bugün

türk kızı denildiginde insanın aklına gelen ilk şeydir.

(bkz: kıl)
(bkz: tüy)
(bkz: egoist)
3 tane oldu ama temiz oldu.
pek birşey değilken, kendisini çok şey sanmak. *
Havalı, bakımlı.
'moralim bozuk yasmaaıın' cümlesi geldi aklıma nedense.
Türk kızı denilince akla; gittiği her yere düzleştirici, tarak v.s götüren ve kendini bayağı güzel sanan kız gelir.
küçük sırlar dizisi. izlemeyen türk kızı görmedim.
kendini dünya güzeli sanan mahlukat.
kapris.
ne kadar hakkında sayıp sövülse de (bkz: yukarısı),yine asık olunandır.
kurtuluş savaşındaki cesur türk kadınlarının torunları gelmelidir.
(bkz: insan).
(bkz: tribal enfeksiyon)
onlara her fırsatta bok atıp en sonunda yine onlara kalan türk erkekleri gelir akla.
bencillik geni aklıma ilk gelen. sanırım genetik bencil ve patolojik narsisist oluyorlar. daha sonraysa sarı saç boyası ile oksitlenmiş korkak kafalar. cinsellikten, oyundan, maceradan, konuşmaktan tartışmaktan felsefeden psikolojiden sanattan tarihten kısaca hayattan korkan kafalar. maalesef türk kızları yüreksizdir. ölümden korkmazlar amayaşamdan korkarlar. (bkz: yaşamdan korkmak)
Türkiyede yaşayan sarışın, anglosakson kökenli loser ingilizce hocalarına olan hayranlıkları.
(bkz: anne anne anneciğim)
naz.
türk kızına da bir yakışır, sormayın.
genelde erkekler şikayet eder ama nazsız kızı ben ne yapıyım.
aşk oyunlarının en masumu olarak türk kızının nazına kurban olurum ben.
yazarların türk kızlarıyla alıp veremedikleri.
(bkz: trip atmak)
rus kızından bahsedilmediği.
türk erkeklerin kompleksleri.*
türk erkeklerine vermeyip abazanlaştırması, ve türk erkeklerinin sözlük gibi basit bi oluşumda bile duvarları tırmalamasına neden olmasıdır.

ayrıca

(bkz: anket yaptım yer misin)
-sevgilimiz
-kardeşimiz
-annemiz.
ev hanımı.
(bkz: türk kızına hakaret ederek ego tatmin eden barzo)
(bkz: türk kızına çemkirerek rahatlayan hanzo)
(bkz: bok atma platformu olarak türk kızı)

"türk kızı mı? üff, kısa boylu bunlar, yerden bitme. kıllı tüylü olurlar, kendilerine bakmazlar. göt göbek alır başını gider. yağlı yemek yaparlar vıcık vıcık. vermezler. kaprisli, bencil, naa-let... üstelik de bacak boyları çok kısa." diyerek yaftalamanın allahını yapan, belki de ortalamayı bile tutturamamış türk erkeğine sorarsan, hiçbir boktan anlamaz, sürekli kapris, sürekli şımarıklık, hep sorun çıkarıcı. ya da tam tersi; hımbıl, sünepe, can sıkıcı falan filan.

ecnebi kızları düşündükçe durup durup "x kızı vs türk kızı" kıyaslaması yapasıgelen, 2 metre bacak boyu hayaliyle yaşayan, türk kızını hayatının son çaresi olarak gören (sanki bütün rus, isveç kızları falan bunun kapısında sıra olmuş) gudbettin; senin o sürekli bok atmaya çalıştığın, ezik statüsüne koyduğun, ordinaryus olsa dahi manifaturacı murtaza ile aynı kefeye koyacağın türk kızı, sen ve senin gibi gelişimini tamamlayamamış yaşam formları yüzünden bu kadar hakarete maruz kalıyor.

sevgilinin, karşına geçip
- okulum bitti, işe girdim. çok da iyi para kazanıyorum. daha gencim, güzelim. paramı kazanmak ve bir süre hayatımı yaşamak istiyorum. yaşadığımız şeyi gözünde büyütme, anlık bir hevesti. şimdi herkes kendi yoluna.
deme ihtimalini aklından bile geçirmezsin. sana göre o parasını kazanmaya başladığı andan itibaren çeyizini düzmeye başlayacak, hayırlı bir kısmet bulunca da evlenecek bir türk kızıdır. ötesi yok.
aynı türk kızının, çocukluğundan itibaren gelecekte evinin hanımı, çamaşır-bulaşık-yemek-ütü savaşının yılmaz savaşçısı, çocuklarının anası, aynı zamanda da işine gücüne bakabilecek bir organizma olarak yetiştirilmeye çalışılması sonucu da bencil, kaprisli, mıymıntı, somurtkan olmaya da hakkı yoktur tabi. ha, sana kalsa bütün bunlar çocuk oyuncağı ama iki gün yapmaya kalksan üçüncü günde burnundan sümükler baloncuklar çıkara çıkara, böğüre böğüre ağlarsın.

am göt meme üçlüsünden başka bir şeyi kabul etmeyen mantaliten ve sen, nihayetinde o türk kızına kalacak ne yazık ki gudbettin.