bugün

entry'ler (2470)

sevişip sevişip edebiyat yapan kadın

Sevisip sevisip edebiyat yapan erkegi okuyunca "vay minaki herif neler yapmis la" diye tepki veren gotverenlerin kotuledigi kadin. Sen sikemiyorsun diye mi bu hasmane tavirlar, bok atmalar?

Oyun veya degil, sen de sikicem diye kirk takla atmiyor musun, o taklalarin birini bile hak etmeyen hatunlar icin? Nedir bu "uhuhu kadinlar cok oyuncu amkiyea" tripleri? Kadin oyun yapiyorsa sen yapmiyor musun? Hepimiz biliyoruz "kendi gibi olan" adamlara "ozgurce sevistigini" edebiyat yaparak dile getiren kadinlarin vermedigini. Bu yuzden pictirik triplere girmiyor musun? Bu yuzden bi mekana girdiginde once cuzdanini ve arabanin anahtarini koymuyor musun masaya? "e buna geliyorlar birader" diyeceksin, o zaman ben de diyecegim ki, sana sen oldugun icin gelmeyen kadini sikmeyi, o kadin icin turlu tiplere girip kirk takla atmayi kendine yediriyorsun da, kadin oyun yapinca mi kotu oluyor lan pezevenk? Oyun buysa kurallar da boyle. Bilincaltin kendini adapte konusunda hic zorlanmiyor bu kurallara ama sen niyeyse bilincine bir turlu aciklayamamissin bu muhabbetleri corç. Kendinle celismeyi birak.

Hayir, bi de bundan sikayet eden adam disarda am etrafinda cevrelenmis her turlu organizmayi nefessiz sikecek olmasa bi nebze inandirici olurdu da, hepimiz biliyoruz o entryleri nasirli ellerle yazdigini.. Kime bu atarin?

b for vendetta

#20266169 bu entryde bahsettiğim tiplerden birisi de bu yazar işte. mesela benim içimin boş olduğunu söylemiş. neye göre bunu söylemiş, benim nelere binaen böyle bir yazı yazdığımı biliyor muymuş bilmiyorum. muhtemelen o da bilmiyordur. fikrine katılmadığımı belirttiğim bir özel mesajda eleştiriye tahammül edememiş, kin yapmış ve sonra da gelip yazılarımdan birini bulup nick altımda aklınca intikam almış. yazık diyorum böylelerini görünce, hiç mi sevgi görmemişler, hiç mi kimse ilgilenmemiş bunlarla acaba...

nick altıma yazdığı entrydeki anlatım bozukluğunu geçtim, bahsettiği konu bile neresinden baksan elinde kalıyor. darbe yıllarındaki işkenceler yüzünden insanlar karakolun yenilenmesini güçlenmesini istemiyorlarmış da falan da feşmekan. yani bu insanların yıllardır akılları yoktu, bu kadar insan işkence görmüş olmasına rağmen 33 yıldır sustular, karakol güçlendirilmeye başlayınca akıllarına birden işkence görenleri savunmak geldi öyle mi? biz de gerizekalıyız, yıllardır lice-tapantepe bölgesinin teröristlerin en azılı olduğu yerlerden biri olduğunu bilmiyoruz. bak koç, muhtemelen bilmiyorsun, anlatayım da bişeyler öğren. lice dediğin yer, diyarbakır ile bingöl'ün genç ilçesi arasındaki ilçedir. her türlü pislik burada döner. zamanında burası şemdin sakık'ın üssüydü. o yüzden burada çok güçlüydüler. ve bırakma niyetleri de olmadı burayı hiç. buranın arazisi de pisliktir. hiç o araziye çıktın mı bilmem, orada her türlü boku yersin, bi tugay asker seni orada arasa bir yıl bulamaz. öyle girintili çıkıntılı ve kayalıktır. bölge halkı teröre alenen destek vermiştir bugüne kadar. arkandan sana sıkarlar, öyle de şerefsizdirler. memur kaçırmanın, pusunun allahının olduğu, teröre yardım ve yataklığın gırla gittiği bölge burası değil de izmir bornova sanki amına koyim. birader şaka mısın sen? daha iki gün önce tonlarca hint keneviri ele geçirildi lice'de, sen neyin kafasını yaşıyorsun? insanlar darbe döneminin işkencelerine tepki gösterecek olsalardı, bunu çoktaan yaparlardı, yeni mi akıllarına geldi? solcular ezelden beri bunun savaşını veriyorlar, her gösteride de bi kamyon dayak yiyip dönüyorlar, işte onlara inanırım. yıllarca ağalarının sözünden çıkmayan koyunların 33 sene sonra işkenceye baş kaldırmalarına ise ha siktir ordan derim. sen maşallah bu konuda çok bilgilisin sanırım. öyle önüne gelene laf etme hakkını kendinde çok kolay görüyorsun.

