bugün

entry'ler (906)

bekaret konusu açılınca off puff eden kız

bir kere ilk kez yemeğe çıktığım bir kıza yemek esnasında direkt " sende evlenene kadar bekleyenlerden misin " diye sormuştum. kız uzun süre yutkunamamıştı.

sözlük yazarlarının itirafları

eski kız arkadaşlarımın tamamının bana göndermiş olduğu bütün mailların ve mesajların, hatta 3 yıldır çalıştığım şirkette tarafıma gelen bütün mailların hiçbirisini silmedim, hepsini biriktirdim. ne garip değil mi?

aşkın bittiği an

kesin başka birisi vardır.

gelecekteki sevgiliye mektup

bildiğin herşeyi unut yeni denizlere yelken açacağız sevgilim.

perdeler açık sevişmek

gece vaktiyse, içeride ışık yanıyorsa ve çevrede sizi görebilecek çokça bina varsa, birileri tarafından kesin izlenmissinizdir. perdelerin açık olduğunu iş işten geçtikten sonra farkettiyseniz tabi yapacak birşey yoktur. *

beren saat

güzel ve şirin insan, böyle birisi ile tanışsam evlenene kadar peşini bırakmam. *swh~ ~

kadın saçı görünce tahrik olan insan

kimsenin kadın saçından tahrik olduğunu sanmıyorum, ona kadar tahrik olan kadın gözünden de olur, dudağından da olur yani, onlarıda mı kapatacağız? yüzyıl önce türban mı vardı sanki, birde şimdi türban ile başörtüsü aynı sayılıyorya anlamak mümkün değil.

rasim ozan kütahyalı

ukalalığı matah birşeymiş gibi sunma becerisi gösteren kişilik, dikkat edilirse genç taraf gazetesi yazarlarının hepsinde aynı davranış tarzı mevcuttur.

sözlük yazarlarının hayalleri

dünyanın en büyük şirketine nasıl sahip olabilirim diye hayal ediyorum sözlük, yok ciddi ciddi oturup düşünüyorum yani ne yapsam nasıl yapsam böyle dünya devi bir şirket sahibi olurum diye, iyi mi?

sözlük yazarlarının itirafları

yapacak onlarca işim olmasına rağmen dünden beri boş boş oturuyorum bilgisayar karşısında sözlük, avrupa'da massive attack konserine gitmeyi hayal ediyorum sadece ama henüz bir konserini bulamadım moralim çok bozuk, ayrıca çok tembelim, bu itirafı bile yazmaya üşendim biliyor musun sözlük

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

benim sana arkadaş olarak daha çok ihtiyacım var. *

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

artık sanada bye bye banada. *

dövme yaptıran kızlara kimse güven duymaz

önerme yanlıştır, dövme yaptıran kızlara birileri güven duyabilir çünkü. ancak dövme yaptıran kızlar güvenilir değildir önermesi istatistik yapılsa çoğunlukla doğru çıkabilir. *

uzun bacaklı olmanın avantajları

beli sarması açısından avantajdır.

internet aşkları

mirc ile başlayan icq ile devam eden ve günümüzde msn, sözlük yada facebook ile pekişen aşklardır.

kızların ezici üstünlüğü

dünya nüfusunda kız erkek oranında dengesizlik ortaya çıkması ile gerçekleşecek durumdur. kızlar sayıca çok fazla olursa sayıca ve mevki tutma açısından ezici üstünlük kazanırlar. kızlar sayıca çok az kalırsa, değerli olma açısından ezici üstünlük kazanırlar.

ayakta seks yapmak

birleşmeye çalışmassanız kolaydır ancak duvardan duvara vurursunuz. birleşmeye çalışırsanız hatun kişisini kucağınıza almanız gerekir.

neden göstermeden terkedilmek

sevgilinin herhangi bir sebep göstermeden çekip gitmesidir. eğer aşıksanız kesin ve ani sok olursunuz, etkisi en az altı ay geçmez. terkedildikten sonraki günlerde gün için yüz değişik duygu tadarsınız. içinize sindiremezsiniz neden neden neden diye sorarsınız sordukça bogulursunuz. uykularınız paramparçadır. siz artık siz değilsinizdir.

aşık olunacak erkeğin sahip olması gereken üç şey

para.
hakkını veren çük.
güldürme yeteneği.

olası yunanistan iran savaşı

(bkz: laf olsun diye entry açmak)