bugün

entry'ler (281)

can bonomo

Bu cumartesi koç Üniversitesi radyosu kuradyo'ya telefonla konuk olacak adamdır. Saat yirmide yayınlanacak röportajda yeni kitabıyla ve albümüyle ilgili konuştuk.

sahip oldukları üzerinden kendini tanımlayan insan

Sahip olamadıkları üzerinden kendini tanımlayan insanın yanında bir küçülür ki, dillere destan.

glee

4x13'le sezonun en iyi bölümü yayınlanmıştır kanaatimce. Yine de o eski halinden eser yok şimdi

ilkokul da gri pantolon altına eşofman giymek

Bacakları olduğundan daha kalın gösterir. Zayıf da biriyseniz hacıyatmaza benzersiniz.

kurban etiyle rakı içen adam

ağzının tadını bilmeyen adamdır. rakı dediğin, balıkla.

ali ağaoğlu nun bu hiç değil dediği proje

bir çılgın proje değildir. *

acayip hikayeler

yayından kaldırılmıştır. evet. * * kıt beyinli star tv yöneticileri ibret-i ailemle birlikte bunun da izleyicilerini, kalitesini ve muhteşem senaryosunu hiçe saymıştır.

gayet net

iq seviyemin 142 olduğunu söylemiş ve beni mutluluklara boğmuş sitedir. eğlenceli bir testti, gerçeği ne kadar yansıttığını bilemiyorum henüz. *

--spoiler--

Test sonucu : 142 Üstün Zekâ

Testin en üst kategorisinde bulunuyorsunuz. Bundan ötesi yok yani. Var aslında ama onu anlamanın çok kolay bir yolu var. Eğer 12 yaşında doktora derecesi aldıysanız, 750 sayfalık bir kitabı 45 dakikada okuyabiliyorsanız ‘bundan ötesi’siniz demektir. Bunu anlamak için teste lüzum yok yani.
Eğer testimizden yüksek puan alıp “Ne kitabı?” diyorsanız zekâsı bir işe yaramayanlardansınız demektir. Unutmayın zekâ her şey değildir. Sabır ve çalışkanlıkla buluşmamış bir zekâya sahip olmanın övünülecek bir tarafı olmadığını bilin.
Son olarak şunu unutmayın: Bu âlemin en zeki adamı benim çünkü testi ben hazırladım.

--spoiler--

the glee project

Bugün finali yapılacak olandır.

ibreti ailem

uzun zamandır izlediğim en iyi yerli komediydi. acun ılıcalı ebleğinin hışmına uğramış olması ve yayından kaldırılması büyük bir kayıptır. star tv, dizilerinin gününü değiştirip onları yok etme politikasını maalesef sürdürmektedir. ayıptır, bunca emeğe yazıktır. bu senarist ekibi, bu oyuncular tekrar bir araya zor gelir. çok başarılı, çok absürt ve çok güldüren bir diziydi. (bkz: bu kez güldürmedi)

bir demet tiyatro

Benden duymuş olun diye söylüyorum, hiçbir yerde bulamadığım ve şu kısa hayatım boyunca meraktan öldüğüm ama izleyemediğim tüm Bir Demet Tiyatro bölümleri bu ay Turkmax'te. Açın izleyin, izlettirin. Saygılar efenim.
http://www.digiturk.com.t...haberleri/efsane-17-bolum

sahur

Bir üst sokak bizden dört dakika daha fazla oruç tutuyor sanırım. Biraz uyumlu okuyun şu ezanı be adamlar.

feylesofça mırıltılar

almak için can atan şahsımı, satış yerlerini görünce üzmüş kitaptır.

keşke yeniden çekilse denilen diziler

(bkz: freaks and geeks)

yazarların baştan sona izlediği diziler

(bkz: glee) *
(bkz: lost) *
(bkz: sherlock) *
(bkz: modern family) *
(bkz: smash) *
(bkz: prison break) *
(bkz: emma) *
(bkz: avrupa yakası) *
(bkz: ikinci bahar) *
(bkz: bir demet tiyatro) *
(bkz: freaks and geeks) *
(bkz: house md) *
(bkz: samantha who) *
(bkz: how i met your mother) *
(bkz: belalı baldız) *
(bkz: 1 erkek 1 kadın) *
(bkz: deli saraylı) *
(bkz: black mirror) *
(bkz: dr horrible s sing-along blog) *
(bkz: heroes) *
(bkz: flashforward) *
(bkz: sen harikasın) *
(bkz: acayip hikayeler) *
(bkz: american horror story) *
(bkz: yalan dünya) *
(bkz: sıdıka) *
(bkz: asmalı konak) *

liste uzun, çok izlediğimin farkındayım. ilk beşi göz bebeğimdir ama.

leonardo dicaprio vs brad pitt

aynı yatakta basılmadıkları sürece ilgilenmediklerimdir.

ramazan 2012 oruç tutmayana dayak dalgası

sol frame'de görünce, acaba nerede başlamış diye açtığımdır. başlamamış. * * *

caro emerald

iksv caz konserleri kapsamında gerçekleştirdiği konserle hepimizi büyülemiştir.

cemaatin dershanesine gidip cemaate söven insan

buradaki pek çok insan gibi, benim diyorum ben de bu insana. ne haltlar döndüğüne şahit olduğum için.

ateisthane

yaşadığımız yerin insanı sebebiyle, kabul edilemeyecek olandır.