bugün

Allah ne verdiyse yiyicez sofrası.
bugünlük bu kadar:
makarna, çorba, kola ve bol bol su.
tarhana çorbası, taze fasulye, yaprak sarması, salata ve sınırsız pide.
Bira, cips, sigara.
Edit: eksileyenlere benden bira ver meyhaneci!
allah ne verdiyse yiyeceğiz misafirliğe geldik bakalım. Yazarlar kola içmese iyidir. Zira alkol falan derken orucu sıkıntıya sokmanın manası yoktur.
baldıran zehiri, kızılcık şerbeti, cehennem ateşi...
az önce toplanmış olandır. saat ikide sahur yapmanın bir faydası olmalı, değil mi? *
bereket, bereket, bereket.

şu mübarek günlerde bi' kuru ekmek bile padişah sofrası gibi.
Şükür ki her şeyimiz tam.
sıcak ekmeğimiz, sıcak çorbamız, sıcak aile soframız.
ironinin daniskasidir, oruc tutana neden oruc tutuyorsun diye sorulsa fakirlerin halinden anlamak hz. Muhammedin sunnetini gerceklestirmek derler. Buraya kadar bir sorun yok ancak yine o oruc tutanlara, iftarda padisahlar gibi yiyenlere sormak gerek: fakirde senin iftarda yedigin kadar yemek yiyor mu? Hz. Peygamberin senin kadar yemek yiyerek mi aciyordu orucunu?
tavuklu pilav - yoğurt - fanta - kuru fasülye - karpuz.
bim'den alınmış hazır tekirdağ köftesi, közlenmiş patlıcan salatası, mevsim salata, çorba ve herşeyden önce sudur.
etli bulgurlu pilav - kavun - bana özel 1.5 su
Yumurtalı ekmek , karpuz , domates , salatalık , çay .
karpuz,kavun
köfte
fırında türlü
ezogelin çorba
bol miktarda su **
en sağlıklısı; şeftali, karpuz, kiraz ve iki adet portakaldır. tabi hıyarıda unutmamak lazım.
başlangıÇ olarak, üzerine kaşar peynir doğranmış domates Çorbası, ana yemek olarak salÇalı makarnanın olduğu sofra.
Mercimek çorbası , köfte , patates . . .
çorba
salata
sütlü tatlı.
şöyle yedim böyle şiştim demeyi kesin lan. normal zamanlarda bile böyle öküz gibi yemek iyi değildir. ha bir de aman coca cola eksik olmasın.
su, su ve su. gözüm başka bir şey görmediğinden diğerlerini bilemiyorum.
Ezogelin çorba,köfteli patates yemeği, pizza, sütlü tatlı Bugün yiyeceğim iftar sofrasıdır.
zeytin ve hurma.
mısır çorbası, tas kebap, patates oturtma, çoban salata, pilav ve puding.
çoban salatası, su ve pideden oluşan sofra.
askeriye neyi layik gorurse pasam benim yerimede kofte yiyin.