entry'ler (1444)

osmanlı imparatorluğu deniz kuvvetleri

Bi ara çeşme de yakmışlardı ondan mı bahsediyoruz yoksa boğazda çürüyenden mi ?

10 lira olacak diye 8 liradan dolar alan kemalist

8 de çok 7 de 6 da 5 de ülkenin ekonomisi ise 5 para etmez. Bizi bu duruma düşürenler ise aya çıkacağını zannediyor sanırım alkole başlayacaklar başka türlü mümkün değil çünkü...

ateistler neden hep islamiyete saldırıyor sorunu

dine saldırdıkları felan yok aslında size öyle geliyor. klasik malum partili gibi mağduriyet yaratma çabası...

yazarların 2020 yılından beklentileri

rte siz bir türkiye.

dipsiz göldeki inanılmaz mantık hatası

koca gölü kurutmuşlar lan ak troller bunu nasıl savunacak merak ediyorum.

en son alınan iltifat

-Hocam fizik çok güzel geldi emekleriniz için teşekkürler, sayenizde oldu valla.
bütün senenin yorgunluğu geçiverir.

devlet hastanesi doktorlarının ilgisiz olması

Haklı yorumlar var tabii ki ancak su söylenenleri yapmaya kalksa günde 20 hastayı gecmez bakabileceği hasta sayısı bu sefer sıra gelmedi felan ki zira randevu sisteminde bile örneğin 9 da bir kişiye randevu verilmişse hemen arkasındaki randevu 9: 05 desistem bile muayene süresini 5 dakika olarak alıyor adamdan veya kadından günde 100e yakın hasta bakmasını talep ediyor sistem haliyle doktorlar da ona uygun hareket ediyorlar.

akp yalanları

Bunlaaar diye başlayanlardır efenim.

öğretmenlerin yılda ortalama 200 gün tatil yapması

Olaydın da tatil yapaydın evde Bi tane çocuğunla uğraşamıyon her gün 50 tanesiyle uğraşıyom ayrıca devlette değil özelde çalışıyorum askeri ücretin biraz üstünde maaş alıyom elimden geleni yapıyorum Türkiye de fizik gibi ağır Bi dersi beyinden yoksun ergenlere anlatmaya çalıştığımda oluyo çok iyi öğrencilerle çok keyifli derslerimde oluyor her ne derseniz diyin yine de liseli gençlerle olmak onların birey olmalarına yardımcı olmak başka bir duygu... Örümcek beyinli 3 5 mal saygı göstermeyiversin

avengers endgame

kepaze diyenlerin ilk gidip izleyeceği film olacak muhtemelen...

dolar 5 36 olunca kuduran chpli

yani çok yüksek olduğu içindir efenim hepimiz kudurmalıyız.

müslüm

instagram storylerinden tamamını izlediğim film.
hayır her giden niçin hikaye atar ya neden, sinemaya gidiyorum lanet telefon ışıklarınız gözümü alıyor.

ali koç

başarılı olacağına inandığım tabii ki herşey biranda olmaz bir kaç yıl gerekir. Fenerbahçe li olduğuna şüphem yok ve elinden geleni yapacaktır.

spor sanılan ama spor olmayan aktiviteler

diğerlerini bilmem ama yüzme, crossfit, koşu, bisiklet sürmek spordur hatta futboldan daha iyi sporlardır.

instagram kullanmayanın kendini özel sarması

ben ince sararım ne öyle üçlü gibi ince ve sıkı saracan zaten aga...

yazarların favori metal parçası

ac/dc rock n roll train,
metallica fade to black,
guns n rosess paradise city...
uzar gider bu liste yaşasın rock n roll baby.

hayır diyenlerin hayır demek için nedenleri

şimdi evet yargılanacak belki ama yargılayanlar kendi atadığı isimler olacak. şimdi şöyle hadi 400 vekil yargılansın dedi. zor da oldu böyle bi şey diyelim. sonra yargıya gidecek eee üyelerin çoğunu bu adam seçmiş. şimdi allah aşkına söyleyin ben seni bi yerlere getirsem sen bana ceza hükmü verir misin? verdin diyelim sonraki gelcek adam seni artık orda tutar mı? ayrıca bu adam dini sömürüyor. yetmiyor vatan sevgisini sömürüyor yetmez ama mağduru oynamak lazım gidip avrupada kendilerini bizi rezil edip mağduruz edebiyatı yapıyolar. azıcık aklım varsa HAYIR.

hollanda ya uygulanacak yaptırımlar

mağduru oynamanın farklı yolları...

fenerbahçe ye şikeci diyen beşiktaşlı kafası

tinerle bu kadar olmaz nerenin malı bu adamım diye sordurur adama...

joey tribbiani

arkadaşımla birlikte izlemiştik bu diziyi ne zaman telefonla konuşsam hala how you doin diye açarım. vel hasıl beni gülmekten yerlere yatıran karakterdir.