bugün

entry'ler (57)

cok cirkin bir o kadar da mal olmak

(bkz: hem kel hem fodul)

sevgiliye söylenebilecek en anlamlı söz

özel hissetmesini sağlayacak, ortama uygun herhangi bir söz olabilir. misal kış vakti kardelenim derseniz mest olur. yazın bademli magnum'um derseniz mest olur. sonbahar ve ilkbahar için anlamlı söz arayışlarım devam ediyor.

dünyanın en güzel sözcüğü

açsanız : yemek.
azdıysanız : seks.
yorgunsanız : uyku...

özetle dinamiktir.

aynı kişiye yeniden aşık olmak

hafızanızı kaybetmediyseniz gerçekleştirmesi çok zor olan eylem.

(bkz: fifty first dates)

bayan sürücüler

trafikte resmen kaçtığım sürücülerdir. daha dün başıma gelen olay. arkadaşı evine bırakacağım, trafik sıkışık. dengesiz dengesiz, sağını solunu kontrol etmeden, arkasından geleni kontrol etmeden kullanan bir sürücü dikkatimi çekti. bir baktım bayan sürücü, hiç şaşırmadım.

devamlı göz önünde bulundurmak için arkama geçmesini mümkün mertebe engelledim. yavaş akan trafikte sadece arkanızdayken değil 10m lik bir çember içinde bulunuyorsanız bile tehlike altındasınız.

gözümü dört açmış yapacağı dengesizliği bekliyorum, kendime kaçacak boşluğu ayarladım. bingo! öküzlüğünü yapması gecikmedi. kör nokta'dan haberi yok ki, cart diye üstüme kırdı kaçtım tabii.

dövsen dövülmez, sövsen sövülmez. çarpışan arabalardan başka dört tekerlekli araç kullanmamaları dileğiyle.

not : "ben yeterince iyi kullandığıma inanıyorum, trafikte kornalara maruz kalmıyorum" diyen bayan sürücüler bu entry'den muaf tutulmuşlardır. onun yerine kredileri yeterse başka bir seçmeli entryi okuyup üstlerine alınabilirler.

müstehcen başlıklar

genelde sol frame'e taşınmayan başlıklardır. siz tozlu raflardan bulup yazsanız da başlığı sol frame' e taşıyamazsınız. misal "sikerler" başlığı*.

hiç sevişmemişken beraber uyumak isteyen sevgili

erkekse sebebi canına tak etmiş olmasıdır, "uyku bahane sevişmek şahane" diye kafasının içinde sesler yankılanıyordur.

bunu isteyen sevgili hatunsa , ya ilgiye açtır ya da sevgilisi beceriksizdir. hatun olaya müdahale edip işleri hızlandırmak istemektedir.

özel günler dışında sınırlı vakit varken gidip sevgilisinin yanında uyuyan erkek numunelik değil hibnedir.

aşk olmadan seks olmaz

yanlış önermedir. belirli bir kesime hitap eder : bayanlara. erkeklerin pek umrunda olduğunu sanmıyorum. hatta bu öneriye "amına bile korum" diyebilecek 1.000.000 kişi bulabilirim. facebook'a grup açtım bile*

kızları erkeksiz bırakalım kampanyası

sözlük dışındaki abazanların duymayacağı kampanya. şu özlü söz ise ne kadar saçma bir kampanya olduğunu açıklıyor : (bkz: yemeyenin malını yerler)

gene de kolay lokma olmamak lazım, ağırdan satmak lazım. istemem yan cebime koy.

turk soforun yapamayacaklari

bayanlar için konuşuyorum : o aynaları trafikte kullanmak. makyaj yapmak için değil onlar alooo.

atari salonlarinda orjuken cekmeyi ogreten abiler

öğretmeye çalıştıkları hareketin adını bilmeyen abilerdir. (bkz: shoryuken)

msn deki milliyetci insan

gözümde msn iletisine "aşkım seni çok seviyorum" yazanlardan daha değerli olan insandır.

saat 4 te sozlukte olan insanlar

okulu uzatmış, ertesi gün okulu olmayan insanlardır. aksi takdirde işe/okula zombi gibi gidecek insanlardır.

iğrenç reklamlar

(bkz: kardelen ayşe)*

sözlükte hiç arkadaşın olmaması

geronimo'nun çok yalnızım be sözlük deme şekli. geronimo sizi sevmek.

ilkokul 1 de okula gelen igneciler

ilkokul 1, ilkokul 5, lise 1'de uğrayan iğneci tayfasıdır. ilkokul 1 de yapılan iğnenin izi hala bütün ihtişamıyla durur.

o zamanlar plastik şırıngalar yok, herifler demir şırınga kullanıyorlar. ben de o kadar ballıyım ki pazartesi günü kalkamadığımdan okula gitmiyorum. ertesi gün bir gidiyorum sınıf piyasada yok. derken bu adamlar beni anlayamadığım bir şekilde buluyorlar. hemen kendilerine ayrılan odaya götürüyorlar. demir şırınganın ucunu küçük piknik tüpünde ısıtıyorlar, kendilerince dezenfekte ediyorlar.

noluyo lan diyemeden şoka girmiş olan benim kolumu sıyırıp iğneyi yapıyorlar. ağlayamıyorum bile şoktan.

it herifler enfeksiyon kaptırtıyorlar bana, yaradan deli gibi iltihap akıyor hala unutmam rengini. izi gördükçe hala saydırırım kendilerine. kemikleriniz sızlasın.

5. sınıfta istihbarat kuvvetli, o gün okulda iğne yapılacağını öğreniyoruz. aynen eve geri dönmeyi düşünürken işgüzar arkadaş "olm ya hasta olur ölürsek" diye atlıyor. paşa paşa sınıfa girip kurbanlık koyun gibi bekliyoruz.

lisede iğneden korkan erkek sadece sınıfın şamar oğlanıdır. onun dışında kimsenin gtu karizmasına leke sürdürmeye yemez. rambo edasıyla kol sıvanır, aşı yaparken baklır, sıradakilere "acımadı ki" diye hava atılıp ertesi günkü tatil için programlar yapılır.

facebook

ortamda birayı geçtim bir su ısmarlamışlığı olmayanların masanızı donattığı site. gece karnınız açken de meze yollarlarsa sever misin sabaha mı bırakırsın.

sikerler

erkeklerle ilgili gerçeklerdendir. aynı zamanda "umrumda değil, boşver" anlamında da kullanılır.

sinifin tas gibi kiziyla kanka olan ibibik

kızların kankası olan erkeklerdendir. ağızda çekirdek içi biriktirmek de diğer hobileri arasındadır.

hiçbir erkeğe güvenmeyen kız

haklı olan kızdır. Bir erkek olarak hiç beni sevdiğini söyleyip şevişip sevişip kaçan hatuna denk gelmedim. karşı cins için, böyle bir erkeğe denk gelmemek mucize. erkekler için hava hoş hala kadın olsam orospu olurdum geyiklerine devam ederiz.