bugün

entry'ler (59)

cinsellik üstüne başlıklar açan dengesiz yazar

raytingi çözmüş yazardır.

14 şubat peygamber efendimizin doğum günü

14 şubat mevlit kandili ve dolayısıyla peygamber efendimizin (S.A.V) doğum günü. ilk kez gerçek bir sevgililer günüdür.

vajinaların kokuyor olduğu gerçeği

bir sefer karşılaştım o güzelim suratlı, manken gibi fizikli kızın suratına sıçmak istediğim bir andı. bacak arasında ter kokusu da varsa eğer o erkeğin vay haline.

türk ordusu istediği zaman darbe yapar

şu saatten sonra anca başıyla oynar.

öpüşürken erkeğini heyecanladıran kadın

tam o sırada ellerini doğru zamanlarda, nokta vuruşu yapabilen kadın tipidir.

evde tek basinayken yapilabilecekler

musluğu açmadan rahat rahat masturbasyon yapmak. yeni yetmeler çok sık yaparmış.

eski sevgili

az önce mesaj attı garibim. yine içti sanırım.

üniversiteyi şehir dışında okuyacağım diyen kız

hoş geldin yar yüreğime, boş ver be elalem ne derse desin hadi hadi hadiiiiii.

faşist gayin komunist lezbiyen sevgilisi

kısaca doğacak çocuk yarrağı yedi demektir.

ereksiyon

sabah uyandığımda malı sağa, sola, ileri ve geri yaparak rahatlamamı sağlayan kan dolaşımın vücudumda enine doğru ulaştığı son nokta

osururken kıçı kaldırmak

öyle yapmadan o gaz çıkmaz arkadaş. o kıçı kaldıracaksan biraz.

hava karardıktan sonra sözlükte gezen kız

bence yüzeysel sevişmiş, tam kızıl noktaya ulaşırken erkeğini mutlu sona ulaştırmış sonrada soluğu ve çareyi sözlükte arayan azgın dişi türüdür.

eastnbull

nasihatlarımı dikkate alarak uludağa transfer olmuş yeni nesil yazar. hoşgeldin.

arif doğan

benim bildiğim pkklı, pekakaya pekekeli diyen adamdır. bu adam iki saattir pekayaya pekeke diyor. ne sikim iştir anlamadım

şen yuva

mükemmel bir dizi. ne güzel sahurdan önce gülme krizine giriyorduk ama artık yahşi cazibe diye saçma bir dizi koymaları münasebetiyle gecemizin içine eden atv kanalının yeni fenomeni

kıl kurdu

allahın belası 1 cm lik boyu ile koskoca beni şuan kıvrandıyor. yarın iki sınavım var ve okuduğum nottan bir bok anlamıyorum. geceleri azıyor bu pezevenkler.

bizim dünyamız kocaeli tv

bu zamana kadar türk televizyonlarında yapılmayan bir programdır. kocaeli üniversitesi öğrencisi abdurrahman öztürktün yapımcılığını üstlendiği ve sunuculuğunu tarık turaç ile paylaştığı bir öğrenci programıdır. üniversitelilerin yaşam tarzının anlatılığı programda öğrenci ev halleri, öğrenci ev baskını ve öğrencilerin çektikleri videolar ile formatlandırılmış güzel ve farklı bir program. programdan kesitler http://www.ozturkweb.tr.gg adresinde mevcuttu.

burberyy atkılar

conversten sonra galiba belediye de bu atkıları dağıtmaya başlamıştır. çoluğunda çocuğunda, genç yaşlı, kadın erkek fark etmiyor herkezde bu atkı. acaba sadece türkiye'ye mi mahsus bu sosyolojik olay. abartmanın bu kadarı yani
http://images.gittigidiyo...ILTEREDEN__21430858_0.jpg

sözlük yazarlarının penis uzunlukları

bayan yazarların entryleri okuduktan sonra, bu kadar büyüktünüz de biz mi görmedik dedikleri uzunluklara sahip, gerçek anlamda çaylak yazar olduklarını bu başlığı dikkate alarak ebatlarını yazan ve çoğununda katma değer ile 3-4 cm ekleyerek şapkalı osman paşanın boyutunu burada açıklayarak medeni cesaret gösteren ve yazdığı ebat ile kendisiyle övünebilenlerin toplandığı bir başlık...

ibrahim algüllü

http://www.youtube.com/watch?v=gdd8yvidjky