bugün

entry'ler (393)

evli yazarlar

Sözlükte aile salonu mevcuttur ...

aşık olmak

Panik yapılmaması gereken durumdur. Geçicidir. Ciddi izler bırakabilir,dikkatli olmak gerekmektedir.

ben bu yazıyı sana yazdım

Ohhh bitiriyorum ya seni Allahım hafifliyorum. Sonunda dualarim karsilik buluyor. Ne yukmuksun be,o kadar hafifken nasılda ağır bir yük olmuşsun be.ben bu yazıyı sana yazdım.kendini artık onemse çünkü ben artık seni onemsemiyorum ve mutluyum kolum kanadın kırık değil. Herkese diyorum; herkes olmadan yaşanıyor.

öyle bir giderim ki

ne güzel demiş sunay akın ..... öyle bir giderim ki...

bir gün sen düşersen ben de seni kaldıracağım

Gayet içten söylenmiş bir cümledir. söylenmesi dünyanın her yerinde mümkün olan sözdür. yazara olan minnetini vurgulamıştır, hakikaten çok vurucu bir sözdür.

aşkın bitmesi

garip duygudur. aşkın bitmemiştir aşık olduğunun aşkı bitmiştir bunu gözlerinde dokunuşlarında hissedersin... sonra güçlüyüm diyebildiğin bir anda farkındayım ki aşkın bitmiş artık devam etmek anlamsız vs. konuşursun ama o bunu nedense kabullenmez (halbuki aşkı biten sensin niye daha fazla acı çektiriyorsun ki) inkar eder isyan eder. garip gönül kalmaya devam eder ama yarım ama kendindekinin biteceği zamanı bekleyerek ve yavaş yavaş bitirerek...

kızların bekletme tutkusu

kızların genelde saat 13:00 da buluşalım dediğinde gel şunu 14:00 yapalım da bekletme beni ne olur dendiğinde o saate bile geç gelebilme durumlarıdır. hiç bir zaman anlayamadım saatle ilgili mi bir problem var yoksa gerçekten bu bir tutku mu?

gripin

kendilerini çok severim, şarkıları müthiştir. son klipleri de aynı performans süper yani.lakin sözüm şu klibi çeken ve onlara şu gömlekleri giydiren arkadaşlara ; yahu insan bi ütü yapar çocuklara öyle giydirir gömlekleri katlama izi var. ayıp yaw *

ona söylenen yalanı bildiği halde susan insan

işin güzel tarafı yalan söyleyen kişiye inanıyormuş gibi yapıp yalan söylediğini anladığını anlamasını sağlamak. işte buna bayılıyorum.

leyla ile mecnun

ismail abi dün yayınlanan bölümde beni ağlatmanın kıyısına getirmiş * çok yetenekli insanlar velhasıl...

ikili ilişkide kusursuzluk

ikisinden birinin görmezden gelmesidir... En güzeli her iki tarafın görmezden gelebilmesidir. Kusursuz ilişki yoktur...

biri her şeyim olsun istiyorum

aslında gerçekte biri her şeyin olsun istemezsin; birinin her şeyi olmak istersin...ikili ilişkilerde hep kovalanan, hep aranan, hep daha çok sevilen ve doğal olarak birinin her şeyi olmak istersin...

caroline

karşıma çıkmasın...

yeni evli çiftler

ahh ah nerde o eski günler, cok özlüyorum o günleri (henüz) demeyen çiftlerdir...

kürt kızıyla sevgili olmanın zorlukları

kürt kızının bu başlığı görür görmez terk edilecek kişinin serzenişleridir.

sözlük yazarlarının film tavsiyeleri

- 12 maymun
- dövüş kulübü
- koku
- aşkın gücü (robin Williams).

kpss 2010

günlerdir şunu birbirimize sorduğumuz sorunun yer almasını dilediğim sınavdır ;
türkçe
soru 1 : hayatlarının en güzel dönemini öss ile geçiren gençlerin bu bunalımı atlatır atlatmaz kpss gibi bir sınavla cebelleştiren temsilcilerimiz için aşağıdakilerden hangisi söylenebilir ?

a) çok yücedirler.
b) kendileri bu sınavlarda 10 neti geçemeyecek kadar bilgisizlerdir.
c) robot oldukları için yaptıklarının bilincinde değillerdir.
d) mübarek kandil gecesinde onların bizlere yaşattıklarının aynını yaşamalarını dilediğimiz insanlardır.
e) insan bile değiller

cep telefonunu umursamadan geçirilen günler

sakin bir günün geçeceğine dalalet eder. hele sevdicekle beraberseniz oohh değmeyin keyfine durumudur.

eleştirdiğin kişiye benzediğini fark etmek

işte o an insanın kendine dönmeye başladığı - başlaması gerektiği andır...

24 haziran 2010 elazığ karakoçan terör saldırısı

osmanlı da namus için bağımsızlık için verilen canlar şimdi iki siyasetçinin ağzından çıkan cümlecikler için veriliyor... yazık çok yazık...
Allah rahmet eylesin, ailelerine sabır versin...