(bkz: megan fox)
ideal insan tanımının yapılabilmesi için ne uzayda ne de metafizik aleminde bulunmaması gereken soyut madde.
küçücük bir kısmını bilmek isteyenler için;

(bkz: aşk acısına alışmak)
(bkz: cansever)
(bkz: sedef avci)
keşke platonik kalsaydı dediğim aşktır...

yani bunu şey için söylüyorum, keşke bu benim sırrım olarak kalsaydı. çünkü karşındakine açıkladığın zaman ne boksa artık birden götleri kalkıyor, sonrasını bilirsin işte hayatın da aşkın da sevgin de kalbin de mahvoluyor. sonra bu şahıs havadaki kıçını da alıp defolup gidiyor, sen de afedersin göt gibi kalıyorsun. heh, sen tutma çeneni, yumurtla aşkını sonra da "çık rüyalarımdan artık orospu çocuğu" diye debelen dur artık.

kendime kızıyorum o biçim.
tsm hocam.
(bkz: gerard butler)
(bkz: sıla)
(bkz: susan coffey)
(bkz: Ertan Saban)
(bkz: kid rock)

(bkz: marc anthony)

evet uçlarda dolanıyorum.
Platonik aşk değil ama plaonik sevgi oldu sanırım.
nicki lazım değil.
(bkz: chris martin)

hani yellow klibinde oğlan halleri var ya. komik hatta. evet. bildin. işte o haliyle gelsin yine alırım. çok ciddiyim.
bir sheldon cooper pardon, doctor sheldon cooper olabilitesi var. rüyalara falan giriyor, o derece.
(bkz: ted mosby)
(bkz: stephen king)
ibrahim tatlıses-aramam sormam bir daha.
http://www.youtube.com/watch?v=7NNvNB3i7Zg
bir dönem: (bkz: kristin kreuk)
şimdilerde: (bkz: doutzen kroes)
ferman dinlemez şu deli gönül severde sever.
zaten platonik olmasından dolayı imkansız olan aşkımın, üstüne bi de gay olduğunu öğrenmiştim. ha bi de bunun da kötüsü; gerçekte gay değilmiş benden kurtulmak için öle söylemiş. peh cok da fifi.
Senenin başında onu gördügümde birşeyler hissetmeye baslamıştım. Daha sonra ilerleyen günlerde onunda beni kestiğini fark ettim. Baya garip olmuştum ilk defa başıma geliyordu. Daha sonra arkadas olduk, ikimizden felsefeden hoslanıyorduk arkadaslar arasında garip muhabbetler yapıyorduk din, tanrı filan.. Daha sonra onunda deist oldugunu ögrendigimde bana şok olmuştu. Tanrının bir işaretiydi. Oda benimle ilgileniyordu. Daha sonra birbirimizle konuşmak için fırsat arıyorduk. Kendimi toplamıştım ona söyleyecektim onu sevdiğimi fakat bir gün onu bir çocukla gördüm okul çıkışında, koluna girmişti. Sevgilisi olduguna tam inanmamıştım, daha doğrusu inanmak istememiştim. Bir gün arkadaşlarla kafeden çıkarken onu görmüştüm yanında o çocukla, mecburen selam vermek zorundaydık çünkü aynı sınıftaydık. Ve o gün tanrım neden dedim neden böyle düşük bir ihtimali gerçekleştirdin neden onu görmek zorundaydım.... işte sözlük benim platonik aşkımın hikayesi böyle.
(bkz: jamie bell)
(bkz: adam gontier)
(bkz: zuhal olcay)
hala aşığım be kardeşim.
güncel Önemli Başlıklar