bugün

sedat peker tarafından et dövme aletiyle uyuşturucu satıyor diye fena halde dövülen adam. bu hadise sonunda yapmamaya yemin etmiştir bu tür işleri.
işlemediği seks günahı kalmayan cani kişilik. Onun için kadınlar bir nevi çoraptır.
coşkun'un eli yüzü daha bi düzgün, vatkalı(!) versiyonu
bir icki adi.
fanatikleri tarafindan bir zamanlar nuri alco cetesi diye bir olusum gerceklestirilmisti. televizyon haberlerinde bir donem ekrana gelmis olsada hic bir eylemlerine rastlanmamis sozde cetedir. Nuri alco sifresi isimli kitap yazmasi muhtemeldir. *
yanına gelerek nuri bey ben bakireyim, benim kızlığımı bozarmısın diyen kızların olduğunu söyleyen adam. geri çeviriyormuş bu isteklerini kendi ifadesine göre.
kendisiyle yapilmis bir roportajdan kesit;

-Tecavüzcü Coşkun ile sizin aranızda ne fark var?
- Coşkun direkt tecavüz eder, ben iyi niyetle yaklaşır, güzel laflarla kandırır tuzağa düşürüp sonra tecavüz ederim. Onun tipi sapıklığa daha uygundu. Ben giyimimle kuşamımla daha ağırbaşlı bir tecavüzcüydüm.
yüzlerce seveninin kendi aralarında fan oluşturarak tüm köprü altlarına ve trafolara ismini yazdıkları aktör.
bayıltarak ırzına geçtiği kızları videoya çeken ve bunu internet ortamında yayıp üne kavuşan abazan kesimin kendine ilah aldığı şahsı muhterem
gazozun kullanım alanını değiştirmiş kişidir kendisi.
(bkz: nuri alco revival organization)
iri kıyım, koskoca vücutlu olmasına rağmen, slip pembe mayo giyen, gay gibi davranan, erkeklere* hayatım(!) diyebilmiş bir adam.
eskişehir'lidir.
filmlerinde o zamanların en güzel hatunlarını hiç zorlanmadan götüren amcamız.nuri alço kurbanı ablalarımızın da gözünün önünde ilaç atılınca kaynayan viskilere mal mal bakıp içmeleri de ayrı bi olay tabi..
jokerin güzel içkisinin adı. *
joker'in şurup tadında,kimyasal bi karışıma benzeyen mavi renkteki ve 1 şişesini içince kusmanın muhtemel olduğu içki.
(bkz: jack daniels)
bir gün yabancı bir ülkede bi duvarda adını görünce hiç sasırmadıgım tek insan. idolüm önce Al Bundy sonra nuri alço
omzundan dokulen beyaz kaskolu, aynı renkte ceketi, siyah saten gömlegi, sarımtırak ray ban gözlükleri ve 74 model bal rengi mercedesi ile oya aydoganı yatakta kıvrandırıs sahneleri ile,kısaca iyisiyle kotusuyle adından hala söz ettiren sinema ekolü.
(bkz: nuri abi başbakan olsana)
bu işleri sevmememe* rağmen gelen bir mailden derhal kopyala yapıştırt yapıyorum ve nuri abi ile coşkun'u ayıran farkları ahanda ekliyorum.

* Coşkun açtır, Nuri abi tok.
* Coşkun kot giyer, Nuri abi beyaz takım elbise.
* Coşkun kaba kuvvet kullanır, Nuri uyku ilacı.
* Coşkun sevgi barındırmaz, kin kusar, Nuri abi sever belli etmez.
* Coşkun bira içer, Nuri abi viski.
* Coşkun uyuşturucuyu kullanır ve satar, Nuri abi kullanmaz, sattırır.
* Coşkun arkadaşları ile gezer, Nuri abi tek takılır.
* Coşkun traş olmaz, Nuri abi sinek kaydıdır.
* Coşkun Cadillac, Ponciac gibi geniş arabalar kullanır, Nuri abi Mercedes'e biner.
* Coşkun hedefe her durumda saldırır, Nuri abi hedefi baygınlaştırır.
* Coşkun görevini yaparken kin kusar kuvvet kullanır, Nuri abi dokunuşlarla işini tamamlar.
* Coşkun polis tarafından ilk yakalanır, Nuri abi son.
* Coşkun serseridir, Nuri abi organizasyon ve teknoloji insanıdır.
* Coşkun tecavüz eder ama ispatlayamaz, Nuri abi mutlaka kaset kaydı yapar.
* Coşkun para ve uyuşturucu için babasını satar, Nuri abi onurludur.
* Coşkun emir alır, Nuri abi emir verir.
* Coşkun mekan dinlemez, Nuri abi mutlaka yatak odası kullanır.
bursa'da bulunan küçük saray pideli köfte salonuna sürekli gelen, bazı erkeklerin idolü olan şahsiyet.
robdosambriyla ve gazozlara attigi ilaclarla özdeslesmis bir yesilcam karakterine hayat veren oyuncu
en ıssız ormanlık alanda bulunan tabelalara bile ismi sprey boyalarla yazılacak kadar efsane olmuş aktör.
jokerin vazgeçilmez içkisi, mavi renktedir, kimilerine göre yeşil.çok kaçırıldıgı zaman bünyede kusma tepkisi yasanır.
bide nuri alço içme teknigi vardır.
şat bardakları doldurulur. erkekler platonik oldukları kızın ismini kızlarsa platonik oldukları erkein ismini söylerler. şat bardakları birbirine tokusturulur bagırısmalar içinde. içtikçe içilir. içtikçe herkes söyledigi kisiye benzemeye baslar..
gençliğimizin gazozundaki ilaç , turuncu kafalı güzel insan , bordo bmw nin asil kralı , masum görünümlü tilki
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar