bugün

alelade bir oyuncudur. Ne çok yakışıklıdır ne de çok yetenekli.
arzu yanardağ ablamızın "gay" olarak tanımladığı insan evladı.

(bkz: tolgay karel)
(bkz: arzu yanardağ)
kendisinin bir dudağı yerde bir dudağı göktedir.
zamanında seda sayan a çıkarak çeşitli maymunluklar yapmış oldukça yakışıklı ve saçları dökülmeye başlamış hemcinsim.
yeni neslin nuri alço'su...
çağan ırmak'ın kabuslar evi adlı tv dizisinin "karanlıktan gelen" bölümünde "karanlıktan gelen"i canlandırmış, şarkıcılığı bırakıp oyunculuğa yönelmekle iyi bir karar almış olan medyatik kişilik.
magazin programlarında barlara alınmadığı görülen kişi. tipni beğenmediler desem değil ne tipsizler giriyor, parasını beğenmediler desem var ki gidiyor, eh o zaman medyatikliği yeterince gelişmemiş!
rolünün hakkını veren oyuncu..pek de bir halta benzemeyen dizilerimizden, yalnızca yaprak dökümü'nü izleme sebebi..* ..
(bkz: güzel erkeklerin gay olması sorunsalı)
yaprak dökümü'nde rol yapmayıp, direkt kendisini oynadığı konusunda ciddi ciddi şüphelerim olan insan. ya kendisini oynuyor, ya da çok iyi bir oyuncu. öte yandan çok çok iyi bir oyuncu olaydı, daha farklı yerlerde olurdu diyesim var. bilemedim.
görüntüsü, bakışları, hareket ve tavırlarını sadece televizyondan izlememe rağmen, güven vermeyen bir kişilik hissettiren kişidir.
magazin programlarına çıkıp ''eğer şöhret buysa ben sevmedim abi'' şeklinde yakınmalarda bulunan, ağlayan, bilimum kalıplaşmış program konuğu teyzemizi göz yaşlarına boğup''ah yavrum pek de bi temiz yüzlü aslında şu bıyıklar olmasa'' dedirten,iddasına göre şahsı ile bir gece geçirmenin bir ferrari'ye bedel olduğu oyuncu kişidir.
yakışıklı insan.
televizyondaki haline göre gerçekte daha iyi görünümlü olan oyuncu.
öylesine yakışıklı bir çocuğun kadınlara bırakılamayacağına dair güzel bir örnek.
(bkz: reklam kokan hareketler bunlar)
seneler önce bir sabah seda sayan ın programına çıkıp göbek atarak meşhur olmayı denemiş, daha sonra da evdeki yabancı da oynamıştır.
500 metre öteden ben burdayım diye bağıran insan o denli değişik bir tipi var yakından görmeden konuşulmaması gereken..
tipinden kaybeden insan.kendini sacma sapan triplere soktugu için söylediklerine inanmadığım kişi.
gazete ve magazin programlarına çıkabilmek için yanına bir bayanı "kız arkadaşım" diye bize yutturan, cıvık cıvık kareler vermeye çalışan, bağyan "çıkmıcam" falan diye tutturunca da bi güzel azarlayan kişi. bu kadar medyatik olma arzusunda olmak daha neler yaptıracak beyfendiye...
güvenilmezlik hissinin şekle dönüşmüş hali gibi bi oyuncu. kendisini tanımak da gerekmiyor yaptığı gereksiz açıklamalar bunu onaylar niteliktedir. magazin dünyasında kum tanelerinden biridir.
başının arkası hafiften kel olan adam.
yakışıklı değildir. hatta iticidir.
kızlara sıcak bakışlar atıp soğuk espriler yapan kişilik.
bi' sürü kizin karizma, yakisikli, seksi vb buldugu sahis. lan adamin surat ifadesi resmen travesti gibi. böyle bebek yüzlü desen degil nasi bir sey anlamadim. neyse bunu alcakligina veriyorum.

not: simdi gene biz kiskanc oluruz di mi. hey gidi.
son derece itici ve ukala bir * dir.