bugün

gayet yüksek bir ihtimaldir çünkü emniyet ekşisözlük dahil birçok sözlüğü takip etmektedir.
(bkz: yaran başlıklar)

- ulan tufan niye sivil giyindin, üniforman nerede?
+ komserim uludağ sözlüğü takibe aldık
- eee üniformayla olmuyor mu bu?
+ olmaz bazılarıyla msn de görüşüyorum cam açtırıyorlar
- hee peki o zaman kolay gelsin
ihtimal değil gerçektir. bunlar olması gereken şeylerdir. sözlük, forum, ve benzeri siteler potansiyel istihbarat kaynaklarıdır.
(bkz: sözlükte k9 olma ihtimali)
kuvvetle yüksek ihtimaldir. sözlük ve benzeri oluşumlar istihbarat için önemli kaynak olabilmektedir.
sıkıcı hayatımıza renk katacak durumdur.
aslında yandaki google reklamları olabilir. hiç google'a "best erkek kuaförü , saçınızdan sakala traşlarız" , "haydarbey baklavaları , yeme de yanında yat , ben bu baklava için karımı bile boşadım" gibi bir ilan verenler olmaz , bence sivil polis bu. *
hepimizin sıçtıgının resmidir.
ihtimal değil, gerçek olan bir unsurdur. bir çok sözlük ve forum sitelerin de olduğu gibi aramızda sivil polis arkadaşlar da bulunmaktadır.
(bkz: fruko polis)
(bkz: buyuyunce olmak istenen meslekler)
(bkz: arkadaşlar ben mit ajanıyım)
b*ku yediğimin resmidir.

--spoiler--
"sayın seyirciler, üniversite öğrencisi sfs ense kökünde 4 kurşunla ölü olarak bulundu. olayın intihar olduğu düşünülüyor. (oha be ense kökü ve intihar)"
--spoiler--
(bkz: biri bizi gözetliyor) *
(bkz: hepimiz polisiz) * *
(bkz: yok oyle bir şey) * *
korkmayı gerektirmeyecek olan durumdur. devlet her zaman yanımızdadır.
olabilitesi yüksek olan bir olasılık olma ihtimali olan durumdur. * * chat, forum vb programların takip edildiği söylenilir durur. sözlüklerin de buna dahil olma gibi bir ihtimali mantıklıcadır doğrusu. isim cisim belli değil diye sayıp döküyoruz, onu geçtim; belli bir konuda millet ne düşünüyor diye kamuoyunun nabzının tutulabileceği, gözlemleneceği bir ortam burası...* * *
(bkz: sözlük polisi)
(bkz: sözlük karakolu)
(bkz: sözlük nezarethanesi)
(bkz: sözlükte ahlak polisinin olması) * *

(bkz: yat yat yat ahlak polisi)
--spoiler--
Komiser: sozlukte durumlar nasil?
Polis: asayis berkemal komiserim
Komiser: iyi iyi sana dediim nicki takibe aldiniz mi?
Polis: evet komiserim hala online
Komiser: aman kacirmayin. chat yapmaya devam edin, simdi nerden girdiini bulacaz
--spoiler--
(bkz: kim bilir)
(bkz: organize işler)
(bkz: yat yat yat ahlak polisi) * *
"karakolları geziyoruz zirvesi" duzenleyerek hepimizi catır catır... neyse.
sakın sakın..
(bkz: aramızda casuslar olabilir)
nicki 'sivil polis' olma ihtimali çok düşüktür.