bugün

entry'ler (577)

amanda nin manda istemesi

şahit olunduğunda kızın yanakları sıkılarak "amanda aman, amanda büyümüşte manda mı istemiş" denilir. *

alternatif mezar taşı yazıları

ozzee
1989-2007
elveda dostlar, elveda sözlük..

entry yerine girdi denilsin kampanyası

abi geçen senin girdiğin girdinin üstüne bi girdi girdim. gibi muhabbetlere neden olabilecek güzel düşünce.

niyet ettim allah rizasi icin entry girmeye uydum moderatore

moderatörün, yazarlar topluca entry girmeye başlamadan önce özel mesajla vaaz vermesini gerektiren durum.

otisabi ve ajdar anik li pisti programi

otisabinin ajda pekkana ayar verdiği programdır. (bkz: bende sizi aristoya havale ediyorum)

eksi 30 derecede dağda nöbet tutan asker

elleri öpülerek ısıtılacak, kucaklanacak, sevgi seline maruz bırakılacak insandır. iyiki vardır.

mythbusters

samanlıkta iğne aramış bile olan manyak amcaların programı. (bkz: ama güzel be)

kadınları mutlu etmenin yolları

(bkz: anladın sen onu)

otobuste gazete okuyan kil

yer vermemek için gazete okuma numarası yapan kıldır. aslında arka sayfadaki kızla ilgileniyordur.

arti oy alinca balkondan havaya kursun sikmak

sevinç göstergesidir. eksi oy yiyince balkondan aşağı kurşun sıkmayı gerektirir.

nestea cool reklamindaki iki kiz

biraz sonra kardanadama vererek erimesine neden olacak iki kızdır. hiçbir içecek toparlayamaz artık onu.
(bkz: grup seksin zararları)
(bkz: burası çok sıcak oldu)

aylar önce girilen entry nin artı oylanması

sonunda değerini anladılaaarr diye haykırılası olaydır. yaşasındır. mutlu olunmuştur.

turkiye yi karistirmaya calisan karanlik el

(bkz: isra el)

alkol var mı gençler

kafede otururken gelen abinin ateş var mı gençler demesinin bar versiyonu.

vibrafon

vodafone un alt şirketi. titreyince masa devirebilecek kalitede telefonlar üretmektedir. *

eklenmesi istenen butonlar

eksi oylayan ibneyi yoket butonu.

en iğrenç saat

en iğrenç günün herhangibir saati.

telefonu mp3 player araci olarak goren zihniyet

telefonu sonieriksonunun volkmenfonlarındansa o telefonun alınma amacının zaten musiki dinlemek olduğu düşünülerek söylenebilir ki gayet normal bir zihniyettir. ama açıp polifonik melodileri dinliyorsa bilemem. *

barışarock

bir grup insanın güzel fikridir, iyiki yapmışlardır, elleri öpülesi insanlardır bunlar. * * *

kesme seker kardesligi

fruko adı verilen kahramanın kesmeşekeri çaya atmak için verdiği mücadeleleri anlatan serinin ilk filmi.