bir de en sona yazmış ya ayarı verip gönderirken çok okumasını tavsiye eden insanlar gibi. ciddiye bile almak gereksiz seni ama neyse yazmış olduk bu kadar satır. daha çok okumamı tavsiye etmiş canım benim. oralar okumakla araştırmakla öğrenilmiyor. git sırt çantasını al sırtına, eline al tüfeği çık bakalım tapantepe'ye, abalı'ya, ecemiş'e. ondan sonra değil sözlükte ahkam kesmek, hayat görüşün değişiyor mu değişmiyor mu görürüz.

her ehliyet sahibinin 101 tl ödemesi

- beyler butce acigini kapatmanin yolunu buldum!!

* harbi mi lan? Nasi olcak?

- ehliyetleri degistiricez, iki liralik masrafi 101 lira diye kakalicaz, 99 lirayi cebe aticaz. Kimse oha o yuz lira ne oyle diye sormayacak. Nasi?

* valla iyi de, o bir lira niye?

- demek istedigim de bu olm!

lice de askerin halka ateş açması

yahu ekşi sözlükteki tepkilerle buradaki tepkilere bakıyorum da, bu kadar salak insanın bir araya gelmiş olmasına akıl erdiremiyorum. bir tarafta gezi parkında diktatöre karşı protesto yapan halk, diğer tarafta teröriste zeval gelmesin, uyuşturucu yollarımız kesilmesin, kaçakçılık yollarımıza zeval gelmesin diye devletin askerinin karakoluna saldıran militanlar. birader asker karakol yapıyorsa sanane? ki orada yoktan karakol yapılmıyor, var olan karakol güçlendiriliyor. bir düşün neden yapılıyor acaba?

uludağ sözlük pipisi 22 cm den uzun olanlar kulübü

25 santimle kaçırdığım kulüp.. içine kaçtı galiba. *

gandalf bizden önce gri idi

benden önce shire çöldü.

dünyanın en ırkçı ülkeleri

güney amerika iyiydi de venezuela kötüydü. he amk he.. uzanamadığı ciğere mundar diyen kapitalist amcalar yine döktürmüş..

almanya ve ingiltere en az ırkçı ülkelerdenmiş. ahahah... olum ingiltere vizesi için götten kan örneği bile istiyorlar, neyin kafası bu elemanlardaki?

eller gırılsın ak partiliyiz ak parti hülooğğ

gözlerin oynaması, haykırması falan hakikaten zihinsel problemleri olduğunu düşündürüyor.

bunun kocası olsam direnişe katılırım amk.

biz total futbolu da iyi biliriz

johan cruyff'a selam çakan teknik direktör vecizesi. sorsan cruyff kim amk? der, ama cehaletinden öldür allah ödün vermez.

kuantum fiziğini sizden öğrenecek değiliz

bir einstein vecizesi. biz kimiz ki?

taksim de bikini ile eylem yapan kadın

akp'nin oraya çıkardığı kadın gibi duruyor.. söylemleri tamamen başbakana yakın %50'lik kesimin nefretini uyandıracak cinsten. yani al bu kelimeleri; zaman'a vakit'e manşet yap. eğer gerçekten öyleyse çok amatörce bir düşünce olmuş..

