bugün

entry'ler (179)

elif imenç

ntv tarafından gereksiz bir başlığa maruz kalmış kardelen.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25108605/

ntv

genel ahlak kurallarından bir haber, bazen seviye sınırlarını bilmeyen kanal.

[null http://www.ntvmsnbc.com/id/25108605/]

Ağız dolusu küfürü de hakkeder aynı zamanda bu kanal bozuntusu!

bulgaristan

an itibariyle T.C vatandaşlarının vize ihtiyacı olduğunu duydugum ve sinirlendiğim boktan ülke, fahri konsolosluk versenizde gelmem artık.

macaristan

Türkiye'den çok döner(gyros)tüketilen ülkedir yamulmuyorsam, seyyar bir döner tezgahın olsa forint milyoneri olmak kaçınılmazdır. öyle ki sabah 8'de dahi size en yakın Török etterem de veya diğer etteremlerde döner bulabilirsiniz kahvaltı niyetine. Ayrıca bu ülkeyi ziyaret edip Balaton gölü etrafını görmeden ve Langos yemeden dönerseniz. Hepiniz macar salamısınız.

sırrı sakık

Ahmet türk'e yumruk atılan video'da yanılmıyorsam polislere köpekler diye bağırmaktadır. Büyük ihtimal orada güvenliklerini yeterince sağlamadıkları için şimdi sen binlerce kolluk kuvetinin şehit olmasına göz yumacaksın, destek vereceksin yumruktan seni korumadılar diyede köpekler diye salya saçacaksın oldu canım...

osman gökçek

"Gelecekte gencler gelecek" imza: http://www.osmangokcek.com

kendisine çifter çifter sözüm var, pederine söylemesiyle ilgili;

ailenecek şeytanı kıskandıracak seviyeye ulaşmış bulunmaktasınız..sorarım sana bu senin baban olan melih 61 yaşında 20-25* inci yılını göbecikler atıp pis pis sırıtışlarıyla kutlarken o belediyenin koltuklarını bırakmazken bu gençler gelecekte nası gelecek?

gerçi obama beyler de hayran oldu kendilerine "çok genç gösteriyorsunuz" dedi. Ama...*
p. s: eger sen o sitedeki yazilarin bir tanesini kendi zekanla, kaleminle yaziyorsan bunca yillik galatasarayliyim, bu hafta sonu olan gs-fb derbisinde hayvanlar gibi cak laan bize fener diye bagirmassam ve fenerin askiyla sokaklara dusmessem bu ulkeye 10 tane daha melih gokcek gelsin lan..*

uğur dündar

an itibariyle star haberde pis pis sırıtarak ekrana bakan haber sunucusu..

insanı lan yoksa i.melih ile ilgili güzel haberlerimi var diye düşüncelere daldırmıyor değil..
(bkz: hadi hayırlısı)

ümit karan

an itibariyle antalya gece clublarinda fink atan fitbolcu..formsuzluğun sebebi anlaşılıyor sanırım,
-hayır bide üşenmedin eğlenmeye taaa istanbullardan burayamı geldin diye sormak istiyorum kendisine ama bu yüksek seste pek anlaşamayız sanırım...**

budapeşte

şehirin altının metro ile örülmüş olmasıyla antalya'dan gelmiş, hayatında eski bir tranwaydan başka bir raylı sistemle ilişkisi olmayan bir bünye olarak bana gayet iyi gelmiştir.
sevgilinin eli tutularak bir o yandan bir bu yana dolaşılmış gezilmis keyfi ise aksam evde tokaı isimli güzel macar şarabıyla çıkarılmıştır.
hele birde o elini tuttuğunuz güzel sevgili macar ise bünyeye çok daha iyi gelecektir.

kararsızlık

sonunda bir karar verilir elbetteki bundan sonraki ruh halinin ise keşke ya da en iyisini yapmışım tadında olması kuvvetle muhtemeldir...

göbeğini kaşıyan adam

(#1986899)

2007 genel seçimi sonuçları

göbeğini kaşıyan adamın damgasını vuracağı önceden belliydi zaten farklı olmadı sanırsam...
benim için tek farkı ise göbeğini kaşıyan adamın önümde oy kullanmasıydı...onu görünce belki de bugün bütün o uçuk akp yanlısı seçim anketlerinin haklı çıkacağını görmüştüm...

anlatmak gerekirse: göbeğini kaşıyan adam(gka) ve eşi(e)

sırası gelince oy pusulasını eline alan gka ve eşi paravanın arkasına doğru geçmeye başlarlar...

gka:''hanım unutmadım demi nereye bascağını''...

e:(bakar ve paravanın arkasına geçer) ''beyyy ben bulamadım bu akp'nin yerini...''

gka:hanım hala bulamdın mı? (kendi paravanından çıkar ve eşinin paravanına doğru yönelir tabi bu sırada sandık görevlisi tarafından mudahale ile karşılaşır ve eşinin nereye basacağını söyleyemez)

e:buldum herhalde çok karışık burası

gka: layn öküzlere anlattım onlar bile anladı bea sen anlamadın karı nereye basacağını...

escobar:o kadının biraz rahat bıraksaydın kendisi bulurdu beaa amca nereye basacağını özgür iradesiyle fakat izin vermediniz ki bu kadınlar kendini biraz geliştirsin sen anca öküzünü geliştirmişsin amcam...fazla bişi beklememek lazım...

sonuç olarak: bence hayırlı olmayacak ama hayırlı olur umarım...

öss 2007

geçen sene alanımda 311 puan alıp tercih yapmadığım seneye daha iyi bir yere gireriz umuduyla bu sene bana girmesini sağladığım sınav 346 puan aldım 35 puanlık bir artış fakat sıralamaya bakarsanız geçen seneye oranla sadece 3000 kişi geçebilmişim...sözüm o'dur ki geçen sene artislik yapıp gitmediğim bölüme bu sene mike mike gitmemi sağlayacaktır...

ünal amcamız da sağolsun ağzından hiç hayırlı söz çıkmıyor: 'puanlar yükselicek gençler sıralamaya bakın'...bakınca tansiyon tavan tabiki...uzun lafın kısası umarım yükselmez ama 10-20 puanlık artış bekleniyor...bence 3 puanlık bir artış yeterlidir fazla kasmaya gerek yok...*

cassio de souza soares lincoln

formasını bile alamassınız diyenlere kapak olmuş...galatasarayla anlaşma sağlamış futbolcu...

öss 2007

harvard'daki yurt odamızda kopyalarını internetten indirip soruların fen-2 mat-2 sos-2 ed-sos-2 kısmını arkadaşlarla beraber çükümüzle yaptıktan sonra mat-3 mat-4 ve fen-3 fen-4 e bakmaya gerek duymadığımız sınav...

(bkz: ben başka bişi demiyorum artık)

öss 2007

(bkz: cyclops)

öss 2007

taban puanlar tavan yaparsa kendimi keseceğim sınav...*

bu sizi ilgilendiriyor

osman yağmurdereli nin konuk olduğu, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmanın en güzel örneğini sergilediği... okan bayülgen siyasi şeysi..

yunanistan

erbil'e bir an önce konsolosluk açma girişiminde bulunan...heyecanlı ülke...o heyecan içlerinde patlamaz umarım..

erdogan dan buyukanit a taziye

kusura bakma bizim oğlanı gönderemedik...bizimki biraz maceracı çıktı böyle gemi neyin alıp okyanuslara açılacak...sizin oğlanları şehit verdik kıvamında bir taziyedir...