüşmesi olur.
kızdan kıza değişen hadisedir kimisi karşı tarafa ayıp olmaması için maksadı ödemek olmasada kısık bir ses tonuyla sorar,kimisi ise herkesin babasının fabrikatör olmadığı bilincinde olduğu için içtenlikle ödemek için ısrar eder.
Ödemese de, ödemeyi teklif eden kızdır. * *

edit:madem dertlisiniz götürmeyin arkadaş yemeye falan . ya da hesap geldiğinde siz gidin lavaboya?
kız kıza gittiklerinde nasıl sonuçlanacağı merak edilendir.
iki insan olarak sürece bakalım. Eğer sevgili pozisyonundaysanız ne hikmetse ödersiniz. Ödettirilir size hesap farkına varmazsanız ama ümüğünüzü siker o kadın. Borç yiğidin kamçısı olur. ama nakit paranız dışında kredi kartı ekstrelerinize bakmak gerektiğinde süreci daha iyi anlarsınız. Yani bir sevgili olarak Türk kızı kesinlikle tavsiye edilmemektedir. Ama bir de bir arkadaş olarak Türk kızı vardır ki, candır, kraldır. Dertlerini dinlersiniz, derdinizi dinler. iki taraf da birbirini anlamaz ama en azından anlamış gibi yapar. taraflar bunun farkına varsa da dert etmez üstelik. iş hesaba geldi mi, elini cebine atmaktan asla çekinmez. Tamam gene giren kazık erkek tarafına olur, ama bu kazık iğne ile eş değerdir. Acıtır ama, acısı çabuk geçer bir kazıktır. Kız tarafı da gider babalar gibi paylaşır elini atar o zaman. Kimi zaman kız kısmına dahi kitlenir bu hesap mecburen ama çıt çıkmaz.
Elbette bu süreç tecrübe ile sabittir, kişiden kişiye değişebilir.
Ancak unutulmasın, sevgili olarak Türk kızı asla tercih edilmez, edilmemelidir. ARkadaş olarak Türk kızı ise neredeyse* vazgeçilmezdir. VE hesabı ödeyebilir. En kötü alman usulü uygulanır lan. düşünün gerisini siz.
inanılmaz durumdur. kızın tuvalette bir saat makyaj tazeleyerek hesabı illaki ödettiğini düşünerek inanılmayası durumdur.
yalandan ben ödiyim ayakları yapar, sonra soluğu tuvallete alır. Nasıl iş lan bu.