bugün

entry'ler (4010)

4 eylül 2021 dario costanın tünelden geçmesi

red bull sporcusu dario costa tarafından gerçekleştirilmiş uçak ile en uzun tünel uçuşudur.

arnold schwarzenegger

gelmiş geçmiş en iyi vücut geliştirme sporcusu.

dünya hali

trt 1 ekranlarında gösterilen dizi.

geceye bir şey bırak

müslüm gürses-küskünüm.

sözlükteki fenerbahçeliler

(bkz: alwayspiizbecauseizmitliyiz)

ayakların ağrıması

çok dikkat edilmesi gereken durum. benim gibi yoğun çalıştığın için ayaklarının ağırdığını sanarsın. bir hafta sonra ağrı yanına şişlik başlar. yürümekte zorlanırsın. ve doktor yolu gözükür. sonuç tendomlarda oluşan ödem.

masterchef türkiye

isminin levrek şef olarak değiştirilmesi gereken program. ayrıca bandanalı arkadaş ve londra taraflarından gelen kişi favorim. ve yine ayrıca zeytinci arkadaşın kişiliği yüzüne yansımış nur akıyor yüzünden.

gecenin sözü

sana ağır gelir benim sevgim.dengeni kaybedersin. kiliseye girer 'selamun aleyküm' dersin.

hac

Kutsal topraklara yapılan, 2019 güncel diyanet fiyatı bir kişi 20000 tl olan ibadet şekli.

mezhepler

Asla hak olmayandır.
Ortadoğu kan gölü sebebi ise hak mezhep dediğiniz islamı yaşam biçimleri. Mezhep yüzünden araplar birbirini öldürürken elin ecnebisi de petrolünü götürür.

halı saha maçından soğuma sebepleri

uyutmayan ağrıların ilk sırayı aldığı sebep.

hülagü han

ruhu şad olsun. gözler hep seni arar denilesi hakan.

maaşını bankadan alan imam

zor durumda olan imamdır.
kur'an gayet açık ve net 'faiz haramdır'der. haram olduğunu bile bile o parayı bankadan alır ve her vaaz faiz haram diye anlatır. bu soruyu yüzlerine bakarak sorsam nasıl zor duruma düşecekler merak ediyorum.

kafamda deli sorular

banka üzerinden maaş alan imamın arkasında namaz kılınır mı?

talkan katliamı

100000 türk'ün katledildiği ve 50000 türk'ün cariye, köle olarak satıldığı olay. 24 kilometrik yol boyunca ölüler asılmış. türk olmaktan bir kez daha onur ve gurur duyuyorum. Bu kadar arap ve çin katliamlarına rağmen bir kez bile tarih sahnesinde ermeniler, yahudiler gibi 'bize soykırım yapıldı'demedik.
evet islamiyet'te zorlama yoktur. yiyoruz afiyet olsun.

yazarların idolleri

(bkz: mustafa kemal atatürk)

tengir budun

protest sanayici adlı yazarı anımsatan yüzdür.

abdurrahman dilipak

ayk73 adlı yazar tarafından paylaşılmış köşe yazısında kendince soruları olan kişi.
Hangi atatürk? soruya bak. Bende sana sorayım Hangi mezhep? Kur'an da hiç mezheplerle ilgili sure yok. Söyle bana hangi mezhep? müslümanlar eskiden dini yaymak için savaşırdı ama şimdi mezhepleri için savaşıyorlar. Peygamberin yolundan gitmeliyiz diyorsunuz sonra ben sunniyim diyorsun ya da şafi . Peki peygamberimiz hangi mezheptendi ki sen mezhep iddasında bulunuyorsun. Ve tarikatlar hangi tarikat? Hangisini seçersem iyi? Yok şu tarikat şeyhi peygamber soyundan yok şu bundan falan filan.
Atatürk hangi atatürk?
Vatanı ve milleti için harcanan bir ömür. işte hangi atatürk sorusunun cevabı.
Şimdi meydan sizin yahudi deyin, yunan deyin her türlü hakareti yapın. Dinsiz deyin, rakıcı deyin. Umrumda değil ve emin olun hiç kimse bu adamın türk milleti için önemini değiştiremez. Ve tekrar söylüyorum 'türk milleti'nin kalbinde taht kurmuştur.

atatürk ün cenazesi için kendini feda eden alman

allah rahmet eylesin denilen alman.

10 kasım 2019 fatih tezcan tweeti

https://mobile.twitter.co...tatus/1193408063908319232
allah akıl fikir versin denilen tweet.