bugün

yazarın kalaslığından kaynaklanabilecek hadise...an itibariyle yaşadığım olay..."ama olsun yakında kaynaşırız" diye teselli edilmesi gereken vak'a...
(bkz: neden yüzüme vuruyorsun ki)
(bkz: aramaya inanmak)
(bkz: aa benim lan bu)

edit: (bkz: la psychopathe)* *
arkadaşlarını sözlüğe üye yaptığında kaybolan sorun *.
(bkz: Ben kendime yeterim tamam mı)
(bkz: successor)
kötü bir durumdur efenim. millet birbirinin başlığına şöyle muhteşemdir, böyle süper kankadır yazıyor, bizim mesaj kutumuz bile bomboş. lakin şöyle bir çözüm buldum dışarıdan 2 adet arkadaş ithal ettim.. evet güzel oldu böyle.
sanal ortamı cok ciddiye alanlarda psikolojik sorunlar doguran durumdur. dısarıdan arkadas ithal etmeye kadar gidebilir *
(bkz: vah yazık)
girişken olmayan bir insanın başına gelebilecek hadise. tedavi edilmezse sonu kötüdür, itinayla sakınınız.
(bkz: benim milyonlarca arkadaşım var) gibi özlü bir sözü akıllara düşürüveren başlık. 1. 2. 3. nesil farketmez hepimiz arkadaşız, olmadı kardeşiz.
sen kaç beni tanıdılar diyecek kadar bile arkadaşı olmayan biri olarak , (bkz: buyrun benim).
bir gün sözlükten gittiğinde kimsenin arkandan başlık açmaması olayı.
bu tür kullanıcıların bir arkadaşa bakıp çıkacaktım bahanesi yenmemektedir.*
(bkz: ana bu bizim ahmet lan)
büyüyünce geçicek olan yazar problemi
ilerde gaza gelip günün 20 saati sözlükte kalan insan.
20 ocak 2007 sözlükte tanışıyoruz zirvesi olarak değiştirilesi başlık.

efenim,ben selmagezinir. sözlüğe istanbuldan yazıyorum, yazar arkadaşlara başarılar diliyorum.*
bozuk bir turkceye sahip olan baslik. sozlukte hic arkadasin olmamasi denilebilirdi. ya da kisa bir aramayla sozlukte tanidik olmamasi sorunsali basligi da bulunabilirdi. (bkz: aramaya inanmak)
(bkz: beni tanıdılar sen kaç) * *
(bkz: yalnızım ayağına yatıp sempati toplamak)

(bkz: çok yalnızım be sözlük)
yeni biri için denmesi gayet doğal olan bir durum.
yazar olduğunu kimseye söylemeyen insanın tecrübe edeceği durumdur. saklanmak; adına başlık açılmaması, "canım arkadaşım, süper insan" temalı entryler girilmemesi sonucunu beraberinde getirir.
(bkz: seviyeli bir ilişki istiyorsan)
(bkz: özelden devam edelim)
sözlükte yonja vari bir amaçla takılan insanın cidden takıntı yapabileceği durumdur. sosyal flört sitesi zannederek uludagsozluk e tıklayan er kişinin büyük bir hayalkırıklığıdır. yazıktır, acilen alternatif sitelerde sosyalleşmesi gereken insandır.

(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)
(bkz: sözlükte tanıdığı olmayan yazar)