edit: insanların verdikleri tepkiye bakılırsa düşüncemde haklıyım. kadının (ya da iplerini kim elinde tutuyorsa) amacı söylediklerinin tam tersi etki yaratmaktı. tepkiler de bunu doğruluyor.

miting alanına halk otobüsüyle insan taşıyan irade

kira parasını kim nereden hangi parayla vermiş, açıklanmalıdır. kimin parasıyla neyi kiralıyorsun?

turnasol kağıdı

rte'nin az önce mitinginde kullandığı söz öbeği. doğrusu; mimar, şair, mühendis, sosyolog, polis, dil bilimci ve dahi aklınıza gelebilecek bütün mesleklerin erbabı büyük usta'nın telaffuzu böyleyse, demek ki biz yanlış biliyormuşuz..

ben turnusol kağıdı diye biliyordum. hmm... tdk gerekeni yapacaktır!

yani şimdi ben kalkıp bu adama, hayır efendim, doğrusu turnusol olacak dersem, cevap olarak "bana dil bilgisi mi öğretiyorsun?!?!?!? .s.s.s" der mi ki?

malum, son günlerde kendisine yöneltilen her endişeyi "sen bize bla bla'yı mı öğretiyorsun?!?" olarak algılıyor kendileri.

suyun içinde kimyasal yok ilaç var

istanbul valisi hüseyin avni mutlu'nun beyanatı. ilk tepkim ahahasktir oldu. işte orantısız zeka diye buna denir! o kadar sprey yazı okudum, o kadar mizahi pankart gördüm ama böylesini ilk defa görüyorum.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/23519343.asp

ilaç derken ne var acaba?

- hehe beyler müsil koyun içine altlarına sıçsınlar
* harika bi fikir!!

ultraslan

cemaatin taraftar grubu olduklarını bir kez daha kanıtlamış topluluk. neymiş? siyasi gruplar varmış da ondan katılmamışlar gösteriye. oldu amına koyim, siyasi gruplar gelecek diye hiç hak aramayalım, protesto yapmayalım. komiksiniz..

gezi direnişindeki küçük bir kız

gezi parkı direnişindeki orantısız zeka unsurlarına en büyük örneklerden biri bu kız. o yaşıyla o boyuyla ne de güzel konuşuyor.

http://webtv.hurriyet.com...-kucuk-direnisci-kiz.aspx

--spoiler--
3 yaşımdan beri eylemlere giriyorum. *
--spoiler--

türk medyası

dünya savaşının son günü yenilen tarafa savaş ilan eden şark kurnazı devletler vardır ya. işte bizim medyanın hali de en iyimser bakışla böyle. son gün tarafını değiştirerek başlarına gelecekleri değiştirebileceklerini sanıyorlar.

sizin o patronlarınız, korunaklı sandıkları villalarında çok mu güvendeler acaba?

tayyip in yüzde 50yi bırakmak için söyleyeceği söz

fight for me, and i will hold your oaths fulfilled!! what say you!?!?! .s.s.s

görsel

gezi parkı olaylarında şehit olan komiser

allah rahmet eylesin. şehit olmuştur.

ama dikkat edin heyecanlı gençler, adam eylemci kovalarken düşüyor. nasıl bir kovalamaksa kimse vurmadan, dokunmadan kendisi düşmüş. eylemcilerin bir suçu yok bunda.

niye eylem yapıyorsunuz? diyorsanız... eeh, siktirin gidin o zaman derim..

pkk dan eylemlere destek açıklaması

aklı başında birisi, pkk ve bdp'yi besleyip semirten, devletin karşısına pazarlık masasına oturabilecek güce eriştiren iktidarın, şimdi pkk destekli bir eylemle alaşağı edilmek istenmesinin mantığını açıklayabilir mi?

pkk daha istediklerini alamadan bu hükümete destek vermeyi bırakır mı?

peki, siz çocuk musunuz?