bugün

sözlük bünyesine yeni dahil olmuş yazarların henüz hiç kimse ile tanışmadığı dönemde yaşadığı sorunsaldır. maksat karşı cins tavlamak değil sosyalleşmektir. en azından aldığı oylarla okunduğunu hissetmesi bile az da olsa sosyalleşmeye başladığına işarettir. *
acilen bir zirveye katılması gerekmektedir.
sözlükte günlük yaşamında tanıdığı arkadaşı mı olmamak yoksa sözlükte yazar olarak ikamet eden kişileri arkadaş olarak tayin edememe mi ya da sözlüğe yazar olduktan sonra arkadaş olup kaynaşamış olamamanın akabinde getirdiği yalnızlığın insan bünyesinde bıraktığı darbenin giderilmesi amacıyla behemehâl edinilmesi gereken bir zorunluluk olup olmadığını düşündüren hadise
her yeni üyenin başına gelebilecek olay. *
sozluge arkadas edinme maksadiyla girilmedigi icin olagan bir durumdur.
(bkz: yalnızlık benim en vefalı yarim)
sözlüğün arkadaş bulma sitesi olmadığını bilen yazarın eksikliğini duymadığı durumdur. Arkadaş bulmak gibi bir gayesi de yoktur.
(bkz: benim sözlükten milyonlarca arkadaşım var)
başıma gelen olaydır, ama olsun ben arkadaş bulmak için yazar olmadım ki..
geronimo'nun çok yalnızım be sözlük deme şekli. geronimo sizi sevmek.
(bkz: beni andırıo lan bu başlık)
(bkz: bu başlığa yazanlar çok dost edindi)
(bkz: sözlük benim dramım abi sözlük benim yalnızlığım)
(bkz: arkadaşım yok benim)
daha agresif versiyonu için
(bkz: sözlük bana karı bul lan allahsız)
kendinizi bir an sezercik hissedeceğiniz durumdur.

yurtsuz ve dostsuz. sozlukte dolaşırsınız etraf soğuktur, kapılar çalınır işe yaramaz.

dostluk teminatı mini hediyeler serpiştirilir sayfaya oda işe yaramaz, çünkü merhaba diyen bir arkadaşınız yoktur kısacası sizi anlayan yoktur.

zamanla olur der ve yolunuza devam edersiniz.
(bkz: ühühühüh o kişi benim)
(bkz: yalnızlığın getirdiği olumsuzluklar)
kimseyi tanımadan öylece kendi başına, yazma durumudur.
(bkz: tek dostun sozluk olmasi)
bu durumun sebebi:
(bkz: hepimiz kardeşiz)
benim içinde bulunduğum durum. kimsenin arkadaşım olmasına izin veremem, bu riski alamam. bana bağlanmaları ve hayatımda bir yer işgal etmeleri tehlikesini göz önünde bulundurmalıyım. uzaktan seven hayranlar olarak kalmaları şu an için en iyisi galiba.
(bkz: özgürlük)
evet evet o benim dememe sebep olan durumdur. var bi kaç arkadaş ama onlar da burda değil şu an ne yapacağımı bilemeden öyle başlıkların arasında şuursuzca geziniyorum resmen.
sözlükten hatun kaldıramamaktan biraz daha az kötü olan durum.

yalandan edit : bacım olasınız
uludağ sözlük psikolojik danismanlik ve rehberlik servisi kurulsun dedirten durumdur.
moderatör devreye girmeli ve her yazara en az bir kanka verip sorunu çözmelidir.
(bkz: mutsuz yazar istemiyoruz kampanyası)
istediğin konuda rahatça entry girebilmene sebebiyet verir. çünkü seni ayıplayacak, tiye alacak yada girilen entry i üzerine alınacak kimsen yoktur sözlükte.
güncel Önemli Başlıklar