bugün

nickini okuyunca karnıma gülmekten ağrılar girdiren, hoş gelmiş yazar. *
kendisini lafmacunu.org tan tanımaktayım, keza bu nickteki biri asla unutulmaz! kendisine başarılar dilerim.
birçok sözlük oluşumunda bulunmuş olan, daldan dala konan yazar. hiperaktivitenin sınırlarını zorlayan yazar, çok pis yazar.*
kondugu dallara dikkat etsin de dalı kırmasın dediğim yazar kişisi. dalların kimisinde yolumuzun kesişmişliği de olsa gerek ki pek bir gözüm ısırdı bu nicki. *
(bkz: yaran nickler)
yanlış bir repliktir. zira ahlak polisi yat yat yat demez/dememelidir. kalk kalk kalk demesi daha evladır. * *

teşekkür editi: yat yat yat ahlak polisine türkçe'ye karşı olan duyarlılığından dolayı teşekkürler *
nickini görmemle beraber işte budur üstad dediğim insan evladı. dakka bir gol bir misli.

allah da seni güldürsün
ucuncu nesil yazar.
işte espri budur! tebrik ediyorum başarılarının sevabını diliyorum...

ha entry tanımı:
aklıyla sevişilesi bi arkadaş. *
Hakkatten takdir edilesi Nickdir. Hoşgelmiştir.
hosgelimis, kendisi. nickinden cok entryleri daha bir ilgi cekicidir. *
hoş gelmiş, safalar getirmiş alkışlar kendisine
entryleri ince zeka eseri hafif komik, güldürürken düşündürme mottosu taşımayan, neysem oyum tarzı yazılara imza atan severek okuduğum yazar insanı.
101. entrysini kendi başlığına girmiş olan yazar.*
nıcki ilginç ve komik hakikaten. yazdığı şu enrty i okuyunca (#871822) gülme krizine girdim bravo derim sadece
karşılaştığımda işte budur dediğim yaratıcı nicke sahip sözlük yazarı.
nicklerinde puanlaması olmalı bence.
(bkz: portakal gibin)
(bkz: ellerine sağlık)
nick yaratıcılığı olayında a$mı$ olduğu gözlenebilen yazar... tema da yaratıyor bu insan yaa..! te$ekkür ederiz harbiden.
gerçekten güzel bir tema yapmış olan yazar. tebrik ve teşekkür ediyorum.
vay be bunca zamandır tanırım ederim böyle tematik yetenekleri olduğunu bilmezdim. dediğim insan. afrodizyak etkili tema yapmış mübarek helal olsun! *
sözlük için portakal gibin adında çok güzel ve iç açıcı bir tema hazırlamış, ilginç nickli bir yazar arkadaşımızdır kendileri.*
hala yaptığı temayı kullanmaktayım. şimdi ben turuncu renginden nefret ederim ama bu tam turuncu değil gibi! önemli olan bakış açısı yau! neyse bu adam ilginç bir adam entryleri hakkaten okunulası. yazsın ellemeyin, yazsın dokunmayın. yat yat nereye kadar yahu! birinci yılımızı da yatakta basılarak geçirdik! birinci yılın kutlu olsun ahlak şeysi yazar!
niciki her gördüğümde güldüğüm yazar. ne yapayım elim de değil. *

nice senelere diyoruz efenim.
bir çok entry girilse de teması ayrı ayrı tebrik edilesi yazar. hoş da gelmiş. tebrikler efem!
1. yılın kutlu olsun yazarı.